Menu
Your Cart

NYCE Luxury Tools Finish Hairspray Ekstra Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 300 ml

NYCE Luxury Tools Finish Hairspray Ekstra Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 300 ml
Yeni -35 % Tükendi
NYCE Luxury Tools Finish Hairspray Ekstra Güçlü Tutuşlu Mikro Saç Spreyi 300 ml
Çok sayıda net ayrıntıya sahip saç stilleri için hızlı, ekstra güçlü ve uzun süreli tutuş sağlayan son mikro sprey. En iyi yapılandırılmış şekilleri ortaya çıkarmak, kabarıklıklar yaratmak ve saçın kontrolünü almak için idealdir. Neme dayanıklıdır ve boyalı saçların tonlarını korur. Yapılandırılmış şekilleri, toplu saç stillerini geliştirmek ve saça sağlamlık kazandırmak için idealdir.

Kullanım Şekli: 20 cm uzaktan kuru saça püskürtün. Ekstra güçlü tutuş.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Model: NYCE Luxury Tools Finish Hairspray 300 ml
  • Weight: 0.00kg
1.165,00 ₺
1.806,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz