Menu
Your Cart

Designlook Vegan 9 Ton Mavi Antidore Saç Açıcı Toz 400 GR

Designlook Vegan 9 Ton Mavi Antidore Saç Açıcı Toz 400 GR
-33 %
Designlook Vegan 9 Ton Mavi Antidore Saç Açıcı Toz 400 GR
Designlook Vegan 9 Ton Mavi Antıdore Saç Açıcı Pudra 400 GR

Argan Yağı ve Aloe Vera sayesinde bu ürün, 9 tona kadar maksimum açma gücü sağlayarak saçı korur ve ona saygı gösterir. Tek bir hareketle saçları arındırır, korur ve şekillendirir. 10 vol. ile karıştırılabilir. Hidrojen peroksit. (%3), 20 hacim. (%6), 30 hacim (%9), 40 hacim. (%12). Önerilen maksimum süre: 60 dakika.

KULLANIMI: 1 ölçü (30 gr.) 60 ml ile karıştırın. hidrojen peroksit (1 ila 2 oranında seyreltin) ve istenen durulama seviyesine ulaşana kadar saçta bırakın.

UYARILAR: Uygun eldiven giyin. Cilt ve gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde derhal suyla yıkayın. Tahriş devam ederse doktora başvurun.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Designlook Sachet 9 Ton Vegan Bleach 400 GR
  • Weight: 0.00kg
1.090,00 ₺
1.635,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz