Menu
Your Cart

Curly Power Kıvırcık Saçlar için Salon Bakım

Profesyonel Bakım

Müşterinizin buklelerine aşık olun. Curly Power Preparation içten dışa profesyonel saç bakımı ile bukle oluşumunu vurgulayabilecek ve stilin dayanıklılığını artırabileceksiniz.

En iyi bukleleri ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren bu kullanımı kolay saç bakım seti ile hacim ve belirginlik elde edin.


İÇTEN DIŞA RESTORASYON

Sağlıklı Bukleler

Çatlakları ve kütikül boşluklarını doldurur, ipeksi ve parlak bukleler için saç pH'ını, kütikül temizleme etkisini düzeltir.

Evan Care Curly Power Step 1 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Arındırıcı Şampuan 1000 ml Evan Care Curly Power Step 1 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Arındırıcı Şampuan 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Purifier & Repairing Shampoo Arındırıcı Şampuan - Curly Power Saç Yenileme Sisteminin ilk adımıdır.Kirletici maddeler ve/veya kimyasal işlemler sonucunda nemsiz veya kırılgan saçların derinlemesine temizlenmesini sağlar.6.0 ile 6.5 arasında bir pH değeri ile özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlar ..
0,00 ₺
Evan Care Curly Power Step 2 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Güçlendirici Serum 1000 ml Evan Care Curly Power Step 2 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Güçlendirici Serum 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Evan Care Curly Power Step 2 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Güçlendirici Serum 1000 mlBu ikinci adım serum, zayıflamış saç tellerine güç ve direnç kazandıran, tüm hayati besinleri yenileyerek ve gözenekliliği ortadan kaldırarak onları tamir eden bir keratin amino asit karışımı içerir. 4,5 - 5,5 ara..
0,00 ₺
Evan Care Curly Power Step 3 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar Besleyici Serum 1000 ml Evan Care Curly Power Step 3 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar Besleyici Serum 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Evan Care Curly Power Step 3 Nourishing Arındırıcı, Onarıcı ve Besleyici Serum 1000 mlPurifier & Repairing Nourishing SerumCurly Power'ın saç tellerini geri kazanımının üçüncü adımı saçın iç yapısını besler. 3,5 - 4,0 arasındaki hafif asidik pH aralığı ile saç kütiküllerini kapatır. Besleyi..
0,00 ₺
Evan Care Curly Power Step 4 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Onarıcı Maske 1000 ml Evan Care Curly Power Step 4 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Onarıcı Maske 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Evan Care Curly Power Step 4 Purifying Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Arındırıcı ve Onarıcı Maske 1000 mlDerin saç onarımı sağlamak için özenle seçilmiş bileşenlere sahiptir. Argan yağı, zeytinyağı, shea yağı ve lanolin, liflerin yumuşaklığını ve parlaklığını geri kazandırırken, keratin v..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)