Menu
Your Cart

Desinglook Color Lux Toner Yarı Kalıcı Krem Saç Boyası 100 ML

Desinglook Color Lux Toner Yarı Kalıcı Krem Saç Boyası 100 ML
-30 %
Desinglook Color Lux Toner Yarı Kalıcı Krem Saç Boyası 100 ML

Profesyonel İtalyan kozmetik Markası Design Look'un Kalıcı Krem Saç Boyası Color Lux. 

 
TONERLER - Kartelada 9 yarı kalıcı toner mevcuttur: Metalik, Pastel, Gümüş. Sadece açılmış veya sarı saçlarda kullanılır.  Saçı boyarken yapısınıpürüsüzleştirir. Karışım1: 2 oranında (çok ince hasarlı  saç 1: 3 veya daha fazla) 3,5 Vol. veya 10 Vol. oksidan ile kullanılır. Tonerlere diğer boya tonları katılabilir. Sonuç saç yapısı ve açma temeline bağlı. Sarı-turuncu tonları düzeltmeye yardımcı olacak, benzersiz mineral ve metal tonları elde edebilirsiniz.
Dikkat! Tonlama sonucunun ve gölgenin doygunluğunun hazırlanan tabana bağlı olacağını unutmayın.


Özellikleri: 

 • "Moleküler stokiyometri" teknoloji sayesinde kalıcı renkler ve çok hasarlı saçlarda bile pürüzsüz uygulama sağlar
 • Uzun süre parlak ve canlı saç renkleri oluşturur 
 • İncelmiş saçlara dolgunluk kazandırır
 • Elmas parlaklığı
 • Yarı kalıcı (amonyak içermeyen) tonlama boya
 • Uzun süre canlı, yumuşak, bakımlı saclar
 • PPD ve mineral yağ içermez
 • Yoğun küllüler sayesinde mükemmel bir şekilde kızıl ve turuncu tonlar yok eder
 • Teknik kılavuz (yukarıda bir PDF dosyası indirebilirsiniz)İÇERİK:

Vitamin Kompleksi – Dış faktörlerden oksidatif etkiden koruma;

Argan Yağı - Doğal antioksidan kaynağı, saçı yumuşatır, saçı besler, nemlendirir.

Hidrolize Keratin - Onarıcı, saçı yoğunlaştırır ve güçlendirir.

Balmumu - Parlatırır, saç yapısındaki nemi korur.

Helianthus Tohumu Özü - Gözenekli saç yapısını pürüzsüzleştirir ve nemlendirir.

Oksidan ile karışım oranı:

 • Tonerler1: 2, 1: 3 veya Nötr kullanarak
 • Pigmentasyon 1: 1.5; 1: 1


3,5 Vol. – Hasar saçları tonlanması, renk banyoları, repigmentasyon, tonda ve daha koyu boyama

10 Vol. - 1 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için

Karışım Karışımı hazırlamak için metal olmayan bir karışım kabı ve karıştırıcı kullanın. Uygulayacağınız işleme uygun oksidanı seçin. 1 tüp boyayı, 1,5 oranı oksidan krem ile karıştırın. 100ml boya için 150ml oksidan kullanın. Boya ve oksidanı pürüzsüz bir doku elde edinceye kadar karıştırın.

DİKKAT!

Color Lux boyası kalıcıdır, mükemmel boyama sonuç sadece bu markanın oksidanları ile kullanılması şartıyla, doğru boya tonu ve oksidanın volume seçilirse saça parlaklık verir. Sadece doğal saç pigmenti ile çalışır, yani önceden boyanmış saçların rengi açmaz. Boya karışım ve uygulamalarında kutu içerisinden çıkan prospektüs dikkate alınmalıdır. Sitede yazılan karışım miktarı ve uygulama yöntemleri tavsiye niteliğindedir. Yapılacak uygulama ve kullanılacak boyaya göre karışım oranı, uygulama yöntemi ve bekletme süresi değişebilir.


Uygulama


Tonlama: Karışım tüm saça uygulanır 10 – 20 dakika bekletip durulanır.

RENKLENDİRME SONRASI! Saçta boyama süresi sona erdikten sonra ılık suyla durulayın sonra DesignLook Color Care Şampuanı uygulayıp durulayın. PH seviyesi dengelemek ve pigmenti stabilize etmek için maskeyi 5-10 dakika uygulayın, ardından durulayın. TIARECOLOR Çiftfazlı Durulanmayan Saç Kremi, havluyla kurutulmuş saçın tümüne uygulayın. Böylece saç gözenekleri kapatılmasına, kolay taranmasına, saçın beslenmesine ve rengin solmamasına yardımcı olur.

Dikkat! Rengin matlaşmasını önlemek için, boyadıktan sonra saçları havluya uzun süre sarmayın. Mikrofiber havlu kullanmanızı öneririz (saçların kurumasını ve kırılmasını önler). Boyadıktan sonra saçı 48 saat yıkamayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Model: Desinglook Color Lux Toner Hair Coloring Cream 100 ML
 • Weight: 0.00kg
271,00 ₺
385,00 ₺

Mevcut Seçenekler:

text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz