Menu
Your Cart

NYCE Evita Brilliant Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Serum 150 ml

NYCE Evita Brilliant Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Serum 150 ml
NYCE Evita Brilliant Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Serum 150 ml
NYCE Evita Brilliant Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Serum 150 ml
-35 %
NYCE Evita Brilliant Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Serum 150 ml

NYCE Evita Brilliant ipeksi ve son derece parlak saçlar için Onarıcı Serum 150 ml

Kuru ve yıpranmış saçları Yeniden yapılandırır, nemlendirir, saçlara zengin bir parlak parlaklık verir.

Saça uygulanan birkaç damla benzersiz bir iksir buklelere iyi bakım, elastikiyet, güç, ve ipeksilik kazandırır. Kırk uçları onarır.

Ürünün nazik formülü, ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta kullanmanıza olanak tanır. Saç şaftının yapısında derin hasar olsa bile.


Ürün avantajları:

 • Buklelerin yüzeyini düzeltir, kütikülleri kapatır, agresif tahriş edici maddelerin içeriye girmesini önler;
 • Enerji ve güçten yoksun, kuru, zayıflamış tellerde bile akıcı, parlak ipek etkisi sağlar;
 • Saçı elastik ve güçlü yapar;
 • İlk kullanımdan itibaren gözle görülür bir parlaklık sağlar;
 • Saça sağlık, gençlik ve güzellik kazandırır;
 • En iyi etkiyi Evita bakım serisindeki diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında gösterir.


Nasıl çalışır?

Yenilikçi Evita Kırık Uç Onarıcı Serum, kozmetik bir dolgu macunu görevi görür. Kütikülü niteliksel olarak tıkar ve dış olumsuz faktörlerin saçın iç yapısını etkilemesini önler. Tellerin yüzeyi pürüzsüzleşir, akar, kayar, zengin, bir parlaklık ve belirgin ipeksilik kazanır.

Mersin meyvelerinden elde edilen ekstrakt, yüksek flavonoid konsantrasyonu nedeniyle aktif bir antioksidan etkiye sahiptir ve saç yapısını tahrip eden oksidatif stresi önler.

Dikenli armut meyvelerinin konsantre özü yoğun nemlendirme sağlar, buklelere dolgunluk verir ve onları yumuşak, uysal ve elastik yapar.


Nasıl kullanılır?

 • Serum hafif bir dokuya ve hoş, göze batmayan bir toz aromasına sahiptir. Boyar madde, formaldehit türevleri ve zararlı asitler içermez. Saçı ağırlaştırmaz ve herhangi bir karmaşıklığın şekillendirilmesine müdahale etmez.
 • Şişe, serumun ekonomik tüketimine katkıda bulunan bir sprey şişesi ile donatılmıştır. Ürün saça eşit şekilde yayılır, damlamaz ve giysilerde leke bırakmaz.
 • Kuru, kırılgan, cansız saçlar için yoğun bir iyileştirici ve onarıcı bakım ürünü olarak kullanılır.
 • Yeniden yapılandırıcı bir şampuan, yenileyici bir maske ve Evita serisinden bir mineral sprey ile birlikte maksimum verim gösterir.
 • Normal ve yağlı saçlar için, yardımcı ürün olarak kullanılabilir, saç tellerine dış etkilerden güvenilir koruma sağlar ve onlara kusursuz pürüzsüzlük, doğal parlaklık ve ipek etkisi verir.
 • Yaklaşan şekillendirmeden hemen önce temiz, yıkanmış, hala nemli buklelere uygulayın. Esneklik, yumuşaklık ve rakipsiz parlaklık sağlar.
 • Kuru tellere uygulandığında yüzeye yayılır ve uzun süre kalıcı ipek etkisi ve doğal doğal parlaklık sağlar.


Ne tür bakım programları ile kullanılabilir?

Kuru, yıpranmış saçlar için ritüel bakım ürünleri serisine dahildir.❌SLS, SLES, parabenler, formaldehitler ve yapay boyalar içermez.

Yeşil Mandalina Konsantresi

Saçı tüm uzunluğu boyunca besler, kökleri güçlendirir ve büyümeyi hızlandırır.

Dikenli injir meyveleri

Öz, kuru saça besin ve yoğun nem sağlayan nemi tutma özelliğine sahiptir.

Argan Yağı

Agresif kozmetik tedavilerden zarar görmüş incelmiş saçları anında onarır. Onları yumuşak, uysal, ipeksi ve akıcı yapar. Doğal ve diğer dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı doğal direnci arttırır. Hücrelerdeki kolajen-elastin liflerinin üretimini uyarır ve telleri güç ve parlaklık ile doyurur.


Menşeyi İtalyaYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Model: NYCE Evita Brilliant Serum 150 ml
 • Weight: 0.00kg
1.604,00 ₺
2.486,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz