Menu
Your Cart

Coffee Gold Brazilian Liss System Saç Düzleştirici Keratin Bakım

Yüksek konsantre kafein içeren Coffee Gold her saç tipine uygun bir düzleştirme sistemidir.

Uygarlığın başlangıcından beri, saç her zaman estetik kimliğimizin temeli olarak görülmüştür. Kesimin uzunluğu, şekli ve yüz ile çerçevelenmesi, bize bireyin kişiliği hakkında bilgi verir. Şimdi, saçı tedavi edip beslerken aynı zamanda dönüştüren mükemmel bir düzleştirici ürünle yüz hatlarını daha da öne çıkardığınızı hayal edin. Bu, Coffee Gold'un edatıdır. En iyi bileşenleri doğal hindistan cevizi, amla ve kahve özlerinin gücüyle birleştirerek, sonuç her zaman kalıcı ve sağlıklı olacaktır.


Olağanüstü ham maddelerden oluşan Coffee Gold ürünleri düzleştirir ve bakım yapar. Seri, saçı hazırlayan, saçı dönüştüren ve derinlemesine besleyen geri kalan üç aşamadan oluştuğu için sonuç mükemmel, sağlıklı, parlak ve uzun süre kalıcı düzleştirilmiş saçlardır.

Coffee Gold Keratin Mini 3lü Set (Step1 Şampuan, Keratin, Step3 Maske) 100 ml Coffee Gold Keratin Mini 3lü Set (Step1 Şampuan, Keratin, Step3 Maske) 100 ml
Yeni -50 %
Markası: EVAN CARE
Evan Care Coffee Gold Keratin Mini Set  3 x 100 ml(Step 1 Start Shampoo, Step 2 Keratin, Step 3 Sealer Mask) Tüm Saç Tipleri için Saç Düzleştirici SetStep 2 - Coffee Gold Keratin Aşırı hacmi azaltır ve onarır. Saç lifine pürüzsüzlük, parlaklık ve doğal ipeksilik sağlar.Mükemmel..
2.564,00 ₺ 5.128,00 ₺
Coffee Gold Step 1 Start Shampoo Hazırlık Şampuanı 1000 ml Coffee Gold Step 1 Start Shampoo Hazırlık Şampuanı 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Coffee Gold 1 Start Shampoo Hazırlık Şampuanı 1000 ml Profesyonel KullanımHazırlık Sampuanı belirgin bir kütikül açma etkisine sahiptir, bu nedenle baska bir Kalıntı Önleyici sampuanla degistirilemez.Telin gerilme sürecinden sorumludur.Asitleştirme sürecinin yıldızıdır ve saç tellerinin yumuşatıl..
0,00 ₺
Coffee Gold Step 2 Keratin Aşırı Hacimli Saçlar için 1000 ml Coffee Gold Step 2 Keratin Aşırı Hacimli Saçlar için 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Coffee Gold Step 2 Keratin 1000 ml  Profesyonel KullanımAşırı hacimli saçlar için Karbosistein Bazlı Keratin pH 1.5 - 2Coffee Gold - Keratin Aşırı hacmi azaltır ve onarır. Saç lifine pürüzsüzlük, parlaklık ve doğal ipeksilik sağlar.Mükemmel uyum keratin, arginin ve amino asitlerin karışımı Saç..
0,00 ₺
Coffee Gold Step 2 Protein Tüm Saç Tipleri için Saç Düzleştirici - Organik Protein1000 ml Coffee Gold Step 2 Protein Tüm Saç Tipleri için Saç Düzleştirici - Organik Protein1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Coffee Gold Step 2 Protein Tüm Saç Tipleri için Saç Düzleştirici - Organik Protein 1000 ml  Profesyonel KullanımCoffee Gold - Protein bir pH asitleştirme sistemidir. Tüm saç tiplerinde mükemmel saç düzleştirmeyi garanti eder.Bu formül organik asit karışımı bazlıdır ve bu nedenle besinleri yen..
0,00 ₺
Coffee Gold Step 2 Sealer Balm Hacim ve Elektriklenme Azaltıcı 1000 ml Coffee Gold Step 2 Sealer Balm Hacim ve Elektriklenme Azaltıcı 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Coffee Gold Step 2 Sealer Balm Hacim ve Elektriklenme Azaltıcı pH 2 - 2.5 1000 mlCoffee Gold - Sealer Balm, keratin bazlı ve saç sağlığını tedavi eden, besleyen ve geri kazandıran amino asitler ve organik yağlar açısından zengindir. Bu Balsam, aşırı hacmi azaltmak isteyenler için idealdir. Yoğun par..
0,00 ₺
Coffee Gold Step 3 Sealer Mask Hasarlı ve Kimyasal İşlem Görmüş Saçları Onarıcı Maske 1000 ml Coffee Gold Step 3 Sealer Mask Hasarlı ve Kimyasal İşlem Görmüş Saçları Onarıcı Maske 1000 ml
Yeni Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Evan Care Coffee Gold Sealer Saç Maskesi yenilenmiş ve parlak saçların anahtarıdır. Bu profesyonel ürün, özel bakım ve beslenme gerektiren bukleler için özel olarak yaratılmıştır. Zengin formülü sayesinde maske derinlemesine etki ederek her saçı kökten uca onarır. Maske, saç tellerinize anında doğal..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)