Menu
Your Cart

NYCE Color Illuminating Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Maske 200 ML

NYCE Color Illuminating Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Maske 200 ML
NYCE Color Illuminating Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Maske 200 ML
-33 %
NYCE Color Illuminating Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Maske 200 ML
NYCE Color Illuminating Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu & Aydınlatıcı Maske

Boyalı saçlar için profesyonel bakım: renk canlılık ve parlaklık.

Boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış NYCE Renk Koruyucu ve Aydınlatıcı Maskeyi deneyin, saç renginiz her zamankinden daha kalıcı olacak! Maske ; parabenler, formaldehit türevleri, agresif boyalar veya nikel içermez.

Ürünün formülü sadece iyileştirici doğal maddeler içerir: Seramidler, mineral yağlar ve yapıyı geri kazandıran, parlaklık veren ve boyalı saç renginin korunmasına yardımcı olan organik özler.

Ürün avantajları: Malzemeler arasında parabenler, boyalar, EDTA ve diğer zararlı maddelerin olmaması.

  • Kalıcı, yıkanınca akmayan ve solmayan gölgeler;
  • Artık rengi eski haline getirmek için sık tonlamaya gerek yok;
  • Parlak, itaatkar ve parlak bukleler;
  • Doğal parlaklık ve hacim;
  • Sağlıklı kökler ve nemli uçlar;
  • Bir sonraki boyamaya kadar korunan renk doygunluğu.

Nasıl çalışır? 

Boyandığında, pigment buklelerin gelecekteki gölgesini belirleyen saça nüfuz eder. Dış kabuğu tahrip etmek, derinleştirmek, dış etkenler (su, güneş, yıkama ve bakım araçları) yavaş yavaş ortaya çıkan rengi bozar, saçı "boş" ve kırılgan hale getirir. NYCE Saç Rengi Koruyucu ve Aydınlatıcı maske, renk pigmenti kaybını önlemeye yardımcı olur. Kökleri iyileştirmeye ve tüm uzunluk boyunca saç dokusunu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmak için saç pullarını ve yağlarını kaplayan doğal besleyici özler içerir. Ancak maskenin ana bileşeni, orijinal gölgeyi sabitleyen, akmasını ve solmasını önleyen seramidlerdir. Maskeyi kullananlar incelendiğinde, düzenli kullanımının gölgenin parlaklığını ve tazeliğini birkaç ay boyunca korumaya yardımcı olduğu kanıtlandı.

Uygulama

Şampuanı kullandıktan sonra (en iyi sonuç için Renk Serisi Aydınlatıcı Şampuan kullanılması tavsiye edilir), maskeyi nemli saça uygulayın; Ürünü tüm uzunluk boyunca yavaşça dağıtın. 3-5 dakika arası bekletin; Daha yoğun bakım için 10-15 dakika bekletebilirsini. Ilık suyla tamamen durulayın;
Silinmez ürünlerle başlayın; Uzmanlar her yıkamadan sonra maskenin kullanılmasını öneriyor; Boyamadan sonra renk kalitesini korumak için, NYCE Rengi Koruyucu ve Aydınlatıcı Maskenin aşağıdakilerle birlikte kullanılması önerilir: Boyalı saçlar için Renk Aydınlatıcı ve Koruma Şampuan; Boyalı saçlar için Durulanmayan Krem.Aktif maddeler:

Avrupa zeytin yaprağı özütü: Seçilmiş zeytin yapraklarından olağanüstü yenileyici özelliklere sahip değerli bir özüt. Doğal bir antibiyotik görevi görür: iltihabı giderir, sivilceleri iyileştirir. Cildi iç yaşlanma, ultraviyole radyasyon ve diğer hasarlardan korur.

Ginseng özü: Efsanevi "yaşam kökü" cilt ve saç üzerinde son derece faydalı bir etkiye sahiptir. Kan dolaşımını, hücre beslenmesini iyileştirir, cildi dolgunlaştırır ve sıkılaştırır. Saç dökülmesini azaltır, telleri pürüzsüzleştirir, daha kalın ve güçlü hale getirir.

Lactobacilli: Doğal pH dengesini anında geri yükler, dermisin koruyucu fonksiyonlarını arttırır, maksimum aktivite aşamasında bile iltihabı nötralize eder, hızlandırılmış modda hasarı iyileştirir ve yüzeyi yumuşak, pürüzsüz ve eşit hale getirir.

Yeşil Mandalina Konsantresi: Saçı tüm uzunluğu boyunca besler, kökleri güçlendirir ve büyümeyi hızlandırır

Menşeyi İtalya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: NYCE Color Illuminating Therapy 200 ml
  • Weight: 0.00kg
965,00 ₺
1.450,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz