Menu
Your Cart

Designlook Faster Color Saç Boyama Hızlandırıcı 60 ML

Designlook Faster Color Saç Boyama Hızlandırıcı 60 ML
-19 %
Designlook Faster Color Saç Boyama Hızlandırıcı 60 ML

Designlook Saç Boyama Hızlandırıcı 60 ML

FASTER COLOR Nedir? 


Renk Hızlandırıcı Tüm boya işlemlerinde yüksek perfomans göstererek standart işlem süresini % 70 düşürür.

- Uygulama 4 ila 10 dk. arasında çalışır.

- Herhangi bir saç boyası kullanımında düşük ısı ile birlikte eklendiğinde (örnek: 35 dakikadan 10 dakikaya kadar, aşırı dirençli saçlara 12-14 dakikada işlemi bitirir).

- 60 ml. ile ortalama 100 uygulama yapabilirsiniz.

- Boyanın renk tonunu değiştirmez.

- Renk kalıcılığını % 50 artırır.

- Hidrolize keratin saç yapısını onarır.

- İçeriğindeki özel yağlar sayesinde saçlara parlaklık sağlar ve bakım yapar.

- İşlerinizde kaliteyi artırır, maliyeti düşürür.

- COVID-19 önlemlerinde müşteri bekleme süresi kısalır.

- Günlük müşteri sayısını artırır.

Salon Bakım olarak; Herhangi bir saç kremi (20-25 gr.) içerisine 10-15 damla ekleyiniz.

Saça uyguladıktan sonra 10 dk. boyunca düşük ısıda kurutup bekletiniz. Sonuçlar harika!

Nasıl Çalışır: Renk Hızlandırıcı bir saç rengi katkı maddesidir. Hidrojen peroksitin işlenmesini yavaşlatıp renk moleküllerinin saç tabakasına derin nüfuz etmesini sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Faster Color
  • Weight: 0.00kg
500,00 ₺
620,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz