Menu
Your Cart

NYCE Luxury Tools Eco Hairspray Güçlü Tutuşlu Eko Sprey 300 ml

NYCE Luxury Tools Eco Hairspray Güçlü Tutuşlu Eko Sprey  300 ml
Yeni -35 % Tükendi
NYCE Luxury Tools Eco Hairspray Güçlü Tutuşlu Eko Sprey 300 ml
Bu çevre dostu mikro sprey, gerçekten yapılandırılmış görünümler için ideal olan çabuk kuruyan formülüyle saça güçlü bir tutuş sağlar. Uzun ömürlü, yeniden şekillendirilebilir tutuşu ile saçı ağırlaştırmaz. Neme karşı koruma sağlar, rengi korur ve saçları hoş kokulu bir bulutla örter.

Kullanım Şekli: 20 cm uzaktan kuru saça püskürtün. Güçlü tutuş.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Model: NYCE Luxury Tools Eco Hairspray 300 ml
  • Weight: 0.00kg
1.165,00 ₺
1.806,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz