Menu
Your Cart

NYCE Deco Shine Nine 9 Ton Amonyaklı Saç Açıcı Toz Mor 500 GR

NYCE Deco Shine Nine 9 Ton Amonyaklı Saç Açıcı Toz Mor 500 GR
NYCE Deco Shine Nine 9 Ton Amonyaklı Saç Açıcı Toz Mor 500 GR
Profesyonel Giriş
NYCE Deco Shine Nine 9 Ton Amonyaklı Saç Açıcı Toz Mor 500 GR
İnanılmaz aşamalı etki, saçı 9 seviyeye kadar hafifletir ve ağartma ve renk giderme sürelerini optimize ederek çalışmayı kolaylaştırır. saç yapısını korur, yumuşak ve esnek hale getirir. Uçucu olmayan, kokusuz mor açıcı toz.

Mor mikropigmentler ile deco Shine Nine, istenmeyen sarılar ve turuncularla kontrast oluşturarak yoğun bir şekilde beyazlatır. saçı etkilemeden hızlı ve kademeli olarak yüksek aydınlatma gücü ile çalışır. Hem tam hem de kısmi kasar, mekanik ve manuel kasar için uygundur. uçucu olmayan ve kompakt bileşim, pişirme sırasında tozun dağılmasını önler.

Talimatlar
bir cam kapta, istenilen berraklaştırmaya göre 1 doz toz ile 2 doz oksit solüsyonunu 5, 15, 23, 33 ve 40 vol. miktarında karıştırın.
Serbest el tekniği için düşük hacimlerde 1.5 oksit solüsyonlu 1 doz toz 5, 15.

işlem süresi: 15 ile 45/50 dakika. İşlem sonunda bol su ile durulayın ve şampuanlayın.

İçindekiler

polisakkarit şeker
guar sakızı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: NYCE Deco Shine Nine Bleaching Powder with Ammonia
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz