Menu
Your Cart

Designlook Deco Blue 7 Ton Mavi Anti Dore Saç Açıcı Toz 500 GR

Designlook Deco Blue 7 Ton Mavi Anti Dore Saç Açıcı Toz 500 GR
Designlook Deco Blue 7 Ton Mavi Anti Dore Saç Açıcı Toz 500 GR
Designlook Deco Blue 7 Ton Mavi Anti Dore Saç Açıcı Toz 500 GR
-39 %
Designlook Deco Blue 7 Ton Mavi Anti Dore Saç Açıcı Toz 500 GR
- Tüm açma tekniklerinde kullanılabilir.
- “Anti-Yellow” etkisi 
- 7 ton açma özelliği ve 35 dk.da maksimum etki gösterir. 

Formülasyonu, tahriş ve hassasiyet riskini azaltır. 7 tona kadar açar ve 10 vol (3%), 20 vol (6%), 30 vol (9%), 40 vol (12%) hafif iridans hidrojen peroksit ile karıştırılabilir. Tavsiye edilen maksimum işlem süresi: 35 dakika. Kullanım: 1 ölçü toz (30 gr) + 2 ölçü hidrojen peroksit (60 ml) karıştırın ve istenen açılma elde edilene kadar bekletin.

Uyarı: Uygun koruyucu eldivenler giyilmelidir. Cilt ve göz temasından kaçının, temas durumunda derhal su ile durulayın. Tahriş devam ederse bir uzmana danışın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Designlook Deco Blue 7 Ton Anti Dore Saç Açıcı Toz 500 GR
  • Weight: 0.00kg
1.145,00 ₺
1.889,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz