Menu
Your Cart

EVAN Care Curly Power D Pantenol Konsantre Serum 65 ml

EVAN Care Curly Power D Pantenol Konsantre Serum 65 ml
EVAN Care Curly Power D Pantenol Konsantre Serum 65 ml
EVAN Care Curly Power D Pantenol Konsantre Serum 65 ml
-50 %
EVAN Care Curly Power D Pantenol Konsantre Serum 65 ml
Curly Power D Pantenol Intensive Solution Low pH | Evan Care | Sülfat ve paraben içermez. Düşük pH

Evan Care Curly Power D-Panthenol Yoğunlaştırıcı, kıvırcık saçlar için özel olarak tasarlanmış bir üründür. %5 D-pantenol, hyaluronik asit, seramidler ve argan yağı dahil olmak üzere yüksek kaliteli bileşenlerin bir kombinasyonunu içerir. Tüm saç tipleri için uygundur ve saçları yumuşak, nemli ve parlak tutmak için günlük durulanmayan bakım olarak kullanılabilir.

D-Panthenol Yoğunlaştırıcı, nem ve kıvam sağlayan B5 vitamini içerir.

D-pantenol, saçları nemlendirme ve yumuşatma özelliğiyle bilinen bir B5 vitamini formudur. Ayrıca saç gövdesini güçlendirmeye ve uçların kırılmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Hyaluronik asit, saçta doğal olarak oluşan ve nemin korunmasına yardımcı olarak saçın yumuşak ve nemli kalmasını sağlayan bir maddedir.

Seramidler saçın önemli bir parçasıdır ve saç gövdesinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Hasar görmüş saçları onarmaya ve daha fazla hasarı önlemeye yardımcı olabilirler.

Argan yağı, saçları besleyen ve ısıdan ve şekillendirme hasarlarından koruyan zengin bir E vitamini ve esansiyel yağ asitleri kaynağıdır. Ayrıca kabarmayı azaltmaya ve sağlıklı saç büyümesini desteklemeye yardımcı olabilir.


Kullanımı: Anında parlaklık ve güç artışı için avucunuzun içine 5 damlayı maskenizle karıştırın. Ayrıca saçın esnekliğini de yavaş yavaş ortadan kaldırır.


İşlevler:

Zayıf saçlara dolgunluk verir

Diğer ürünlerle karıştırıldığında B5 ve besin maddelerini artırır

Saçın elastikiyetini ve kırık uçlarını azaltır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir

Harici kullanım için

Tüm saç tipleri için idealdir

Tuz, sülfat ve paraben içermez

Zararlı Kimyasallardan Arındırılmış

% 98'i Doğal

EEA Sertifikalı ve Güvenli

Çevre Dostu


Bu üründeki bileşenlerin %98'i bitki kökenlidir. Sülfat ve paraben içermez.


Uyarılar: Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde derhal bol su ile yıkayın. Direkt güneş ışığından uzak, serin bir yerde saklayın. Harici kullanım için tasarlanmıştır.


Menşei Brezilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: EVAN Care Curly Power D Pantenol Intensive Solution Low pH 65 ml
  • Weight: 0.00kg
1.042,00 ₺
2.084,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz