Menu
Your Cart

Framar Fırça Folyo Taraklar ve Ekipmanlar Çeşitleri

Framar, saç boyama için yeni nesil kuaför ekipmanları ve aksesuarları üreten bir Kanada markasıdır.

1986 yılında kuaför Frank Halo ve eşi Maria tarafından bir aile şirketi olarak kuruldu. Şirketin misyonu, stilistler için profesyonel düzeyde pratik ürünler üretmektir. Frank, markayı 1985 yılında İngiltere'de kuaförlük kursu alırken yaratma fikrini ortaya attı. Usta, rahatsız şapkalara kıyasla metal "kağıdın" avantajlarını takdir ederek, folyo kullanarak saçları vurgulama tekniğinden memnundu. Tekniği kendi salonunda aktif olarak kullanmaya başladı ve ardından vurgulamak için folyo folyo üretimi için kendi markasını yarattı. 80'lerin sonu, dünyanın dört bir yanındaki stilistler tarafından beğenildi. Daha sonra şirket, müşterilerine çeşitli renkli termal folyoları rulo halinde sunarak ürün yelpazesini genişletti. 


Framar Fırçalar

Markanın ürünleri profesyoneller arasında yüksek talep görmektedir ve bu da onlara kaliteyi artırma ve karmaşık boyama olanaklarını genişletme olanağı sağlamaktadır: markanın yelpazesi, tüm boyama teknikleri için fırçaları, renkli ve kabartmalı dahil çeşitli folyo türlerini, balayaj filmleri, ağları içerir. renk uzmanının “rengi kendi elimize alması” için gerekli klipsler ve diğer aksesuarlar.

En iyi taraklar - fırçalar - çözücüler serisi, her tür saçı, kuru veya nemli saçı hasar görmeden anında açar.

Framar'ın misyonu, güzellik salonları ve profesyonel stilistler için her rengin kalitesini, yaratıcılığını ve teknik özelliklerini geliştirmek için modaya uygun araçlar yaratmaktır. Etkili tasarım ve işlevsel ambalaj, bir renk uzmanının hayatını nasıl kolaylaştıracağını bilen ve yaratıcılığa ilham veren markanın ayırt edici özelliği haline geldi. 


Folyo ve Diğer Ekipmanlar

Framar, renklendirme sarf malzemelerini en iyi renk uzmanlarının bayıldığı son derece şık bir aksesuara dönüştürdü. Guy Tang, Larisa Love, Bianca Hillier, Rebeca Taylor, Danilo Bozich, Romeo Fulippe, Jenny Streb, Pavel Sheff, Yulia Vorontsova, Vladimir Sarbyshev, Christina Yenichevskaya, Igor Khonin ve diğer stilistler, Instagram yıldızları, toplam 4'ten fazla izleyici kitlesi ile Framar hayranları listesinde milyonlarca abone var.

Uluslararası trend belirleyicilerden bir seçki artık Türkiye'de resmi olarak mevcut: rengi kendi ellerinize alın!


TANITIM VİDEO :Youtube
Framar 2'Li Balyaj İnce Fırça Seti Framar 2'Li Balyaj İnce Fırça Seti
-13 %
Markası: FRAMAR
Balayaj ve ince boyama teknikler için eğimli ve düz bir fırçadan 2 li seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır.Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özellik..
166,00 ₺ 190,00 ₺
Framar 4'Lü Gator Klips Siyah Framar 4'Lü Gator Klips Siyah
-45 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – siyah klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
105,00 ₺ 190,00 ₺
Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Siyah Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Siyah
Çok Satan -14 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - siyahKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya  boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimy..
155,00 ₺ 180,00 ₺
Framar Boya Temizleyici Mendil 100 Adet Framar Boya Temizleyici Mendil 100 Adet
-17 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Boya izlerini etkili bir şekilde temizler ve hassa cilt için uygun bir mendil. Kullanıma konforlu bir ambulaj: mendillerinin hızlı çıkarma ve kuruması engeller. 100 adet taze kokulu mendil.Uygulama şekli: Gerekli sayıda mendili çıkarın, cildi silin...
110,00 ₺ 133,00 ₺
Framar Ombre Fırça 2'Li Seti Framar Ombre Fırça 2'Li Seti
Çok Satan -9 %
Markası: FRAMAR
Power Painter geniş yüzeyi sayesinde hızlı ve eşit uygulama sağlar. Özellikle ombre ve balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipmandır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar.&n..
209,00 ₺ 230,00 ₺
Framar Vakumlu Boya Kase Framar Vakumlu Boya Kase
-55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Mükkemel vakumlu siyah kase.NEDEN İHTİYACIN VAR:Kaymayı ve devrilmeyi önleyen bir vakumlu tabanı. Kasenın şekil özellikle hızlı karıştırma için en uygundur .Kullanışlı ağızlık, karışımın dökülmesini kolaylaştırır.Boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Max 360 ml Framar ekipmanları&..
130,00 ₺ 288,00 ₺
Framar Boyama için yaratıcı istasyonu 3 Adet Vakumlu Kase Dahil Framar Boyama için yaratıcı istasyonu 3 Adet Vakumlu Kase Dahil
-20 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Isı ve lekeye dayanıklı alüminyum servis arabası.5 paten tekerleği sayesinde saçlar tekerleğe sıkışmazKolay hizli manevra Geniş yüzeyi sayesinde rahat çalışma alanı sağlar.  Masa 30x46 cm360 derece dönebilirAyarlanabilir yükseklik3 vakumlu kase dahildir..
2.400,00 ₺ 3.000,00 ₺
Framar Boyama Seti Holi Yay Gold Kit 1 Framar Boyama Seti Holi Yay Gold Kit 1
Sınırlı Üretim -24 %
Markası: FRAMAR
Holi-Yay sınırlı üretim seti, boyama için en pöpüler aksesuarları içerir.Kullanımı:Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Set içerir:"Ombre seti fırçalar" rengini parlak, parlak bir tasarımla boyamak için 2 adet fırça.2 adet güçlü tutuşlu klipskabartmalı folyo (50 yaprak..
420,00 ₺ 550,00 ₺
Framar Boyama Seti Tropik Desenli Framar Boyama Seti Tropik Desenli
Sınırlı Üretim -20 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı üretim boyama seti Tropik desenli en pöpüler aksesuarları içerir.Kullanımı:Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Set içerik:3 adet lego boyama kaseler3 adet klassik fırçalar2 adet güçlü tutuşlu klipskabartmalı folyo (50 yaprak, 12,5 x 28 cm).Detaylı Açıklama:Leg..
600,00 ₺ 750,00 ₺
Framar Saç Açma Tarak Tropik Pudra Desenli Framar Saç Açma Tarak Tropik Pudra Desenli
Sınırlı Üretim -14 %
Markası: FRAMAR
Süper Fırça Tropik desenli- Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
250,00 ₺ 290,00 ₺
Framar 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti Framar 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti
Çok Satan -34 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika!Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç ala..
197,00 ₺ 300,00 ₺
Framar 3'Lü Neon Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim) Framar 3'Lü Neon Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim)
Çok Satan Sınırlı Üretim -3 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Fırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nedenle özellikle ombre balayaj tekniği için oğlan üstü bir ekipman.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSo..
220,00 ₺ 227,00 ₺
Framar 4'Lü Gator Klips Pembe Framar 4'Lü Gator Klips Pembe
-14 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – pembe klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
155,00 ₺ 180,00 ₺
Framar 4'Lü Güçlü Tutuşlu Klips Framar 4'Lü Güçlü Tutuşlu Klips
-20 %
Markası: FRAMAR
4 paket - ekstra güçlü tutuşlu - siyahSizi bile ısırabilir )NEDEN İHTİYACIN VAR:Zigzag kenarlar sayesinde saçı güçlü tutuş ile saçı yerinden oynamazTüm saç tipleri ile uyumludur.Yüksek elastikiyete ve paslanmaz metal yaya sahiptirBükülmeyen veya eğilmeyen sağlam metal..
160,00 ₺ 200,00 ₺
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - pembeKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimyasal D..
172,00 ₺ 180,00 ₺
Framar 7 Li Lego Boya Kase Framar 7 Li Lego Boya Kase
-16 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdir.Nasıl kullanılır: Framar ürünleri günlük işl..
360,00 ₺ 430,00 ₺
Framar Balayage Fırsat Paketi Framar Balayage Fırsat Paketi
-10 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Balayage Boyama Seti, profesyoneller için en önemli aksesuarları içerir.Kullanım Şekli: Framar aletleri ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine  uygundur.İçerik:1 adet Power Painter renkli fırça1 adet Fold Freak Dispencer1 adet Star Struck Silver Kabartma Folyo Rulo 98 mDetaylı Açıklama:Ombre B..
1.300,00 ₺ 1.450,00 ₺
Markası: FRAMAR
Balayaj ve serbest boyama teknikleri için spatula seti. NEDEN İHTİYACIN VAR:Palet ve spatulanın yüzeyindeki özel elmas rölyef, boyanın eşit dağılımını ve her bir tutam üzerinde kontrolü sağlar. Siyah spatula 15,24 см x  10,795 см ve şeftali spatula çalışma yüzeyi 23,495 cm x 10,16 cm&..
220,00 ₺ 240,00 ₺
Framar Balyaj Film 135 m Framar Balyaj Film 135 m
-49 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Yapışmaz 135 m - balayaj teknikleri için ideal arkadaşı)))NEDEN İHTİYACINIZ VAR:ÇEVRE dostu Boyama ve balayaj tekniklerde kullanırTermal fonksyon sayesinde saç açarken saç yapısı korumak için idealdir.Paket üzerinde her uzunlukta kesim için özel bir bıçak bulunmaktadır.Saçı tutan yumuşak büküle..
180,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Boya Karıştırıcı Mikser Framar Boya Karıştırıcı Mikser
-13 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Kauçuk halkalara sahip metal çırpma teli, boyayı veya açıcı hızlı ve kolay bir şekilde karıştırır. Kauçuk çırpma teli halkaları, boyanın reaksyonu korur. Kolay saklama için ergonomik sap. Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Derecelen..
142,00 ₺ 163,00 ₺
Framar Boyama Seti Holi Yay Framar Boyama Seti Holi Yay
Sınırlı Üretim -55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Holi-Yay sınırlı üretim seti, boyama için en pöpüler aksesuarları içerir.Kullanımı:Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Set içerir:Parlak tasarımla 2 adet Ekstra Geniş fırçalar Parlak tasarımla 1 adet Ombre fırçalar 2 adet güçlü tutuşlu klipsKabartmalı folyo ..
360,00 ₺ 800,00 ₺
Framar Cepli Boyama Önlüğü Framar Cepli Boyama Önlüğü
-14 %
Markası: FRAMAR
Boyaya ve Suya dayanıklı - çıtçıtlı yaka - cepli!Müşterilerin renk servisi sırasında ceplerini telefonlarını kullanabileceklerini veya kitap okuyabileceklerini fark ettiklerinde izleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Kauçuk boyun / göğüs bölgesi, rengi kolayca süpürmenizi sağlarİşlem sırasında müşterinin okuma..
686,00 ₺ 800,00 ₺
FRAMAR Çita Termal Kabartmalı Folyo (98m)
-20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
FRAMAR Çita Termal Kabartmalı Folyo (98m)NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık..
280,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Çok Fonksiyonlu 3'Lü Siyah Fırça Seti Framar Çok Fonksiyonlu 3'Lü Siyah Fırça Seti
-17 %
Markası: FRAMAR
Çok fonksyonlu boyama fırça seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özelliklerini korur. Fırçalar ergonomiktir: ..
167,00 ₺ 200,00 ₺
Framar Ekstra geniş 3'lü Boyama Fırça Seti (Holi Yay) Framar Ekstra geniş 3'lü Boyama Fırça Seti (Holi Yay)
Sınırlı Üretim Tükendi
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika!Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar. Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir s..
280,00 ₺
FRAMAR Ergonomik Fön Saç Fırçası FRAMAR Ergonomik Fön Saç Fırçası
Sınırlı Üretim -13 %
Markası: FRAMAR
FRAMAR Ergonomik Fön Saç FırçasıMat siyah - ergonomik tutamakDaha fazlasını söyle: Anında Pürüzsüzleştirici Saç ŞekillendiriciNEDEN İHTİYACIN VAR:Özel hava geçiren yapısı sayesinde  kurutma süresini kısaltırSüper dayanıklı termal kaplama ve kıllar (250 dereceye kadar)Eğimli yapısı ile hızlı ve ..
297,00 ₺ 340,00 ₺
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACINIZIN VAR:İhtiyacınız kadar folyo uzunluğunu keser ve katlarTek elinizle folyoları kesme ve tutma kolaylığıTüm Framar folyo rulolarını tutar.Gereksiz folyo masrafını ortadan kaldırır.Son derece kullanışlı ve kullanımı kolaydır...
966,00 ₺ 1.000,00 ₺
Framar Geniş Saç Açma Tarakları 9 Adet Framar Geniş Saç Açma Tarakları 9 Adet
Sınırlı Üretim Sadece Kuaför Giristen
Markası: FRAMAR
Salonunuz için en iyi teklifi yakalayın:Özel Sınırlı sayıda 9 lu Saç Açma Fırça Displey:3 adet Pembe Fırça3 adet Şampanya Fırçası3 adet Siyah FırçalarKadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı..
3.000,00 ₺
Framar Geniş Yuzey ile Saç Açma Tarağı Şampanya Framar Geniş Yuzey ile Saç Açma Tarağı Şampanya
Sınırlı Üretim -6 %
Markası: FRAMAR
Kadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.Geniş Yuzey Büyük miktarlarda fırçalar tek seferde kolaylıkla saçPÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. S..
340,00 ₺ 360,00 ₺
Framar Geniş Yuzey ile Saç Açma Tarak Pembe Framar Geniş Yuzey ile Saç Açma Tarak Pembe
Sınırlı Üretim -23 %
Markası: FRAMAR
Kadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.Geniş Yuzey Büyük miktarlarda fırçalar tek seferde kolaylıkla saçPÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. S..
386,00 ₺ 500,00 ₺
Framar Geniş Yuzey Saç Açma Tarağı Siyah Framar Geniş Yuzey Saç Açma Tarağı Siyah
Sınırlı Üretim -55 %
Markası: FRAMAR
En inatçı düğümleri zahmetsizce çözer.YENİ ve daha geniş bir yüzey.Elektirklenme yapmaz.Islak veya kuru saçlarda çalışır.Tüm saç tipleri için harika ve #peruk dostu.İster Tek! İster "Özel Standlı Ambalajında" satın alabilirsinizToplam 9 Adet - 3 Adet Siyah, 3 Adet Şampanya, 3 Adet Pempe..
386,00 ₺ 857,00 ₺
Framar Jet Set 8 Parça Fırça Seti + Özel Deri Çanta Framar Jet Set 8 Parça Fırça Seti + Özel Deri Çanta
Sınırlı Üretim -5 %
Markası: FRAMAR
"Siyahın Gücünde" deri çantasındaki sınırlı boyama fırça seti, bir kuafor için mükemmel settir. Set, tüm boyama teknikleri için en pöpüller 8 fırça içerir: Ombre Fırça Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız Taraklı Boyama Fırça Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız Geniş Boyama Fırça Detaylı Bilgi..
1.145,00 ₺ 1.200,00 ₺
Framar Klasik Boya fırça 3'Lü Seti Gökkuşağı desenli (Sınırlı Üretim) Framar Klasik Boya fırça 3'Lü Seti Gökkuşağı desenli (Sınırlı Üretim)
Sınırlı Üretim Tükendi
Markası: FRAMAR
Gökkuşağı desenli klasik fırçaların sınırlı sayıda koleksiyonu. Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza ola..
0,00 ₺
Framar Ombre Balyaj Fırsat Paketi Framar Ombre Balyaj Fırsat Paketi
-55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Muhteşem balyaj ombre için super kampanya:1.  2li Ombre fırçalar seti2.  2li Balyaj spatula setiDetaylı açıklama:Ombre fırçalar setiFırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nedenle özellikle ombre balayaj tekniği için oğlan üstü bir ekipman.Her Framar fırçası AccuSoft ..
250,00 ₺ 555,00 ₺
Framar Pembe Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe Framar Pembe Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe
-18 %
Markası: FRAMAR
250 ml - Sürekli püsküreli Sprey - Parlak Pembe!İnce dağılım spreyi Stilist'in asistanı, bastıktan sonra birkaç saniye püskürtmeye devam eder, böylece saçı damlatmadan daha hızlı ıslanabilir.Özel Framar tasarımı Parlak Pembe 250 ml ŞişeKullanımı kolay, yeniden kullanılabilir ve yeniden doldurulabili..
244,00 ₺ 299,00 ₺
FRAMAR Pembe Termal Kabartmalı Folyo (98m) FRAMAR Pembe Termal Kabartmalı Folyo (98m)
-20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
FRAMAR Pembe Termal Kabartmalı Folyo (98m)NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlı..
280,00 ₺ 350,00 ₺
FRAMAR Renkli Fırça Seti ve Deri Çanta Sınırlı Üretim FRAMAR Renkli Fırça Seti ve Deri Çanta Sınırlı Üretim
-35 %
Markası: FRAMAR
FRAMAR Renkli fırça seti + Deri çanta Sınırlı üretim"Renkli" deri çantasındaki sınırlı boyama fırça seti, bir kuafor için mükemmel settir.Set, tüm boyama teknikleri için en pöpüller 8 fırça içerir:• Ombre Fırçahttps://coloristgroup.com.tr/tr/framar-firca-folyo-taraklar-ve-ekipmanlar-cesitleri/boya-f..
980,00 ₺ 1.500,00 ₺
Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırça Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırça
--38 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel tasarlamış iğneli fırça folyo ile röfle teknikleri koylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca dip rötüşlar,bebek sarısı teknikler için ideal bir ekipman .Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanız..
90,00 ₺ 65,00 ₺
Framar Saç Açma Tarağı Mavi Framar Saç Açma Tarağı Mavi
-1 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Kadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
240,00 ₺ 242,00 ₺
Framar Saç Açma Tarak Mor Framar Saç Açma Tarak Mor
Tükendi
Markası: FRAMAR
Kadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
299,00 ₺
Framar Saç Açma Tarak Şampanya Framar Saç Açma Tarak Şampanya
-16 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Kadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
250,00 ₺ 299,00 ₺
Markası: FRAMAR
Kadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
386,00 ₺ 399,00 ₺
Framar Saç Açma Tarak Tropik Çiçek Desenli Framar Saç Açma Tarak Tropik Çiçek Desenli
Sınırlı Üretim -14 %
Markası: FRAMAR
Süper Fırça Tropik desenli- Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
250,00 ₺ 290,00 ₺
Framar Saç Açma Tarak Tropik Flamingo Desenli Framar Saç Açma Tarak Tropik Flamingo Desenli
Sınırlı Üretim -14 %
Markası: FRAMAR
Süper Fırça Tropik desenli- Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine hafif masaj yaparak saçları taranır. Saç derisine ürünler (serum losyonu) uygulayarak daha derin nefüz ..
250,00 ₺ 290,00 ₺
Markası: FRAMAR
Saça ve suya dayanıklı - kauçuklu çıtçıtlı yaka!NEDEN İHTİYACIN VAR:Saç ve suyun müşterilerinizin boynundan aşağı akmasını önleyen kauçuk yakalı yenilikçi yaka!Kaşıntı veya terleme yok!Kesilen saçın pelerininden kaymasını sağlayan pürüzsüz yüzeyPelerinin ön yüzünde ikonik renkli dairelerimiz ve müşt..
624,00 ₺ 650,00 ₺
Framar Saç Yıkama Önlüğü Framar Saç Yıkama Önlüğü
--1 %
Markası: FRAMAR
Suya dayanıklı - çıtçıtlı yaka - şampuan pelerin.Kuru kalın! Müşteriler saçı yıkarken boyunlarını, göğüslerini ve kıyafetlerini kuru tuttuğunuz için size teşekkür edecekler.NEDEN İHTİYACIN VAR:Suyun müşterilerinizin boynundan aşağı akmasını önleyen kauçuk yakalı yenilikçi yaka!Pelerinin ön yüzünde i..
535,00 ₺ 530,00 ₺
Framar Silver Düz Termal Folyo 92m Framar Silver Düz Termal Folyo 92m
-22 %
Markası: FRAMAR
DuzTermal FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Açma/Boya işlemi sırasında saç ısısı 28 C°ye çıktığı zaman folyo basınç uyguladığı için şişme, kabarma ve sulanma gibi de..
196,00 ₺ 250,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim -54 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Altin Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sıras..
160,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -29 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem s..
250,00 ₺ 350,00 ₺
FRAMAR Sınırlı Üretim Halloween Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m) FRAMAR Sınırlı Üretim Halloween Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
FRAMAR Sınırlı Üretim Halloween Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dol..
280,00 ₺ 350,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 62 (2 Sayfa)