Menu
Your Cart

Fırsat Paketler

Framar  Boyama Seti Holi Yay Gold Kit 1 Framar  Boyama Seti Holi Yay Gold Kit 1
Sınırlı Üretim -24 %
Markası: FRAMAR
Holi-Yay sınırlı üretim seti, boyama için en pöpüler aksesuarları içerir.Kullanımı:Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Set içerir:"Ombre seti fırçalar" rengini parlak, parlak bir tasarımla boyamak için 2 adet fırça.2 adet güçlü tutuşlu klipskabartmalı folyo (50 yaprak..
420,00 ₺ 550,00 ₺
Framar  Boyama Seti Tropik Desenli Framar  Boyama Seti Tropik Desenli
Sınırlı Üretim -20 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı üretim boyama seti Tropik desenli en pöpüler aksesuarları içerir.Kullanımı:Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Set içerik:3 adet lego boyama kaseler3 adet klassik fırçalar2 adet güçlü tutuşlu klipskabartmalı folyo (50 yaprak, 12,5 x 28 cm).Detaylı Açıklama:Leg..
600,00 ₺ 750,00 ₺
Framar Balayage Fırsat Paketi Framar Balayage Fırsat Paketi
-10 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Balayage Boyama Seti, profesyoneller için en önemli aksesuarları içerir.Kullanım Şekli: Framar aletleri ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine  uygundur.İçerik:1 adet Power Painter renkli fırça1 adet Fold Freak Dispencer1 adet Star Struck Silver Kabartma Folyo Rulo 98 mDetaylı Açıklama:Ombre B..
1.300,00 ₺ 1.450,00 ₺
Framar Boyama Seti Holi Yay Framar Boyama Seti Holi Yay
Sınırlı Üretim -55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Holi-Yay sınırlı üretim seti, boyama için en pöpüler aksesuarları içerir.Kullanımı:Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Set içerir:Parlak tasarımla 2 adet Ekstra Geniş fırçalar Parlak tasarımla 1 adet Ombre fırçalar 2 adet güçlü tutuşlu klipsKabartmalı folyo ..
360,00 ₺ 800,00 ₺
Framar Geniş Saç Açma Tarakları 9 Adet Framar Geniş Saç Açma Tarakları 9 Adet
Sınırlı Üretim Sadece Kuaför Giristen
Markası: FRAMAR
Salonunuz için en iyi teklifi yakalayın:Özel Sınırlı sayıda 9 lu Saç Açma Fırça Displey:3 adet Pembe Fırça3 adet Şampanya Fırçası3 adet Siyah FırçalarKadife dokulu Süper Fırça - Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı..
3.000,00 ₺
Framar Jet Set 8 Parça Fırça Seti + Özel Deri Çanta Framar Jet Set 8 Parça Fırça Seti + Özel Deri Çanta
Sınırlı Üretim -5 %
Markası: FRAMAR
"Siyahın Gücünde" deri çantasındaki sınırlı boyama fırça seti, bir kuafor için mükemmel settir. Set, tüm boyama teknikleri için en pöpüller 8 fırça içerir: Ombre Fırça Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız Taraklı Boyama Fırça Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız Geniş Boyama Fırça Detaylı Bilgi..
1.145,00 ₺ 1.200,00 ₺
Framar Ombre Balyaj Fırsat Paketi Framar Ombre Balyaj Fırsat Paketi
-55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Muhteşem balyaj ombre için super kampanya:1.  2li Ombre fırçalar seti2.  2li Balyaj spatula setiDetaylı açıklama:Ombre fırçalar setiFırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nedenle özellikle ombre balayaj tekniği için oğlan üstü bir ekipman.Her Framar fırçası AccuSoft ..
250,00 ₺ 555,00 ₺
FRAMAR Renkli Fırça Seti ve Deri Çanta Sınırlı Üretim FRAMAR Renkli Fırça Seti ve Deri Çanta Sınırlı Üretim
-35 %
Markası: FRAMAR
FRAMAR Renkli fırça seti + Deri çanta Sınırlı üretim"Renkli" deri çantasındaki sınırlı boyama fırça seti, bir kuafor için mükemmel settir.Set, tüm boyama teknikleri için en pöpüller 8 fırça içerir:• Ombre Fırçahttps://coloristgroup.com.tr/tr/framar-firca-folyo-taraklar-ve-ekipmanlar-cesitleri/boya-f..
980,00 ₺ 1.500,00 ₺
Framar Tropik Desenli Saç Açma Tarakları 9' Lu Framar Tropik Desenli Saç Açma Tarakları 9' Lu
Sınırlı Üretim
Markası: FRAMAR
Salonunuz için en iyi teklifi yakalayın:Özel Sınırlı sayıda 9 lu Saç Açma Fırça Displey Tropik DesenliSüper Fırça Tropik desenli- Esnek Kıllar - Acrısız Saç Dolaşık Açma!Dolanmış Saç? Hiç duymadım!NEDEN İHTİYACIN VAR:Nemli veya kuru saçı nazik taramayı sağlar.PÜRÜZSÜZ KÜRESEL İPUÇLARI Saç derisine h..
1.800,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)