Menu
Your Cart

NYCE Perfect Matt Paste Saça Yoğunluk Veren Mat Wax 100 ML

NYCE  Perfect Matt Paste Saça Yoğunluk Veren Mat Wax 100 ML
-29 %
NYCE Perfect Matt Paste Saça Yoğunluk Veren Mat Wax 100 ML

Nyce Mat ve Saç Yoğunluk Görüntü Veren Max Krem 100 ML - Matte Paste - Luxury Şekillendirme


Mat ve yoğun efekt veren wax krem

Kısa veya orta uzunluk saç için
Kaolin (beyaz kil, tüm killerin en yumuşağı) ve doğal vazelin sayesinde saçlara uzun süre dayanan bir mat görünüm verir
Saç stilinde son detaylar için idealdir • saçlarda pudra etkisi bırakmaz

Kullanımı: Hafif nemli veya kuru saçlara az miktar ürün hızlı hareketlerle uygulanır ve şekillendirir. Özellikle saç uçlarına uygulamaya özen gösterilir. 

Aktif Maddeler: 

Myrhh

Antik medeniyetlerde kullanılan, Mür reçinesi modern bilim ile birleşiyor. Doğal olarak polisakaritler iltihabi reaksiyonu önleyen aktif maddeler içerir. Kabuktan, gövdeden ve bitkinin dallarından elde edilen doğal oleorezinler tedavi amacıyla kullanılır. Kompleks buhar distilasyon yöntemi, organoleptik özelliklerini tamamen korur.

Amber

Amber’in duygusallığı ve altın sıcaklığı Sibirya ovalarından becerikli bir şekilde çıkarıldı. Mikro tozların kompleksi, kafa derisindeki nemin doğal dengesini korur ve saç kökünden uçlara nüfuz ederek güçlendirir. Koku alma duyunuzu saran eski ama yenilenmiş bir ritüel.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: NYCE Perfect Matte Paste
  • Weight: 0.00kg
958,00 ₺
1.350,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz