Menu
Your Cart

Filler & Shield Sarı ve Hassas Saçlar için Düzleştirme Sistemi

PROFESYONEL SALON BAKIM

Evan Care Filler & Shield Coconut Protein

Genellikle daha ince ve daha hassas olan sarı saçlara veya açma işlemi nedeniyle zarar görmüş saçlara odaklanan Filler & Shield, üç adıma bölünmüş hassas bir düzleştirme sistemidir ve saçı düzleştirirken aynı zamanda su ve diğer besinleri de takviye eder.

Dokusu saç lifi tarafından kolayca emilir. Hyaluronik asit, proteinler ve esansiyel yağlar, genellikle daha hassas ve hasarlı olan saç tellerini korur, nemlendirir ve güçlendirir. Ayrıca müşterilerin evde bakım için Evan Care, saçı derinlemesine tedavi eden ve profesyonel düzleştirmenin etkilerini uzatan Pure Care Liss'i geliştirdi.

Filler & Shield Coconut Protein Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı 1000 ml Filler & Shield Coconut Protein Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Yoğun nemlendirici ve Onarıcı Organik Asit içeren Protein 1000 ml Profesyonel KullanımOrganik asitlere dayanan Protein esas olarak saç teli korteksi düzeltir. Jel şeklindeki dokusu daha az moleküler ağırlığa sahiptir, bu nedenle saç telitarafından daha kolay ve daha hızlı emilir. Sudaki molek..
0,00 ₺
Filler & Shield Coconut Sealer Balm Besleyici & Kabarma Önleyici 1000 ml Filler & Shield Coconut Sealer Balm Besleyici & Kabarma Önleyici 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Filler & Shield Coconut Sealer Balm; Saçları besleyen ve onaran organikamino asit içeren balsam 1000 ml Profesyonel KullanımSealer Balm, organik amino asitler açısından zengin, yenilikçi bir formüle sahiptir.Balm, saça derinden yenileme, beslenme, pürüzsüzlük, hacim azaltma ve parlak s..
0,00 ₺
Filler & Shield Coconut Sealer Mask Hassas ve Tüm Saç Tipleri için Onarıcı Maske 1000 ml Filler & Shield Coconut Sealer Mask Hassas ve Tüm Saç Tipleri için Onarıcı Maske 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Filler & Shield Coconut Sealer Balm; Saçları besleyen ve onaran organikamino asit içeren balsam 1000 ml Profesyonel KullanımParfait's Mask, daha önce kimyasal ve mekanik işlemlerle zarar görmüşsaçı eski haline getirmek için gerekli olan zengin vitaminler ve aktifmaddelerle tasarlanmıştır. ..
0,00 ₺
Filler & Shield Straightening Shampoo Düzleştirici Şampuan 1000 ml Filler & Shield Straightening Shampoo Düzleştirici Şampuan 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Filler & Shield Straightening Saç Düzleştirme İşlemine Hazırlık Şampuanı 1000 ml Profesyonel KullanımParfait's Düzleştirici Şampuan, saçı bütünleştiren organik asitlerin bir karışımıdır. İyonik etkileşim yoluylaproteinler kabarma kontrolü sağlar. Yapısal olarak iç ve dış saç ile etkileşime g..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)