Menu
Your Cart

Desinglook Vegan Blue Deco 9 Ton Anti Dore Saç Açıcı Toz 400 Gr

Desinglook Vegan Blue Deco 9 Ton Anti Dore Saç Açıcı Toz 400 Gr
Desinglook Vegan Blue Deco 9 Ton Anti Dore Saç Açıcı Toz 400 Gr
-39 %
Desinglook Vegan Blue Deco 9 Ton Anti Dore Saç Açıcı Toz 400 Gr
Desinglook Vegan Blue Deco 9 Ton Anti Dore Saç Açıcı Toz 400 Gr
Argan Yağı ve Aloe Vera sayesinde saçı koruyarak maksimum 9 ton açma gücüne sahiptir. Tek bir işlemle saçı açar, korur ve bakım yapar. 10 vol. Desing Look hidrojen peroksit ile (3%), 20 vol. (6%), 30 vol (9%), 40 vol. (12%) karıştırılabilir. Maksimum önerilen kurutma süresi: 60 dakika.

Karışım: 1 ölçü toz ve 2 ölçü oksitleyici emülsiyon. Çalışma süresi 35 dakikadır.

UYARILAR: Uygun eldiven giyin. Cilt ve gözlerle temasından kaçının. Göze temas halinde, hemen su ile durulayın. İrritasyon devam ederse bir doktora danışın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Desinglook Vegan Blue Deco 9 Tones Bleach 400 GR
  • Weight: 0.00kg
1.328,00 ₺
2.192,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz