Menu
Your Cart

Luxury Tools Şekillendirme

 NYCE Miracle Cream Parlaklık Veren Şekillendirici Krem 150 ML
-40 %
Markası: NYCE COSMETICS
Mucizevi bir yenileyici etki için Şekillendirici krem. Krem dokusu saça doğal esneklik ve yer çekimine dayanıklı yumuşaklık kazandırır. Doğal, parlak bir şekillendirme için pürüzsüz veya dalgalı her tür saç için idealdir. Urbanshelter kompleksi ile kirliliğe karşı koruma.Her saç tipi..
753,00 ₺ 1.255,00 ₺
NYCE  Perfect Matt Paste Saça Yoğunluk Veren Mat Wax 100 ML
-29 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Mat ve Saç Yoğunluk Görüntü Veren Max Krem 100 ML - Matte Paste - Luxury ŞekillendirmeMat ve yoğun efekt veren wax kremKısa veya orta uzunluk saç içinKaolin (beyaz kil, tüm killerin en yumuşağı) ve doğal vazelin sayesinde saçlara uzun süre dayanan bir mat görünüm verirSaç stilinde ..
958,00 ₺ 1.350,00 ₺
NYCE Cosmetics Create Power Nutri Gel Dikey Efektler için Ultra Güçlü Tutuş Su Bazlı Jel 150 ML
-40 %
Markası: NYCE COSMETICS
Kısa saçlara parlaklık ve extrem görünüm için uygulanırNew York “Berber Shops” “kült” formüllerinde olduğu gibi mükemmel tutuşu, neme karşı yüksek dayanıklılığı garanti eden yeni nesil reçine içerirKullanımı: Az miktar jeli alıp saçlara, özelliklede uçlara uygulanır Aktif Madd..
753,00 ₺ 1.255,00 ₺
NYCE Create Fiber Paste Dolgu Veren Lifli Krem 100 ML
-40 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Create Dolgu Veren Lifli Krem 100 ML - Fiber Paste - Luxury Şekillendirme..
753,00 ₺ 1.255,00 ₺
NYCE Discipline Flexy Muhteşem Bukle ve Dalgalar için Sıvı Krem 150 ml NYCE Discipline Flexy Muhteşem Bukle ve Dalgalar için Sıvı Krem 150 ml
-24 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Discipline Flexy Cream Muhteşem Bukle ve Dalgalar için Sıvı Krem 150 mlKıvırcık ve Dalgalı saçlar için uygundur.Bukleler ve süper seksi dalgalar için sıvı krem. formülü, yüksek performanslı kıvrılma hafızası ve nem korumasına sahip elastikleştirici bir reçine ile zenginleştirilmiştir. kalıntı b..
1.131,00 ₺ 1.495,00 ₺
NYCE Finishing Hairspray Pantenol ile Zenginleştirmiş Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 400 ml NYCE Finishing Hairspray Pantenol ile Zenginleştirmiş Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 400 ml
-35 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Finishing Hairspray Pantenol ile Zenginleştirmiş Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 400 mlPantenol ile zenginleştirilmiş güçlü tutuşlu mikro saç spreyiTüm saç tipleri için uygundurNeme dirençlidir ve uygulandıktan sonra sertleşme yapmazSaç üzerinde çalışmaya devam edilebilirMik..
881,00 ₺ 1.350,00 ₺
NYCE Luxury Tools Eco Hairspray Güçlü Tutuşlu Eko Sprey  300 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Bu çevre dostu mikro sprey, gerçekten yapılandırılmış görünümler için ideal olan çabuk kuruyan formülüyle saça güçlü bir tutuş sağlar. Uzun ömürlü, yeniden şekillendirilebilir tutuşu ile saçı ağırlaştırmaz. Neme karşı koruma sağlar, rengi korur ve saçları hoş kokulu bir bulutla örter.Kullanım Şekli:..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Finish Hairspray Ekstra Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 300 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Çok sayıda net ayrıntıya sahip saç stilleri için hızlı, ekstra güçlü ve uzun süreli tutuş sağlayan son mikro sprey. En iyi yapılandırılmış şekilleri ortaya çıkarmak, kabarıklıklar yaratmak ve saçın kontrolünü almak için idealdir. Neme dayanıklıdır ve boyalı saçların tonlarını korur. Yapılandırılmış ..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Flexy Cream Süper Bukle ve Dalgalar için Krem 150 ml
Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Nefes kesen bukleler ve süper dalgalar yaratın!Hayallerinizdeki bukleler ve hareketler için akıcı bir krem. Formülü, olağanüstü "bukle hafızası" performansı ve neme karşı koruma sağlayan elastikiyet artırıcı reçine ile zenginleştirilmiştir. Uzun ömürlü, elastik, istenildiği zaman şekillendirilebilen..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Matte Paste Kil Bazlı Mat Wax 50 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Mat, dolgun sonuçlar için şekillendirme macunu. Yumuşak, şekillendirilebilir kil bazlı doku, uzun süreli mat sonuçlar ve saçta son derece sıkı tutuş sağlar. Hiçbir zaman tozlu görünmeyen canlı mat ayrıntılar için rakipsiz bir yüzey sunar.Kullanım Şekli: Küçük bir miktarı ellerinizin arasına sür..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Miracle Cream Dolgunlaştırıcı Şekillendirici Krem 150 ML
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Mucizevi dolgunlaştırıcı etkiye sahip şekillendirici krem. Kehribar rengi mikro tozlar, yumuşatıcı maddeler ve film oluşturucu maddelerle oluşturulmuş krem dokusu, saça taze, yer çekimine meydan okuyan yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Doğal parlak şekillendirme sağlayan bu ürün, her türlü düz ve d..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Smooth Lotion Termo Koruyucu İpeksi Losyon 150 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Bu ipeksi losyon pürüzsüzlük açısından en yüksek notları alır. Uzun ömürlü polimerleri saça hacim kazandırır ve fırçalamayı kolaylaştırır. Termo-koruyucu özellikleri, onu yarın en zor saçlar için bile saç kurutma makinesi ve fırça veya düzleştirici ile ideal hale getirerek kurutmayı kolaylaştırır.Ku..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Soft Hairspray Yumuşak Tutuşlu Sprey  300 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Bu kontrol edici ve tanımlayıcı spreyin sağladığı yumuşak tutuş, saçı ağırlaştırmaz. Hassas başlık, parlaklık ve hafıza etkisi ekleyerek belirli kilitleri destekleyecek şekilde yönlendirilebilir. Saç rengini korur, nemden koruma sağlar ve saça güzel koku verir.Kullanım Şekli: 20 cm uzaktan kuru saça..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Volume Sea Water Dalga ve Hacim Veren Tuzlu Su Efektli Sprey 150 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Hacim kazandıran tuzlu su etkisi yaratmak için tuz ve şeker karışımıyla tekstüre edici su spreyi. Formül suda çözünebilen polimerlerle zenginleştirilmiştir ve saça zarar vermeden önemli destek sağlayan ince bir koruyucu film oluşturur. Çok ince saçlara bile bol miktarda hacim kazandırmak ve dağınık ..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Water Flex Wax Ekstra Esnek Su Bazlı Wax 50 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Bu ekstra esnek su bazlı cila ile detayları sergileyin ve aydınlatın. Islak görünümler için idealdir, yağsızdır ve saçları korur ve nemlendirir. Güçlü tutuş ve eklektik stiller üretmek için ısıtılabilir.Kullanım Şekli: Küçük bir miktarı ellerinizin arasına sürün ve kuru veya nemli saça dilediğiniz g..
0,00 ₺
NYCE Perfect Water Flex Ekstra Esnek ve Islak Görünüm Veren Wax 100 ML
-29 %
Markası: NYCE COSMETICS
Nyce Ekstra Esnek ve Islak Görünüm Veren Wax 100 ML - Water Flex-Wax - Luxury ŞekillendirmeTüm saç tipleri içinYağlandırmadan koruma sağlarEkstra esnek ve parlak görünüm verirGüçlü bir tutuş için elinizde ısıtınKullanımı: Hafif nemli veya kuru saçlara az miktar ürün dairesel ve ..
958,00 ₺ 1.350,00 ₺
NYCE Volume Sea Water Dalga ve Hacim Veren Tuzlu Su Efektli Sprey 150 ml NYCE Volume Sea Water Dalga ve Hacim Veren Tuzlu Su Efektli Sprey 150 ml
-33 %
Markası: NYCE COSMETICS
NYCE Volume Sea WaterDalga ve hacim oluşturmak için tuzlu su efektli sprey.Bu formül, elastikleştirici bir reçine ve tuz ve şeker karışımı ile yüksek tekstüre sprey suyu ile zenginleştirilmiş olup, ince saçlara bile yapı sunar.Beautox kompleksi kütiküllere sıkılığını geri kazandırırken, urbanshelter..
965,00 ₺ 1.450,00 ₺
NYCE Luxury Tools Defining Mousse Bukle Şekillendirici Nemlendirici Köpük 250 ml
Yeni Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
Orta tutuş sağlayan köpük• tüm saç tipleri için• nemlendirir, besler• doğal bir bukle görünümü sağlar• kabarmayı önler• narenciye ve odun koku notalarıYoğun bir şekilde saçları nemlendirir ve elektriklenmeyi önleyerek şekil verir. Nemlendirir ve şekillendirir, uzunlukları mükemmel şeki..
0,00 ₺
NYCE Luxury Tools Volumizing Dry Shampoo Hacim Veren Kuru Şampuan 150 ML
Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
LUXURY TOOLS S4 INFINITY SYSTEMTüm Saç Tipleri için Hacim Veren Kuru ŞampuanPirinç nişastası ve aktif karbon içeren hassas formülü sayesinde bu kuru şampuan saç derisini ve boylarını temizleyerek uzun süreli tazelik sunar. Tüm saç tiplerine uygun olup, saçı ağırlaştırmadan ve kalıntı bırakmadan..
0,00 ₺
NYCE Twist Defining Mousse Nemlendirici Şekillendirici Köpük 300 ML NYCE Twist Defining Mousse Nemlendirici Şekillendirici Köpük 300 ML
-28 %
Markası: NYCE COSMETICS
Güçlü tutuş sağlayan köpük• tüm saç tipleri için• nemlendirir, besler• doğal bir bukle görünümü sağlar• kabarmayı önler• narenciye ve odun koku notalarıKullanımı:Hacimli dalgalar için, bir miktar ürünü az nemli veya kuru saçlarla tutam tutam uygulanır.Fön veya difüzör ile ve..
989,00 ₺ 1.380,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)