Menu
Your Cart

Parfait Detox Sorunlu Saç Derisi için Bakım

Evan Care Parfait® Detoks

Detox serisinin üç ürünü vardır: Saç ve saç derisindeki yabancı maddeleri ve kiri temizleyen Detoks Şampuan, kepek, sedef hastalığı, mantar ve diğer anormalliklerle savaşan Detoks Serumu ve besin maddelerini geri kazandıran, saça parlaklık ve ipeksi bir dokunuş sunan Detoks Maskes.


İPUCU: En iyi sonuçları elde etmek için herhangi bir kimyasal işlemden önce Detoks Şampuanını kullanın.


Nedir?

Bu özel saç detoksu ve beslenme tedavisi, her türlü saçı tedavi etmek ve sudaki klor, hipoklorit, kireç taşı ve diğer mineraller gibi saç tellerinde biriken yabancı maddelerle savaşmak için geliştirilmiştir. Ayrıca kirlilik, güneş hasarı, aşırı kozmetik kullanımı ve dönüşümlerden kaynaklanan kimyasallar da tedavi edilir. Şampuan herhangi bir kimyasal işlemden önce kullanılacak mükemmel bir üründür. İşlem, parlaklığını ve canlılığını kaybetmiş, besin maddelerini emmekte zorluk çeken saçlar için önerilir.


Nasıl çalışır?

Detoks tedavisi, saçları besleyen, uyarıcı, detoksifiye edici ve yenileyici etkiyi destekleyen doğal besinleri birleştirir. Parfait'in Detox serisi, saça zarar veren fazla mineral ve metalleri uzaklaştıran parçacıklar ile saç tellerini, tırnak etlerini açmadan derinlemesine temizler. Kirlilikleri gidermenin yanı sıra, varlıkları saçın en hasarlı ve zayıf bölgeleri üzerinde çalışarak saç tellerine besin, güç ve direnç kazandırır. Bu da hücresel metabolizmayı uyarır ve böylece saçın gerçekten ihtiyaç duyduğu antioksidan savunmayı artırır.


Detoks'un içindeki guarana, sarı kil, üzüm çekirdeği, zencefil ve diğer benzersiz doğal ve bitkisel aktif bileşenler, detoksifikasyonun yanı sıra hücre metabolizmasını artırır ve dolayısıyla saç büyümesini teşvik eder. Bu ilk süreç danışanın egosuna kadar uzanan bir tazelik hissiyle tetiklenir.


1. Yağlılığı azaltır;

2. Kepeği ortadan kaldırır;

3. Saç derisi için zararlı bakteri ve mantarlarla savaşır;

4. Antioksidan etkiyi destekler;

5. Saç büyümesini uyarır;

6. Saç yaşlanmasıyla mücadele eder.

EVAN Care Detox 1 Shampoo Arındırıcı ve Dengeleyici Şampuan 1000 ml EVAN Care Detox 1 Shampoo Arındırıcı ve Dengeleyici Şampuan 1000 ml
Yeni Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Detox Shampoo • Pure Care | Evan Care | Saçlar için detoksifikasyon ve arındırıcıParfait Detox Şampuan biberiye ve zencefil gibi antioksidan bitkisel aktif maddelerden oluşan özel bileşimi sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Hem saçı hem de saç derisini günlük yaşamdan kaynaklanan bir..
0,00 ₺
EVAN Care Detox Balance Mask İnce, Yağlı Saçlar için Dengeleyici Saç Maskesi 1000 ml EVAN Care Detox Balance Mask İnce, Yağlı Saçlar için Dengeleyici Saç Maskesi 1000 ml
Profesyonel Giriş
Markası: EVAN CARE
Detox Balance Mask • Pure Care | Evan Care | Saçlar için detoksifikasyon ve arındırıcıEvan Care Detox Balance Saç Maskesi, saçları detoksifiye etmek ve dengelemek için tasarlanmış derinlemesine temizleyici ve canlandırıcı bir saç maskesidir. Maske, yeşil kil, spirulina ve çay ağacı ya..
0,00 ₺
EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml EVAN Care Detox Peel Serum Saç Derisi için Kimyasal Peeling Sprey 500 ml
-50 %
Markası: EVAN CARE
Detox Peel Serum • Pure Care | Evan Care | Saçlar için detoksifikasyon ve beslenme tedavisiTüm saç tiplerini tedavi etmek ve sudaki klor, hipoklorit, kireç taşı ve diğer mineraller gibi birikmiş yabancı maddelerle mücadele etmek için yaratılmıştır. Ayrıca kirlilikten, aşırı kozmetik ve kim..
1.320,00 ₺ 2.640,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)