Menu
Your Cart

NYCE Miracle Cream Parlaklık Veren Şekillendirici Krem 150 ML

NYCE Miracle Cream Parlaklık Veren Şekillendirici Krem 150 ML
-33 %
NYCE Miracle Cream Parlaklık Veren Şekillendirici Krem 150 ML

Mucizevi bir yenileyici etki için Şekillendirici krem. Krem dokusu saça doğal esneklik ve yer çekimine dayanıklı yumuşaklık kazandırır. Doğal, parlak bir şekillendirme için pürüzsüz veya dalgalı her tür saç için idealdir. Urbanshelter kompleksi ile kirliliğe karşı koruma.

Her saç tipi için ideal doğal şekillendirme ve parlaklık

Kullanımı: Kurutma sistemine bağlı olarak saç uzunluğu boyunca köklerden uçlara kadar uygulayın. Daha sonra fön, maşa veya diflüzör ile şekillendirin. 


Aktif Maddeler: 

Myrhh
Antik medeniyetlerde kullanılan, Mür reçinesi modern bilim ile birleşiyor. Doğal olarak polisakaritler iltihabi reaksiyonu önleyen aktif maddeler içerir. Kabuktan, gövdeden ve bitkinin dallarından elde edilen doğal oleorezinler tedavi amacıyla kullanılır. Kompleks buhar distilasyon yöntemi, organoleptik özelliklerini tamamen korur.

Amber
Amber’in duygusallığı ve altın sıcaklığı Sibirya ovalarından becerikli bir şekilde çıkarıldı. Mikro tozların kompleksi, kafa derisindeki nemin doğal dengesini korur ve saç kökünden uçlara nüfuz ederek güçlendirir. Koku alma duyunuzu saran eski ama yenilenmiş bir ritüel.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: NYCE I want Miracle Cream
  • Weight: 0.00kg
1.612,00 ₺
2.418,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz