Menu
Your Cart

Nyce I Want - Mucizevi Yenileme ve Etkili Şekillendici Krem 150 ML

Nyce I Want - Mucizevi Yenileme ve Etkili Şekillendici Krem 150 ML
-18 %
Nyce I Want - Mucizevi Yenileme ve Etkili Şekillendici Krem 150 ML

Beslenme ihtiyacı olan kırılgan saçlara nemlendirme ve yumuşaklık sağlar

Her saç tipi için ideal doğal şekillendirme ve parlaklık
UrbanShelter kompleksiyle kirliliğe karşı daha fazla koruma

Kullanımı: Kurutma sistemine bağlı olarak saç uzunluğu boyunca köklerden uçlara kadar uygulayın. Daha sonra fön, maşa veya diflüzör ile şekillendirin. 


Aktif Maddeler: 

Myrhh

Antik medeniyetlerde kullanılan, Mür reçinesi modern bilim ile birleşiyor. Doğal olarak polisakaritler iltihabi reaksiyonu önleyen aktif maddeler içerir. Kabuktan, gövdeden ve bitkinin dallarından elde edilen doğal oleorezinler tedavi amacıyla kullanılır. Kompleks buhar distilasyon yöntemi, organoleptik özelliklerini tamamen korur.

Amber

Amber’in duygusallığı ve altın sıcaklığı Sibirya ovalarından becerikli bir şekilde çıkarıldı. Mikro tozların kompleksi, kafa derisindeki nemin doğal dengesini korur ve saç kökünden uçlara nüfuz ederek güçlendirir. Koku alma duyunuzu saran eski ama yenilenmiş bir ritüel.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Miracle Cream
  • Weight: 0.00kg
432,00 ₺
530,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz