Menu
Your Cart

EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml

EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml
EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml
EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml
Tükendi
EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml

Perfect Liss Shine Spray  | Evan Bakımı | Isı ve kimyasal olarak düzleştirilmiş saçlar için bakım yağı

Bu ürün, saç yağının saça hızla emildiği ve onu yoğun bir şekilde beslediği, nemlendirdiği ve dış çevresel faktörlerin etkilerinden koruduğu yenilikçi teknolojiye dayanarak oluşturulmuştur. Bu ürün aynı zamanda saçı yoğun bir şekilde besleyen, yumuşaklık ve esneklik kazandıran bitkisel yağlarla da zenginleştirilmiştir. Saçlar nemin etkilerinden korunur, kabarmaz ve 3 güne kadar pürüzsüz kalır.

Saç yağındaki bileşenlerin bile %98'i bitki kökenlidir. Sülfat ve paraben içermez.


Kullanımı: EVAN Liss Shampoo ve Mask sonrası saçlarınızı havluyla nazikçe kurulayın. Kuru saçlara az miktarda ürünü saçın tüm uzunluğu boyunca uçlara kadar eşit olarak dağıtın. Saçınızı her zamanki gibi kurutun ve şekillendirin. Ayrıca saçınıza pürüzsüzlük ve parlaklık kazandırmak için ürünü birkaç damla kuru saçınıza fırçayla veya saç düzleştirici altında taradıktan sonra uygulayabilirsiniz. Kabarmayı ortadan kaldırmak ve kırık uçlarda etkisi için istediğiniz zaman kuru saça uygulayın. Daha uzun süreli etki ve anında parlaklık için düzleştirmeden sonra uygulayın.


Özellikleri:
Isı ve kimyasal olarak düzleştirilmiş saçlar için
Düz saçların kabarmasını önler
Kırık uçları mühürler
Nem önleyici saç ürünü
Düzleştirmenin daha uzun süre dayanmasını sağlar
Saçları nemlendirir ve canlandırır
Dermatolojik testler
Harici kullanım için
Tüm saç tipleri için idealdir
Zararlı Kimyasallardan Arındırılmış
%98 Doğrudan Bitkilerden
EEA Sertifikalı ve Güvenli
Çevre Dostu

Uyarılar: Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde derhal suyla yıkayın. Direkt güneş ışığından uzak, serin bir yerde saklayın. Harici kullanım için tasarlanmıştır.

Açıldıktan sonra geçerlilik süresi: 12 ay.

Menşei Brezilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Model: EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil 177 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz