Menu
Your Cart

EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml

EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml
EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml
EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml
-50 %
EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml

Detox Peel Serum • Pure Care | Evan Care | Saçlar için detoksifikasyon ve beslenme tedavisi


Tüm saç tiplerini tedavi etmek ve sudaki klor, hipoklorit, kireç taşı ve diğer mineraller gibi birikmiş yabancı maddelerle mücadele etmek için yaratılmıştır. Ayrıca kirlilikten, aşırı kozmetik ve kimyasal ürün kullanımından kaynaklanan dönüşümlerden kaynaklanan kalıntıların giderilmesine de yardımcı olur. Şampuan, daha iyi sonuçlar almak için herhangi bir kimyasal işlemden önce kullanılacak mükemmel üründür. İşlem, parlaklığını ve canlılığını kaybetmiş, besin maddelerini emmekte zorluk çeken saçlar için önerilir.

Uyarıcı, detoksifiye edici, yenileyici etki gösterir ve saçları besler. Kütikülleri açmadan saç tellerini derinlemesine temizler. Kirleri ortadan kaldırmanın yanı sıra saçın en hasarlı ve zayıflamış bölgelerinde çalışarak besinleri, gücü ve direnci yeniler. Bu da hücresel metabolizmayı uyarır ve dolayısıyla saçın gerçekten ihtiyaç duyduğu antioksidan savunmayı arttırır ve büyümeyi destekler.

Özellikler:
kepek, sedef, mantar, pullanma ve diğer anormalliklere karşı mücadele eden bir şok tedavisidir.
Zararlı Kimyasallardan Arındırılmış
%98 Bitkisel
EEA Sertifikalı ve Güvenli
Çevre Dostu


Menşei Brezilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: EVAN Care Detox Peel Serum 500 ml
  • Weight: 0.00kg
1.320,00 ₺
2.640,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz