Menu
Your Cart

NEW YORK COSMETİC EXPERIENCE Shop Online - Colorist Group

New York Deneyimi

NYCE, New York'tan ilham alan bir İtalyan markasıdır.

Amerika'yı Amerika yapan moda, tasarım, yaratıcılık ve hayatı dolu dolu yaşama felsefesi için bir referans. NYCE, kozmetiklerin New York'udur: saç dünyasıyla ilişkili kalite ve zarafetin nihai ifadesidir. Bir rüyayı hayal edin ve gerçeğe dönüştürün: NYCE gerçek bir lüks, herkesin ulaşabileceği mesafede. Doğa etkili içerikler yaratır, NYCE teknolojisi onları geliştirir.


Lüks Saç Bakım

NYCE kozmetik zarif, çeşitli ve en talepkar müşterilerin isteklerini karşılayabilir. Ürün yelpazesi, saç bakım serilerine kadar boyalar ve şekillendirme ürünlerini içerir. Modern teknolojilerin kullanımı sayesinde, bireysel çözümler için birçok seçenekle saç ve saç derisi bakımı için başarılı bir sistemdir.

Saç dökülmesi, saç boyama, saçın yeniden yapılandırılması, beyaz saç kapama  - tüm bu sorunlar profesyonel ürünlerin kullanılmasını gerektirir ve çok çeşitli NYCE ürünleri, bunu çözmek için en iyi seçeneği seçmenize olanak tanır.

Renk Bakım Sistemi

Renk sistemi, güvenilirlik ve yaratıcılığın mükemmel kombinasyonunu oluşturan en son teknolojiye ve en yüksek kaliteli bileşenlere dayanmaktadır. COLOR HD krem-jel boyasının ve ECO COLOR OIL amonyak içermeyen yağ boyanın benzersiz formülü, değerli doğal bitki bileşenleri içerir, renklendirme işlemi sırasında ve sonrasında saç ve saç derisine güvenilir koruma ve nazik bakım sağlar.


Çalışma Sistemi ve Görünür Sonuçlar

Bir NYCE salonuna her kim girerse heyecan verici bir deneyim yaşar: her şeyi çevreleyen güzellikten duyusal ve şık ürünlere, çalışma sistemine, şımartan ritüellere ve asla yalan söylemeyen sonuçlara kadar. NYCE, onu deneyimleyenlerle büyüyen bir sistemdir. Değerlendirin, tedavi edin, bir ritüeli hayata geçirin. NYCE'de güzellik, adım adım inşa edilen ve net ve görünür sonuçlarla sonuçlanan bir süreçtir.

Çevre Dostu Formül

Kalitenin basit, orijinal bileşenleri vardır: bu nedenle NYCE hassas ve rafine formülasyonlar sunar.

İçermez: SLES ve SLS, parabenler, silikon, formaldehit ayırıcılar, EDTA, PEG, kokulardaki alerjenler, ilave tuzlar. Bileşenlerin sadeliğine ve doğal aktif bileşenlerin etkinliğine inanıyoruz.

Doğal Aktif Bileşenler

Biyolojik ve sertifikalı aktif bileşenler, saf yağlar ve doğal özler. Aktif içeriklerimizin seçimi, gerçek ve gözle görülür sonuçlara ulaşmayı amaçlamaktadır.


Performans Testleri

Deri reaksiyonlarının  ortadan kaldırmak ve her ürünün mutlak dermal uyumluluğunu garanti etmek için klinik testler tüm ürünler üzerinde gerçekleştirilir.


Ekstraksiyon Yöntemleri

NYCE, gelişmiş ekstraksiyon yöntemlerini kullanır: biyoreaktör ve soğuk presleme. Bu teknolojiler, çok zengin biyoaktif moleküllerin çıkarılmasına, daha konsantre ve etkili olmasına izin verir.


Doğa ve Çevre Dostu

Şirketin çevre üzerindeki etkisini en aza indiren sorumlu üretim kararları vermek anlamına gelir. Denizlerin ve nehirlerin saflığına uygun hammadde kullanmak demektir.


TANITIM VİDEO :Youtube
Nyce E.C.O. Color Oil Amonyaksız Kalıcı Yağ Boya 150 ml Nyce E.C.O. Color Oil Amonyaksız Kalıcı Yağ Boya 150 ml
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
☷ PDF Amonyak yok - PPD yok - Rezorsinol yok - Mineral Yağ Yok - Paraben Yok - Silikon Yok - Nikel Test Edilmiştir. Doğal yağ ve aktif maddeler bakımından zengin, saçları tamamen korumak ve son derece parlak elde etmek için özel formüle sahiptir. Salonlarda sürekli artan alerji reaksiy..
320,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce E.C.O. Color Oil Amonyaksız Kalıcı Yağ Boya Renk Kataloğu - Color Oil E.C.O - Saç Boyası Kataloğu ve Aksesuarlar..
735,00 ₺
 NYCE Evita Salon Paket Onarım Bakımı  NYCE Evita Salon Paket Onarım Bakımı
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Evita Salon Paket Onarım BakımıKuru ve kırılgan saçlar için tasarlanmış birinci sınıf bakım seti. Ana odak noktası, donuk ve hasarlı buklelerin yeniden yapılandırılması ve restorasyonudur. Bu nedenle Nyce uzmanları,  onarım, kök güçlendirme ve nemlendirme için formüllerine hızlı etkili org..
2.120,00 ₺
Absolute Erkek Parfüm 50 ML
-12 %
Markası: NYCE COSMETICS
Absolute Erkek Parfüm 50 ML - Absolute Parfum For Man - 50 ml - Absolute Parfüm..
599,00 ₺ 680,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE’ın üretmiş olduğu özel parfüm olan Absolute Parfum’ün ilham kaynağı metropolitan New York kadınıdır. Narenciye, çiçek ve odun notaları ile oluşturulan bu karışım feminen, konsantre ve enerji veren özelliklere sahiptir. Notalar duyuları uyandırarak özel bir deneyim yaşamanıza fırsa..
599,00 ₺ 649,00 ₺
Nyce %100 Doğal Bitkisel Bakımı Saç ve Cilt İçin Nyce %100 Doğal Bitkisel Bakımı Saç ve Cilt İçin
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce %100 Doğal Bitkisel Bakımı Saç ve Cilt İçin - NYCE- Salon Nourıshıng Mıx Veggıe Dust 1000 G - Veggie Dust - %100 Doğal Bitkisel Bakımı..
0,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
Anında etkili çok fonksiyonlu sprey maske tüm saç tipleri için idealdir: ince, doğal, boyalı, kuru, röfleli, kıvırcık, çok yıpranmış vs. Güneş ışınları ile zarar görmüş saçları yeniden yapılandırır.Anında 10 Etki:1. Kolay uygulama 2. Parlaklık3. Isıdan (fön vs..) ve güneşten korur4. Pürüzsüzleştirir..
344,00 ₺ 350,00 ₺
Nyce Absolute Micellar Water
-46 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Absolute Micellar Water - Absolute Micellar Water - Organik Bakım..
155,00 ₺ 285,00 ₺
NYCE Asi Kabaran Saçlar için Pürüsüzleştiren Saç Krem Maskesi 1000 ML
-11 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Asi Kabaran Saçlar için Pürüsüzleştiren Saç Krem Maskesi 1000 MLMaske, inceltilmiş, hasar görmüş ve boyanmış dahil her tür saç için uygundur. Pürüzsüzleştirir, karışıklıkları giderir, ipeksi ve parlaktır. Güçlü, elastik, sağlıklı, güzel ve parlak saçlar, omuzlardan ipek bir şelale gibi dökülüyo..
902,00 ₺ 1.010,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Asi Kabaran Saçlar için Pürüsüzleştiren Saç Krem Maskesi 200 MLMaske, inceltilmiş, hasar görmüş ve boyanmış dahil her tür saç için uygundur. Pürüzsüzleştirir, karışıklıkları giderir, ipeksi ve parlaktır. Güçlü, elastik, sağlıklı, güzel ve parlak saçlar, omuzlardan ipek bir şelale gibi dökülüyor..
348,00 ₺ 370,00 ₺
Nyce Beautox + Evita  Yoğun Dolgu ve Onarım Bakımı Nyce Beautox + Evita  Yoğun Dolgu ve Onarım Bakımı
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Beautox + Evita Yoğun Dolgu ve Onarım Bakımı - NYCE - Beautox + Evita - Yoğun Dolgu ve Onarım Bakımı - Beautox + Evita - Yoğun Dolgu ve Onarım Bakımı..
3.100,00 ₺
Nyce Biorganic Bitkisel Saç Bakım Yağı 50 ML/ Yeşil Karışımı; Nemledirici ve Pürüzsüzleştirici Nyce Biorganic Bitkisel Saç Bakım Yağı 50 ML/ Yeşil Karışımı; Nemledirici ve Pürüzsüzleştirici
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Biorganic Bitkisel Saç Bakım Yağı 50 ML/ Yeşil Karışımı; Nemledirici ve Pürüzsüzleştirici - Green Rebalancing Mix 50 ml - Biorganic Essential - Bitkisel Spa Yağ Bakımı..
950,00 ₺
Nyce Biorganıc Dengeleyici ve Yatıştırıcı Saç Bakım Yağı 50 ML Nyce Biorganıc Dengeleyici ve Yatıştırıcı Saç Bakım Yağı 50 ML
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Biorganıc Dengeleyici ve Yatıştırıcı Saç Bakım Yağı 50 ML - Blue Rebalancing Mix 50 ml - Biorganic Essential - Bitkisel Spa Yağ Bakımı..
950,00 ₺
Nyce Biorganıc Doğal Saç Bakım Yağı 50 ML Kırmızı - Aktifleştirici ve Yenileyici Nyce Biorganıc Doğal Saç Bakım Yağı 50 ML Kırmızı - Aktifleştirici ve Yenileyici
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Biorganıc Doğal Saç Bakım Yağı 50 ML Kırmızı - Aktifleştirici ve Yenileyici - Blue Rebalancing Mix 50 ml - Biorganic Essential - Bitkisel Spa Yağ Bakımı..
950,00 ₺
Nyce Biorganic Yoğun Yenileyen Yağ Saç Bakım Karışımı 1000 ML Nyce Biorganic Yoğun Yenileyen Yağ Saç Bakım Karışımı 1000 ML
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Tüm saç tipleri için derinden yenileyen doğal yağların olağanüstü karışımıSaça nüfuz ederek hacim ve dolgunluk verir • Saçlarda canlılık ve aşırı parlaklıkSağlıklı saç derisiAktif Maddeler:Argan Yağı: Antioksidan, parlatıcı, yumuşatıcı nemlendirici. Saçlara elastikiyet kazandı..
0,00 ₺
NYCE Boyalı Saçlar İçin Durulanmayan Krem "Kadife Dokunuş"150 ml NYCE Boyalı Saçlar İçin Durulanmayan Krem "Kadife Dokunuş"150 ml
-23 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Boyalı Saçlar İçin Durulanmayan Krem 150 mlRenk solmasına karşı güvenilir koruma, yıpranmış saçlara bakımSık boyanan saçların özel bakıma ihtiyacı vardır. NYCE Özel Boyalı Saçlar için Durulanmayan Krem, tüm ihtiyaçlarını karşılar, renk doygunluğunu ve pürüzsüz dokuyu korur. Bununla, buklelerini..
286,00 ₺ 370,00 ₺
NYCE Boyalı saçlar için Renk Aydınlatıcı ve Koruma Şampuan 1000 ml
-10 %
Markası: NYCE COSMETICS
Boyalı saçlar için profesyonel bakım: Rengi ve parlaklığı korur. Bu şampuan saçın sadece nazikçe temizlenmesini değil, aynı zamanda kimyasal boyama işleminden sonra profesyonel bakımı da garanti eder.Ürün avantajları:Boyalı saç rengin sabitlenmesi;Boyama kalıcılığı artması;Renk canlığı koruması;Zayı..
812,00 ₺ 900,00 ₺
NYCE Boyalı saçlar için Renk Aydınlatıcı ve Koruma Şampuan 250 ml NYCE Boyalı saçlar için Renk Aydınlatıcı ve Koruma Şampuan 250 ml
-16 %
Markası: NYCE COSMETICS
Boyalı saçlar için profesyonel bakım: Rengi ve parlaklığı korur. Bu şampuan saçın sadece nazikçe temizlenmesini değil, aynı zamanda kimyasal boyama işleminden sonra profesyonel bakımı da garanti eder.Ürün avantajları:Boyalı saç rengin sabitlenmesi;Boyama kalıcılığı artması;Renk canlığı koruması;Zayı..
286,00 ₺ 342,00 ₺
NYCE Boyalı saçlar için Saç Rengi Koruyucu ve Aydınlatıcı Maske 1000 ml
-10 %
Markası: NYCE COSMETICS
Boyalı saçlar için profesyonel bakım: renk canlılık ve parlaklık.Boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış NYCE Renk Koruyucu ve Aydınlatıcı Maskeyi deneyin, saç renginiz her zamankinden daha kalıcı olacak! Maske ; parabenler, formaldehit türevleri, agresif boyalar veya nikel içermez.Ürünün formülü..
902,00 ₺ 1.000,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
Boyalı saçlar için profesyonel bakım: renk canlılık ve parlaklık.Boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış NYCE Renk Koruyucu ve Aydınlatıcı Maskeyi deneyin, saç renginiz her zamankinden daha kalıcı olacak! Maske ; parabenler, formaldehit türevleri, agresif boyalar veya nikel içermez.Ürünün formülü..
348,00 ₺ 370,00 ₺
Nyce Boyama Sonrası pH Dengeleme ve Rengi Stabilize Bakımı 1000ml Nyce Boyama Sonrası pH Dengeleme ve Rengi Stabilize Bakımı 1000ml
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Boyama Sonrası pH Dengeleme ve Rengi Stabilize Bakımı 1000ml - Takecare Equalizer - Take Care Equalizer Boyama Sonrası Bakımı..
795,00 ₺
Nyce Color HD Renk Kataloğu Nyce Color HD Renk Kataloğu
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Color HD Renk Kataloğu - Color HD Color Book - Saç Boyası Kataloğu ve Aksesuarlar..
650,00 ₺
Nyce Create Dikey Efektler için Ultra Güçlü Tutuşlu Su Bazlı Jel 150 ML
-18 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Create Dikey Efektler için Ultra Güçlü Tutuşlu Su Bazlı Jel 150 ML - Power Nutri-Gel - Luxury Şekillendirme..
271,00 ₺ 330,00 ₺
Nyce Create Dolgu Veren Lifli Krem 100 ML
-14 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Create Dolgu Veren Lifli Krem 100 ML - Fiber Paste - Luxury Şekillendirme..
361,00 ₺ 420,00 ₺
Nyce Create Mat Görünüm Sağlayan Balmumlu Wax 100 ML
-15 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Create Mat Görünüm Sağlayan Balmumlu Wax 100 ML - Matte Flex-Wax - Luxury Şekillendirme..
375,00 ₺ 442,00 ₺
Nyce Deco Shine Lightening Cream Ammonia Free 500 ML Nyce Deco Shine Lightening Cream Ammonia Free 500 ML
Sadece Kuaför Giristen
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Deco Shine Lightening Cream Ammonia Free 500 ML - Deco Shine Bleaching Cream Ammonia Free - Shine Saç Açıcılar..
340,00 ₺
Nyce Detoks Şampuan 250 ML
-14 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Detoks Şampuan 250 ML - Detox Shampoo - Tedavi..
293,00 ₺ 342,00 ₺
Nyce Detoks Shampoo 1000 ML
-13 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Detoks Shampoo 1000 ML - NYCE- Detox Shampoo 1000 ML - Tedavi..
911,00 ₺ 1.050,00 ₺
Nyce Dyemask Sarı Saçlar İçin Şampuan 300 ml Nyce Dyemask Sarı Saçlar İçin Şampuan 300 ml
-10 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Dyemask Sarı Saçlar İçin Şampuan 300 ml - NYCE- Dyemask/ Sarı Saçlar İçin Şampuan 300 ml - Dyemask Blondy Shampoo No Yellow..
293,00 ₺ 326,00 ₺
Nyce Dyemask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske 150 ml Nyce Dyemask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske 150 ml
-19 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Dyemask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske 150 ml - Dyemask - Dyemask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske..
259,00 ₺ 320,00 ₺
Nyce Dymask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske 500 ml Nyce Dymask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske 500 ml
-12 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Dymask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske 500 ml - Dyemask - Dyemask Yarı Kalıcı Boyama Bakım Maske..
574,00 ₺ 652,00 ₺
Nyce Ecological Mikro Difüzyonlu Güçlü Tutuşlu Eko Sprey 300 ML
-31 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Ecological Mikro Difüzyonlu Güçlü Tutuşlu Eko Sprey 300 ML - Ecological Hairspray - Luxury Şekillendirme..
262,00 ₺ 380,00 ₺
Nyce Ekstra Esnek ve Islak Görünüm Veren Wax 100 ML
-39 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Ekstra Esnek ve Islak Görünüm Veren Wax 100 ML - Water Flex-Wax - Luxury Şekillendirme..
271,00 ₺ 442,00 ₺
Nyce Energy Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan 1000 ML
-10 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Energy Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan 1000 ML - NYCE- Energy Shampoo 1000 ML - Tedavi..
911,00 ₺ 1.010,00 ₺
Nyce Energy Şampuan 250 ML - Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan
-14 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Energy Şampuan 250 ML - Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan - Energy Shampoo - Tedavi..
293,00 ₺ 342,00 ₺
Nyce Euforic Saç ve Vücut için Canlandırıcı Şampuan Jel 250 ML
Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Euforic Saç ve Vücut için Canlandırıcı Şampuan Jel 250 ML - Euforic Shower Gel - Erkek Bakımı..
250,00 ₺
NYCE Evita Saç Onarım ve Dolgunlaştırıcı Sprey 150 ml
-26 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Evita Saç Onarım ve Dolgunlaştırıcı Sprey 150 mlMineraller ve vitaminler ile saçları yeniden yapılandırır, nemlendirir, doyurur.Dış faktörler, sık boyama ve şekillendirme saçımızın sağlığı üzerinde en faydalı etkiye sahip değildir. Buklelerin yapısını güçlendirmek için tasarlanmış yenileyici Ev..
286,00 ₺ 385,00 ₺
Nyce Hacimlendirici Şampuan 1000 ML
-15 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Hacimlendirici Şampuan 1000 ML - NYCE- Volume Thickening Shampoo 1000 ML - Volume Thickening- İnce Telli Kırılgan Saçlar..
812,00 ₺ 955,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Hydra Hassas Saç Derisi için Şampuan 1000 ML - NYCE- Hydra Shampoo 1000 ML - Tedavi..
911,00 ₺ 1.000,00 ₺
Nyce Hydra Şampuan 250 ML - Hassas Saç Derisi için Şampuan
-14 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Hydra Şampuan 250 ML - Hassas Saç Derisi için Şampuan - Hydra Shampoo - Tedavi..
293,00 ₺ 342,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce I Want - Mucizevi Yenileme ve Etkili Şekillendici Krem 150 ML - Miracle Cream - Luxury Şekillendirme..
299,00 ₺ 330,00 ₺
Nyce İnce Telli Saçlar için Hacim Sağlayan Bakım Spreyi 150 ML
-23 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce İnce Telli Saçlar için Hacim Sağlayan Bakım Spreyi 150 ML - Volume Thickening Leave- In - Volume Thickening- İnce Telli Kırılgan Saçlar..
286,00 ₺ 370,00 ₺
NYCE İpek Saç Şekillendirici Losyonu 150 ml
-26 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE İpek Saç Şekillendirici Losyonu 150 mlMükemmel şekillendirme, hava kirliligi önleme.Kuru asi kabaran saçlar için durulanmayan şekilendiren ve bakım veren losyonuÜrün avantajları:Kabarmayı önler ve mükemmel pürüzsüzlük sağlar.En inatçı saçları bile disipline eder.Saç yapısı onarır ve elastikyet ..
263,00 ₺ 355,00 ₺
NYCE Kabaran Saçlar için Durulanmayan Bakım Serum 150 ML NYCE Kabaran Saçlar için Durulanmayan Bakım Serum 150 ML
-55 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kabaran Saçlar için Durulanmayan Bakım Serum150 MLKıvırcık saçlar için durulanmayan bakım, son derece pürüzsüz etki.Kıvırcık, kabarık saçlarınızı daha disiplinli, şık ve yönetilebilir hale getirmek mi istiyorsunuz? Nyce Discipline Pürüzsüzleştirici Serum, kontrol edilemeyen her saçı bakımlı ve ..
317,00 ₺ 704,00 ₺
NYCE Kabarma Önleyen Saç Şampuanı 1000 ML
-11 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kabarma Önleyen Saç Şampuanı 1000 MLDağınık bukleler için ekstra bakım - pürüzsüz ve yönetilebilir bukleler.Mükemmel şekillendirmenin düzgün, elastik dalgaları genellikle düz saçlıların kıskançlığıdır. Ancak saçları doğal dağınık buklelerle ayırt edilen arkadaşları, bu kabarık telleri şekillend..
812,00 ₺ 910,00 ₺
NYCE Kabarma Önleyen Saç Şampuanı 250 ML NYCE Kabarma Önleyen Saç Şampuanı 250 ML
-16 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kabarma Önleyen Saç Şampuanı 250 MLDağınık bukleler için ekstra bakım - pürüzsüz ve yönetilebilir bukleler.Mükemmel şekillendirmenin düzgün, elastik dalgaları genellikle düz saçlıların kıskançlığıdır. Ancak saçları doğal dağınık buklelerle ayırt edilen arkadaşları, bu kabarık telleri şekillendi..
286,00 ₺ 342,00 ₺
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarıcı 4lü Bakım Seti ve Kozmetik Kadife Çanta NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarıcı 4lü Bakım Seti ve Kozmetik Kadife Çanta
-30 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarıcı 4lü Bakım Seti + Kozmetik kadife çantaKuru ve kırılgan saçlar için tasarlanmış birinci sınıf bakım seti. Ana odak noktası, donuk ve hasarlı buklelerin yeniden yapılandırılması ve restorasyonudur. Bu nedenle Nyce uzmanları,  onarım, kök güçlendirme v..
1.400,00 ₺ 2.000,00 ₺
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarım Krem Maske 1000 mlKuru ve zayıflamış saçların yeniden yapılandırılmasını ve yoğun beslenmesini ifade eder.Evita Onarım Krem Maske, agresif etkilere maruz kalan saçlara doğal beslenme, ipeklik ve yumuşaklık kazandırır. Ürünün etkinliği, vitamin kompleksi, ..
902,00 ₺ 960,00 ₺
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarım Krem Maske 200 ml
-21 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarım Krem Maske 1000 mlKuru ve zayıflamış saçların yeniden yapılandırılmasını ve yoğun beslenmesini ifade eder.Evita Onarım Krem Maske, agresif etkilere maruz kalan saçlara doğal beslenme, ipeklik ve yumuşaklık kazandırır. Ürünün etkinliği, vitamin kompleksi, ..
348,00 ₺ 440,00 ₺
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarım Şampuan 1000 ml
-15 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Kuru ve Hasar Görmüş Saçlar için Onarım Şampuan 1000 mlZayıflamış saçlar için profesyonel bakım: beslenme ve parlaklık.Saç üzerindeki kimyasal ve termal etkiler, olumsuz çevresel faktörler, stres ve hormonal seviyelerdeki değişiklikler, saç tellerinin kurumasına ve donuklaşmasına neden olabilec..
812,00 ₺ 960,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 92 (2 Sayfa)