Menu
Your Cart

Boya Fırçalar

 

Framar Detail Brush  2'li İnce Balyaj Fırçası Framar Detail Brush  2'li İnce Balyaj Fırçası
-35 %
Markası: FRAMAR
Balayaj ve ince boyama teknikler için eğimli ve düz bir fırçadan 2 li seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır.Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özellik..
429,00 ₺ 665,00 ₺
Framar Power Painter Ombre Boya Fırçası 2'li Framar Power Painter Ombre Boya Fırçası 2'li
-35 %
Markası: FRAMAR
Power Painter geniş yüzeyi sayesinde hızlı ve eşit uygulama sağlar. Özellikle ombre ve balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipmandır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar.&n..
538,00 ₺ 825,00 ₺
Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Boya Fırça Seti Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Boya Fırça Seti
Çok Satan -30 %
Markası: FRAMAR
Tüm saç boyama işlemleri için harika! Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir s..
702,00 ₺ 997,00 ₺
Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - Pastel Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - Pastel
-29 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - PastelPink (Small) Purple (Medium) Blue (Large)Saçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çelik bir kılkuyruk içeri..
1.053,00 ₺ 1.485,00 ₺
Framar Emperor Taraklı Saç Boyama Fırçası Framar Emperor Taraklı Saç Boyama Fırçası
-34 %
Markası: FRAMAR
Kolay bölme için entegre taraklı yan açılı fırça. Mükemmel hassasiyet ve ince çizgiler için konik kenarlar. Ergonomik, fırçayı hassas olarak dikey veya daha büyük uygulamalar için yatay olarak kullanın. AccuSoft Kıllar - Optimum kontrol sağlamak için yumuşak ve sertliğin mükemmel karı..
330,00 ₺ 500,00 ₺
Framar Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Siyah Fırça Seti Framar Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Siyah Fırça Seti
Çok Satan -32 %
Markası: FRAMAR
Çok fonksyonlu boyama fırça seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özelliklerini korur. Fırçalar ergonomiktir: ..
544,00 ₺ 795,00 ₺
Framar Golden Hour - Dreamweaver Comb 3'lü Röfle Tarağı Seti Framar Golden Hour - Dreamweaver Comb 3'lü Röfle Tarağı Seti
Sınırlı Üretim -29 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - PastelSet of 3 - Şeftali (Small) Krem (Medium) Sarı (Large)Saçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çel..
1.053,00 ₺ 1.485,00 ₺
Framar Golden Hour Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Fırça Seti Framar Golden Hour Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Fırça Seti
-24 %
Markası: FRAMAR
Framar Golden Hour Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Fırça Seti1 adet Classic Fırça (Küçük)1 adet Triple Threat (Orta)1 adet  Big Daddy (Büyük)Göreceğiniz en şık Aile Paketi! Çevre dostu terimine yeni bir anlam kazandırıyor. Doğal ve kompostlanabilir saman liflerinden yapılan bu f..
1.088,00 ₺ 1.428,00 ₺
Framar Holi-Yay Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti - Gold & Silver Framar Holi-Yay Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti - Gold & Silver
-30 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika! Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç al..
913,00 ₺ 1.300,00 ₺
Framar Moonstone Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti Framar Moonstone Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti
Sınırlı Üretim -30 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika! Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç al..
904,00 ₺ 1.300,00 ₺
Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırçası Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırçası
-30 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel tasarlamış iğneli fırça folyo ile röfle teknikleri koylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca dip rötüşlar,bebek sarısı teknikler için ideal bir ekipman .Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanız..
253,00 ₺ 360,00 ₺
Framar Triple Threat Ombre Boya Fırçası 3'lü Set Framar Triple Threat Ombre Boya Fırçası 3'lü Set
-32 %
Markası: FRAMAR
Set, 3 renkli klasik konik fırçadan oluşmaktadır. Dip rötüşlar, sombre ve diğer teknikler için uygundur.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları defor..
544,00 ₺ 795,00 ₺
Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe
-32 %
Markası: FRAMAR
Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın ö..
203,00 ₺ 300,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)