Menu
Your Cart

Boya Fırçalar

 

Markası: FRAMAR
Balayaj ve ince boyama teknikler için eğimli ve düz bir fırçadan 2 li seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır.Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özellik..
115,00 ₺ 126,00 ₺
Framar Ombre Fırça 2'Li Seti Framar Ombre Fırça 2'Li Seti
Çok Satan -25 %
Markası: FRAMAR
Power Painter geniş yüzeyi sayesinde hızlı ve eşit uygulama sağlar. Özellikle ombre ve balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipmandır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar.&n..
150,00 ₺ 200,00 ₺
Framar 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti Framar 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti
Çok Satan -14 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika!Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç ala..
129,00 ₺ 150,00 ₺
Framar 3'Lü Neon Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim) Framar 3'Lü Neon Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim)
Çok Satan Sınırlı Üretim -25 %
Markası: FRAMAR
Fırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nedenle özellikle ombre balayaj tekniği için oğlan üstü bir ekipman.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSo..
170,00 ₺ 227,00 ₺
Framar Çok Fonksiyonlu 3'Lü Siyah Fırça Seti Framar Çok Fonksiyonlu 3'Lü Siyah Fırça Seti
Çok Satan -22 %
Markası: FRAMAR
Çok fonksyonlu boyama fırça seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özelliklerini korur. Fırçalar ergonomiktir: ..
145,00 ₺ 187,00 ₺
Framar Ekstra geniş 3'lü Boyama Fırça Seti (Holi Yay) Framar Ekstra geniş 3'lü Boyama Fırça Seti (Holi Yay)
Sınırlı Üretim -32 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika!Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar. Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir s..
150,00 ₺ 220,00 ₺
Framar Klasik Boya fırça 3'Lü Seti Gökkuşağı desenli (Sınırlı Üretim) Framar Klasik Boya fırça 3'Lü Seti Gökkuşağı desenli (Sınırlı Üretim)
Sınırlı Üretim -25 %
Markası: FRAMAR
Gökkuşağı desenli klasik fırçaların sınırlı sayıda koleksiyonu. Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza ola..
155,00 ₺ 207,00 ₺
Markası: FRAMAR
Mükkemel tasarlamış iğneli fırça folyo ile röfle teknikleri koylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca dip rötüşlar,bebek sarısı teknikler için ideal bir ekipman .Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanız..
65,00 ₺
Framar Sombre Fırça Renkli 3'Lü Seti Framar Sombre Fırça Renkli 3'Lü Seti
-20 %
Markası: FRAMAR
Set, 3 renkli klasik konik fırçadan oluşmaktadır. Dip rötüşlar, sombre ve diğer teknikler için uygundur.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları defor..
140,00 ₺ 174,00 ₺
Framar Taraklı Saç Boyama Fırça Framar Taraklı Saç Boyama Fırça
-25 %
Markası: FRAMAR
Kolay bölme için entegre taraklı yan açılı fırça. Mükemmel hassasiyet ve ince çizgiler için konik kenarlar. Ergonomik, fırçayı hassas olarak dikey veya daha büyük uygulamalar için yatay olarak kullanın. AccuSoft Kıllar - Optimum kontrol sağlamak için yumuşak ve sertliğin mükemmel karı..
80,00 ₺ 107,00 ₺
Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe
-44 %
Markası: FRAMAR
Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın ö..
60,00 ₺ 107,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)