Menu
Your Cart

Liss Care Antifrizz Sarı ve Kabaran Saçlar

EVAN Care Filler & Shield Liss Care

Sık sık düzleştirme işlemlerinden geçen sarı ince saçlarınız varsa, kesinlikle istenmeyen tonlarla birlikte hacim kaybı yaşıyorsunuz demektir. Yüksek sıcaklıklara tekrar tekrar maruz kalmak saçın doğal esnekliğini kaybeder ve hatta saçın bozulmasına neden olabilir. Renginizi korurken saçlarınızın dolgunluğuna da kavuşun.

Filler & Shield, sarı ve açılmış saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Jel dokusu saç lifi tarafından kolayca emilir. Hyaluronik asit, proteinler ve uçucu yağlar, genellikle daha hassas ve hasarlı olan saç tellerini korur, nemlendirir ve yapılandırır. 

EVAN Care Liss Mask Kabaran Saçlar için 2'si1 Arada Saç Kremi ve Maske 500 ml EVAN Care Liss Mask Kabaran Saçlar için 2'si1 Arada Saç Kremi ve Maske 500 ml
-50 %
Markası: EVAN CARE
Liss Mask • Filler & Shield | Evan Care | Düzleştirici Bakım Sonrası Keratin Bakım Maskesi Ürünün içeriğinin% 98'i bitkisel kökenlidir. Sülfat ve paraben içermez.Tüm saç tipleri için uygundur, ancak özellikle uzun süreli düzleştirme sonrası açık veya beyazlatılmış saçlara uygundur. Ürün, do..
806,00 ₺ 1.612,00 ₺
EVAN Care Liss Shampoo Sarı ve Kabaran Saçlar için Tuzsuz Sülfatsız Şampuan 500 ml EVAN Care Liss Shampoo Sarı ve Kabaran Saçlar için Tuzsuz Sülfatsız Şampuan 500 ml
-50 % Tükendi
Markası: EVAN CARE
Liss Shampoo • Filler & Shield | Evan Care | Sarı ve Kabaran saçlar için tuz ve sülfat içermeyen şampuanFiller & Shield Liss Şampuan, düzleşmiş ve kimyasal olarak zarar görmüş saçlar için onarıcı özellikler içerir. Bu Mor Şampuan, saç yapısını sürekli olarak yeniden yapılandıran konsant..
639,00 ₺ 1.278,00 ₺
EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml EVAN Care Perfect Liss Finishing Oil Düzleştirilmiş Saçlar için Kabarma Önleyici Yağ 177 ml
Tükendi
Markası: EVAN CARE
Perfect Liss Shine Spray  | Evan Bakımı | Isı ve kimyasal olarak düzleştirilmiş saçlar için bakım yağı Bu ürün, saç yağının saça hızla emildiği ve onu yoğun bir şekilde beslediği, nemlendirdiği ve dış çevresel faktörlerin etkilerinden koruduğu yenil..
0,00 ₺
EVAN Care Perfect Liss Thermo Defender Serum Pürüzsüzleştirici Sülfatsız Isı Koruması 177 ml EVAN Care Perfect Liss Thermo Defender Serum Pürüzsüzleştirici Sülfatsız Isı Koruması 177 ml
Tükendi
Markası: EVAN CARE
Perfect Liss Thermo Defender Serum | Evan Bakımı | Sülfat ve Paraben İçermeyen Isı Koruması 177 mlThermo Defender Serum - saça yumuşaklık, pürüzsüzlük ve ipeksilik veren hafif kıvamlı bir ısı koruyucudur. Düzleştiriciyle düzleştirerek, kıvırarak veya saç kurutma makinesiyle kurutarak saçları ıs..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)