Menu
Your Cart

Designlook Nanoplex Magic Touch Saç Pürüzsüzleştirici Boyaya ve Açıcı Katılan Moleküller 15 ML

Designlook Nanoplex Magic Touch Saç Pürüzsüzleştirici Boyaya ve Açıcı Katılan Moleküller 15 ML
-23 %
Designlook Nanoplex Magic Touch Saç Pürüzsüzleştirici Boyaya ve Açıcı Katılan Moleküller 15 ML

Designlook Boyaya Ve Açıcı Katlanan Moleküller Yeni Yapılandırma 15 ML

Nanoplex Magic Touch, kimyasal işlemlerle sinerjik bir şekilde çalışan bir dizi özel organik bileşendir.

Bu ürün saçtaki keratini gözle görülür şekilde iyileştirir, yapısını arttırır, daha sağlıklı ve esnek hale getirir. Pürüzsüzleştirici bir işlemden önce uygulanırsa saçı yumuşak bırakarak yapısını, direncini ve esnekliğini arttırır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Vegan Nanoplex Magic Touch 3in1 Color Care Bleach
  • Weight: 0.00kg
100,00 ₺
130,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz