Menu
Your Cart

Boya Fırçalar

 

Framar  2'Li Balyaj İnce Fırça Seti Framar  2'Li Balyaj İnce Fırça Seti
-35 %
Markası: FRAMAR
Balayaj ve ince boyama teknikler için eğimli ve düz bir fırçadan 2 li seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır.Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özellik..
166,00 ₺ 256,00 ₺
Framar Ombre Fırça 2'Li Seti Framar Ombre Fırça 2'Li Seti
-35 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Power Painter geniş yüzeyi sayesinde hızlı ve eşit uygulama sağlar. Özellikle ombre ve balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipmandır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar.&n..
208,00 ₺ 321,00 ₺
Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti
Çok Satan -35 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika!Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç ala..
238,00 ₺ 367,00 ₺
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Pastel Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Pastel
Yeni -11 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - PastelPink (Small) Purple (Medium) Blue (Large)Saçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çelik bir kılkuyruk içerir..
400,00 ₺ 451,00 ₺
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Siyah Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Siyah
-16 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - SiyahSaçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çelik bir kılkuyruk içerir.Anti-Statik, elektriklenmeleri ve uçuşmal..
347,00 ₺ 411,00 ₺
Framar Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Siyah Fırça Seti Framar Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Siyah Fırça Seti
Çok Satan -35 %
Markası: FRAMAR
Çok fonksyonlu boyama fırça seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özelliklerini korur. Fırçalar ergonomiktir: ..
184,00 ₺ 285,00 ₺
Framar Pastel Me More - Power Painters 2li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim) Framar Pastel Me More - Power Painters 2li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim)
Çok Satan Sınırlı Üretim -5 %
Markası: FRAMAR
Fırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nedenle özellikle ombre balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipman.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji kılları kullanır. AccuSoft kıllar, boyayı saça eşit, hızlı ve hassas bir şekilde uygulamak için inceltilmiştir.Boyama uygulamasında o..
350,00 ₺ 369,00 ₺
Framar Power Painter - Palmshell 2'li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim) Framar Power Painter - Palmshell 2'li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim)
Yeni -5 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı sayıda! Power Painter Palmshell - 2'li Set - Yeşil ve PembeHadi eğlenelim!Sadece folyolarınıza değil, salon dekorunuza da uyum sağlayacak iki yeni yapraklı desenli Power Painter!YENİ! Lüks geri dönüştürülebilir karton ambalaj.Fırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nede..
350,00 ₺ 370,00 ₺
Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırça Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırça
-25 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel tasarlamış iğneli fırça folyo ile röfle teknikleri koylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca dip rötüşlar,bebek sarısı teknikler için ideal bir ekipman .Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanız..
98,00 ₺ 130,00 ₺
Framar Sombre Fırça Renkli 3'lü Set Framar Sombre Fırça Renkli 3'lü Set
-35 %
Markası: FRAMAR
Set, 3 renkli klasik konik fırçadan oluşmaktadır. Dip rötüşlar, sombre ve diğer teknikler için uygundur.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları defor..
184,00 ₺ 285,00 ₺
Framar Taraklı Saç Boyama Fırça Framar Taraklı Saç Boyama Fırça
-35 %
Markası: FRAMAR
Kolay bölme için entegre taraklı yan açılı fırça. Mükemmel hassasiyet ve ince çizgiler için konik kenarlar. Ergonomik, fırçayı hassas olarak dikey veya daha büyük uygulamalar için yatay olarak kullanın. AccuSoft Kıllar - Optimum kontrol sağlamak için yumuşak ve sertliğin mükemmel karı..
128,00 ₺ 197,00 ₺
Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe
-16 %
Markası: FRAMAR
Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın ö..
74,00 ₺ 88,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)