Menu
Your Cart

Designlook EnergyCare Zayıf, Dökülen veya Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ML

Designlook EnergyCare Zayıf, Dökülen veya Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ML
Designlook EnergyCare Zayıf, Dökülen veya Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ML
-35 %
Designlook EnergyCare Zayıf, Dökülen veya Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ML

Designlook Zayıf, Dökülen veya Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ML

Dökülme Önleyici ve Güçlendirici Şampuan


- Yağlı saç derisini toksinlerden arındırır ve dengeler.

- Kırılgan saçlara dayanıklılık ve güç kazandırır.


Kullanımı:


- Az miktarda ürün masaj ile saç diplerine 2 defa uygulanır ve 1 dk. bekletip durulanır.


Saç dökülmesi çeşitli nedenlerle olabilir. Dökülme hangi nedenle olursa olsun ister genetik, çevresel ya da demir eksikliği sonuçta saç hücrelerinde beslenme ve kan dolaşım bozukluğu var demektir. Energy serisinin içerigindeki vitamin, mineral ve oligoelementler direk saç hücresine ulaşarak bu beslenme ve kan dolaşım bozukluğunu onarır ve dökülmenin durmasını sağlar.


İçeriğindeki bitki kök hücre ve proteinler saç köklerini güçlendirir ve saçın kalitesini artırır. 

Yağlanma problemi saç dökülmesine sebep olur. Bu nedenle içeriğindeki Biberiye ve Isırgan Otu özleri ile saç derisini arındırır ve problem çözülür.

İncelmiş, matlaşmış ve yıpranmış saçları daha kalın telli ve parlak hale getirir. 

Sonuç olarak Energy Serisi 3 ay kullanımı halinde %95 etki gösterir: Saç dökülmesini durdurur, saçlar çoğalır, hacim kazanır, saç kalitesi artar, yeni saç çıkmasını ve daha hızlı uzamasını sağlar, kafa derisi problemlerini çözer.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Energy Care Shampoo (500 ml)
  • Weight: 0.00kg
479,00 ₺
735,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz