Menu
Your Cart

Designlook Color Lux Ultra Sarı Açıcı Saç Krem Boyası 100 ML

Designlook Color Lux Ultra Sarı Açıcı Saç Krem Boyası 100 ML
-40 %
Designlook Color Lux Ultra Sarı Açıcı Saç Krem Boyası 100 ML

Profesyonel İtalyan kozmetik Markası Design Look'un Kalıcı Krem Saç Boyası Color Lux. 

ULTRA AÇICI SARI SAÇ BOYASI KREMİ (11 ve 12 seri)


Ultra açıcı boya 1: 2 oranında 30 ve 40vol oksidan  ile çalışır, 4 - 5 ton kadar saçın doğal ana rengini açar.
Dip uygulama: Karışımı uzamış diplere uygulayın. Bekletme süresi 50-60 dakikadır. 10-20 dakika  yıkamadan önce saç uzunluğa renklendirme karışımı uygulayın.

Dikkat! beyaz saçlar kapatmaz ama ana rengi ve beyazlarda arada geçişi yumuşatır. Daha düşük oksidanın volume ile ve cila olarak kullanılmaz.  
12.tonlarda 11.  göre daha yoğun nötralize etmek için pigmentorler içerir. Bu yüzden kartelada daha koyu görürünür. O yüzden 6 tonlardan 12. tonlar uygulanır. 

Özellikleri: 

 • "Moleküler stokiyometri" teknoloji sayesinde kalıcı renkler ve çok hasarlı saçlarda bile pürüzsüz uygulama sağlar
 • Canlı saç renkleri oluşturur 
 • İncelmiş saçlara dolgunluk kazandırır
 • Elmas parlaklığı
 • Zenginleştirilmiş formül sayesinde saçı besler, nemlendirır, onarır ve antioksidan etki sağlar
 • Ulta açıcı sarı boyası (4-5 seviyeli doğal bazın arıtılması) 
 • Uzun süre canlı, yumuşak, bakımlı saclar
 • PPD ve mineral yağ içermez
 • Yoğun küllüler sayesinde mükemmel bir şekilde kızıl ve turuncu tonlar yok eder
 • Teknik kılavuz (yukarıda bir PDF dosyası indirebilirsiniz)İÇERİK:

Vitamin kompleksi – dış faktorlerden oksidatif etkiden koruma;

Argan yağı - Doğal antioksidan kaynağı, saçı yumuşatır, saçı besler, nemlendirir.

Hidrolize keratin - Onarıcı, saçı yoğunlaştırır ve güçlendirir.

Balmumu - Parlatırır, saç yapısındaki nemi korur.

Helianthus Tohumu özü - gözenekli saç yapısını pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. Amonyak içerir.


Oksidan ile karışım oranı:

ULTRA SARI AÇICI SAÇ KREM BOYASI 1: 2


Oksidan kremi seçimi:

Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. 
30 Vol -  3-4tona kadar açmak 
40 Vol. -  Saçı 4-5 ton açmak 

Oksidanın hidrojen peroksit Vol. ne kadar yüksek kullanırsak, reaksiyon o kadar uzun sürer.
Karışım Karışımı hazırlamak için metal olmayan bir karışım kabı ve karıştırıcı kullanın. Uygulayacağınız işleme uygun oksidanı seçin. 1 tüp boyayı, 1,5 oranı oksidan krem ile karıştırın. 100ml boya için 150ml oksidan kullanın. Boya ve oksidanı pürüzsüz bir doku elde edinceye kadar karıştırın.

DİKKAT!

Color Lux boyası kalıcıdır, mükemmel boyama sonuç sadece bu markanın oksidanları ile kullanılması şartıyla, doğru boya tonu ve oksidanın volume seçilirse saça parlaklık verir. Sadece doğal saç pigmenti ile çalışır, yani önceden boyanmış saçların rengi açmaz. Boya karışım ve uygulamalarında kutu içerisinden çıkan prospektüs dikkate alınmalıdır. Sitede yazılan karışım miktarı ve uygulama yöntemleri tavsiye niteliğindedir. Yapılacak uygulama ve kullanılacak boyaya göre karışım oranı, uygulama yöntemi ve bekletme süresi değişebilir.
RENKLENDİRMEDEN SONRA! Saçta boyama süresi sona erdikten sonra ılık suyla durulayın sonra DesignLook Color Care Şampuanı uygulayip durulayın. PH seviyesi dengelinmek ve pigmenti stabilize etmek için maskeyi 5-10 dakika uygulayın, ardından durulayın. TIARECOLOR Çiftfazlı Durulanmayan Saç Kremi, havluyla kurutulmuş saçınızın her yerine uygulayın. Boylece saç gözenekleri kapatılmasına, kolay taranmasına, saçın beslenmesine ve rengin solmamasına yardımcı olur.

Dikkat! Rengi matlaşma önlemek için, boyadıktan sonra saçları havluya uzun zamana sarmayın. Mikrofiber havlu kullanmanızı öneririz (kuru ve kırılgan saçları önler). Boyadıktan sonra saçı 48 saat yıkamayın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Model: Color Lux Superlightener
 • Weight: 0.00kg
319,00 ₺
528,00 ₺

Mevcut Seçenekler:

text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz