Menu
Your Cart

Folyo ve Diğer Ekipmanlar

Framar 4'Lü Gator Klips Siyah Framar 4'Lü Gator Klips Siyah
-45 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – siyah klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
105,00 ₺ 190,00 ₺
Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Siyah Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Siyah
Çok Satan -14 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - siyahKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya  boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimy..
155,00 ₺ 180,00 ₺
Framar Boya Temizleyici Mendil  100 Adet Framar Boya Temizleyici Mendil  100 Adet
-17 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Boya izlerini etkili bir şekilde temizler ve hassa cilt için uygun bir mendil. Kullanıma konforlu bir ambulaj: mendillerinin hızlı çıkarma ve kuruması engeller. 100 adet taze kokulu mendil.Uygulama şekli: Gerekli sayıda mendili çıkarın, cildi silin...
110,00 ₺ 133,00 ₺
Framar Vakumlu Boya Kase Framar Vakumlu Boya Kase
-55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Mükkemel vakumlu siyah kase.NEDEN İHTİYACIN VAR:Kaymayı ve devrilmeyi önleyen bir vakumlu tabanı. Kasenın şekil özellikle hızlı karıştırma için en uygundur .Kullanışlı ağızlık, karışımın dökülmesini kolaylaştırır.Boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Max 360 ml Framar ekipmanları&..
130,00 ₺ 288,00 ₺
Framar  Boyama için yaratıcı istasyonu  3 Adet Vakumlu Kase Dahil Framar  Boyama için yaratıcı istasyonu  3 Adet Vakumlu Kase Dahil
-20 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Isı ve lekeye dayanıklı alüminyum servis arabası.5 paten tekerleği sayesinde saçlar tekerleğe sıkışmazKolay hizli manevra Geniş yüzeyi sayesinde rahat çalışma alanı sağlar.  Masa 30x46 cm360 derece dönebilirAyarlanabilir yükseklik3 vakumlu kase dahildir..
2.400,00 ₺ 3.000,00 ₺
Framar 4'Lü Gator Klips Pembe Framar 4'Lü Gator Klips Pembe
-14 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – pembe klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
155,00 ₺ 180,00 ₺
Framar 4'Lü Güçlü Tutuşlu Klips Framar 4'Lü Güçlü Tutuşlu Klips
-20 %
Markası: FRAMAR
4 paket - ekstra güçlü tutuşlu - siyahSizi bile ısırabilir )NEDEN İHTİYACIN VAR:Zigzag kenarlar sayesinde saçı güçlü tutuş ile saçı yerinden oynamazTüm saç tipleri ile uyumludur.Yüksek elastikiyete ve paslanmaz metal yaya sahiptirBükülmeyen veya eğilmeyen sağlam metal..
160,00 ₺ 200,00 ₺
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - pembeKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimyasal D..
172,00 ₺ 180,00 ₺
Framar 7 Li Lego Boya Kase Framar 7 Li Lego Boya Kase
-16 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdir.Nasıl kullanılır: Framar ürünleri günlük işl..
360,00 ₺ 430,00 ₺
Markası: FRAMAR
Balayaj ve serbest boyama teknikleri için spatula seti. NEDEN İHTİYACIN VAR:Palet ve spatulanın yüzeyindeki özel elmas rölyef, boyanın eşit dağılımını ve her bir tutam üzerinde kontrolü sağlar. Siyah spatula 15,24 см x  10,795 см ve şeftali spatula çalışma yüzeyi 23,495 cm x 10,16 cm&..
220,00 ₺ 240,00 ₺
Framar Balyaj Film 135 m Framar Balyaj Film 135 m
-49 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Yapışmaz 135 m - balayaj teknikleri için ideal arkadaşı)))NEDEN İHTİYACINIZ VAR:ÇEVRE dostu Boyama ve balayaj tekniklerde kullanırTermal fonksyon sayesinde saç açarken saç yapısı korumak için idealdir.Paket üzerinde her uzunlukta kesim için özel bir bıçak bulunmaktadır.Saçı tutan yumuşak büküle..
180,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Boya Karıştırıcı Mikser Framar Boya Karıştırıcı Mikser
-13 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Kauçuk halkalara sahip metal çırpma teli, boyayı veya açıcı hızlı ve kolay bir şekilde karıştırır. Kauçuk çırpma teli halkaları, boyanın reaksyonu korur. Kolay saklama için ergonomik sap. Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Derecelen..
142,00 ₺ 163,00 ₺
Framar Cepli Boyama Önlüğü Framar Cepli Boyama Önlüğü
-14 %
Markası: FRAMAR
Boyaya ve Suya dayanıklı - çıtçıtlı yaka - cepli!Müşterilerin renk servisi sırasında ceplerini telefonlarını kullanabileceklerini veya kitap okuyabileceklerini fark ettiklerinde izleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Kauçuk boyun / göğüs bölgesi, rengi kolayca süpürmenizi sağlarİşlem sırasında müşterinin okuma..
686,00 ₺ 800,00 ₺
FRAMAR Çita Termal Kabartmalı Folyo (98m)
-20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
FRAMAR Çita Termal Kabartmalı Folyo (98m)NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık..
280,00 ₺ 350,00 ₺
FRAMAR Ergonomik Fön Saç Fırçası FRAMAR Ergonomik Fön Saç Fırçası
Sınırlı Üretim -13 %
Markası: FRAMAR
FRAMAR Ergonomik Fön Saç FırçasıMat siyah - ergonomik tutamakDaha fazlasını söyle: Anında Pürüzsüzleştirici Saç ŞekillendiriciNEDEN İHTİYACIN VAR:Özel hava geçiren yapısı sayesinde  kurutma süresini kısaltırSüper dayanıklı termal kaplama ve kıllar (250 dereceye kadar)Eğimli yapısı ile hızlı ve ..
297,00 ₺ 340,00 ₺
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACINIZIN VAR:İhtiyacınız kadar folyo uzunluğunu keser ve katlarTek elinizle folyoları kesme ve tutma kolaylığıTüm Framar folyo rulolarını tutar.Gereksiz folyo masrafını ortadan kaldırır.Son derece kullanışlı ve kullanımı kolaydır...
966,00 ₺ 1.000,00 ₺
Framar Pembe Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe Framar Pembe Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe
-18 %
Markası: FRAMAR
250 ml - Sürekli püsküreli Sprey - Parlak Pembe!İnce dağılım spreyi Stilist'in asistanı, bastıktan sonra birkaç saniye püskürtmeye devam eder, böylece saçı damlatmadan daha hızlı ıslanabilir.Özel Framar tasarımı Parlak Pembe 250 ml ŞişeKullanımı kolay, yeniden kullanılabilir ve yeniden doldurulabili..
244,00 ₺ 299,00 ₺
FRAMAR Pembe Termal Kabartmalı Folyo (98m) FRAMAR Pembe Termal Kabartmalı Folyo (98m)
-20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
FRAMAR Pembe Termal Kabartmalı Folyo (98m)NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlı..
280,00 ₺ 350,00 ₺
Markası: FRAMAR
Saça ve suya dayanıklı - kauçuklu çıtçıtlı yaka!NEDEN İHTİYACIN VAR:Saç ve suyun müşterilerinizin boynundan aşağı akmasını önleyen kauçuk yakalı yenilikçi yaka!Kaşıntı veya terleme yok!Kesilen saçın pelerininden kaymasını sağlayan pürüzsüz yüzeyPelerinin ön yüzünde ikonik renkli dairelerimiz ve müşt..
624,00 ₺ 650,00 ₺
Framar Saç Yıkama Önlüğü Framar Saç Yıkama Önlüğü
--1 %
Markası: FRAMAR
Suya dayanıklı - çıtçıtlı yaka - şampuan pelerin.Kuru kalın! Müşteriler saçı yıkarken boyunlarını, göğüslerini ve kıyafetlerini kuru tuttuğunuz için size teşekkür edecekler.NEDEN İHTİYACIN VAR:Suyun müşterilerinizin boynundan aşağı akmasını önleyen kauçuk yakalı yenilikçi yaka!Pelerinin ön yüzünde i..
535,00 ₺ 530,00 ₺
Framar Silver Düz Termal Folyo 92m Framar Silver Düz Termal Folyo 92m
-22 %
Markası: FRAMAR
DuzTermal FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Açma/Boya işlemi sırasında saç ısısı 28 C°ye çıktığı zaman folyo basınç uyguladığı için şişme, kabarma ve sulanma gibi de..
196,00 ₺ 250,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim -54 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Altin Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sıras..
160,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -29 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem s..
250,00 ₺ 350,00 ₺
FRAMAR Sınırlı Üretim Halloween Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m) FRAMAR Sınırlı Üretim Halloween Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
FRAMAR Sınırlı Üretim Halloween Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dol..
280,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Neon Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırası..
0,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında s..
350,00 ₺
Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m
-20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Renkli Siyah Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapm..
280,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m Framar Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m
Çok Satan -20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapmaz.Açma/Boya işlemi sırasında saç ıs..
240,00 ₺ 300,00 ₺
Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet
-15 %
Markası: FRAMAR
Folyo alternatif kullan yıka folyo – 50 yaprak!NEDEN İHTİYACINIZ VAR:Ilık sabunlu suyla yıkayın, kurutun! YENİDEN KULLANIN!Çevre dostu folyo alternatifÖrgü dokusu sayesinde kaymaz ve çok iyi tutuş sağlar.Şeffaflığı sayesinde işlem sırasında rengi görmenizi sağlar.Kolay katlanır, röfle balyaj için ha..
213,00 ₺ 250,00 ₺
Framar Boyama servis araba Framar Boyama servis araba
Sınırlı Üretim -1 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Boya servis arabası - tekerlekli katlanır:Çalışma yüzeyinin boyutu: 36 x 38 cm,Sabit yükseklik - 89 cm,Monte edilmiş uzunluk - 120 cm,Hızlı ve kolay montaj - 4 tekerlek...
2.673,00 ₺ 2.700,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)