Menu
Your Cart

Shine Saç Açıcılar

NYCE Cosmetic Deco Shine 7up Amonyaksız 7 Ton Saç Açıcı Toz Mavi 500 gr NYCE Cosmetic Deco Shine 7up Amonyaksız 7 Ton Saç Açıcı Toz Mavi 500 gr
Profesyonel Giriş Tükendi
Markası: NYCE COSMETICS
☷Amonyaksız Açıcı Toz7 seviye kadar yumuşak açma özelliği Uygulama esnasında stabil ve kontrollü formül (kabarmaz)Elastik saç"Anti-yellow" etkisiBisabolol & pamuk yağ: hassas saç derisi korumaKeratin: saç korumaİçerikPamuk yağıBisabololKeratin..
0,00 ₺
NYCE Deco Shine 7 Ton Amonyaksız Saç Açıcı Krem 500 ML NYCE Deco Shine 7 Ton Amonyaksız Saç Açıcı Krem 500 ML
Profesyonel Giriş
Markası: NYCE COSMETICS
☷Özel formül sayesinde saça maksimum saygı 7 seviye kadar yumuşak açma özelliğiBalmumu etkisi: koruyucuTetragonoloba ve guar: parlaklık ve esneklik etkisiSağlıklı ve güvenli: sıfır uçma ve solunduğunda sıfır zararÇok fonksiyonlu kremsi yapıTüm teknikler için tek bir ürünİçerikBalmumuTetragonolo..
0,00 ₺
NYCE Deco Shine Nine 9 Ton Amonyaklı Saç Açıcı Toz Mor 500 GR NYCE Deco Shine Nine 9 Ton Amonyaklı Saç Açıcı Toz Mor 500 GR
Profesyonel Giriş
Markası: NYCE COSMETICS
İnanılmaz aşamalı etki, saçı 9 seviyeye kadar hafifletir ve ağartma ve renk giderme sürelerini optimize ederek çalışmayı kolaylaştırır. saç yapısını korur, yumuşak ve esnek hale getirir. Uçucu olmayan, kokusuz mor açıcı toz.Mor mikropigmentler ile deco Shine Nine, istenmeyen sarılar ve turuncularla ..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)