Menu
Your Cart

Pandemi Karşıtı Master Class Aır Touch

Pandemi Karşıtı Master Class Aır Touch
Pandemi Karşıtı Master Class Aır Touch
Pandemi Karşıtı Master Class Aır Touch

Online Master Class sadece 150 tl 

Erken REZERVASYON! 1 Ağustos'a kadar geçerli özel fiyat!!! 

 Ödeme Link: https://www.paytr.com/link/Rpr3jhJTüm gün ikram dahildir! Eğitim yeri Akra Hotels Antalya

Sınırlı sayıda koltuk!


Pandemi karşıtı "Kuaför Dostu Eğitim" ile yeniden sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

İster Online ister Yüz Yüze Şahsen katılma fırsatı!

Türkiye Rusya muhteşem işbirliği Instagram kapalı grupta Canlı Yayında! 17 Ağustos Salı - Saat 10:00 - AKRA HOTELS 


AIR TOUCH TEKNİĞİ

  • Savaş Akdemir  @savasakdemirr Air Touch ekspres tekniği şemasını sunacak ve uygulamalı olarak anlatacak.
  • Kristina Enichevskaya @enichevskaya_hair orjinal Air Touch tekniği  ve boyama sonucu çıkan sorunların nasıl düzeltileceğini uygulamalı olarak anlatacak.


İşlemleri baştan sona kadar göstereceğiz, fotoğraflar ve şekillendirme, soru cevaplarla size ilham vermeyi umuyor ve bu heyecanı bizimle yaşamanızı bekliyoruz.

Eğitim 1 hafta kayıtta kalacaktır. İstediğiniz anda izleyebilir ve yararlanabilirsiniz.

Özel bir Instagram profilinde yer alacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Aır Touch
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz