Menu
Your Cart

PURLES


Purles

Purlés, dünyanın dört bir yanından gelen doğa ananın şefkatli gelenekleriyle birleştirilmiş yenilikçi biyoteknolojik düşüncenin sonucudur.

Birinci sınıf bilim insanlarımız ve en son bilimsel keşifler, profesyonel ürünlerimizin hızlı ve görünür etkilerle dermokozmetik tedaviler sunmasını mümkün kılıyor. İnvaziv med estetik prosedürlere gerçek bir alternatif. Doğadan ilham alarak, sadece mükemmel güzelliği değil, duyuları harekete geçiren, etkili ve keyifli ritüeller yaratıyoruz.

Purlés'in ev bakım serileri, komple bakım çözümleri bulmayı hedefleyen ve her cilt yapısına uygun kozmetiklerdir. Purlés ürünlerinin kullanımıyla günlük bakım, sizi mükemmelliğe yaklaştıran bir ritüeldir. Cildinizin bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlanmış uygun bakım hakkında kozmetik uzmanınıza danışın.

Sushi Ceremony

Sushi Ceremony, olgun ciltlerde zaman içinde meydana gelen değişikliklerden kaynaklanan farklı ihtiyaçları karşılayabilecek, özenle seçilmiş kozmetik ürünlerden oluşur. Sushi Ceremony Uzak Doğu'nun asırlık bakım geleneklerini ifade eder. Kırışıklıkları azaltan ve mikro dolaşımı iyileştiren yüksek performanslı bir antioksidan olan orizanol, pirinç kepeğinden elde edilir, önemli bir rol oynar.

Ayrıca, Alp Bitki Kompleksi, melanogenez sürecini düzenleyerek hiper pigmentasyonu etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Cilt toksinlerden arınır, ışıltı ve canlılık kazanır. Hyaluronik Asit ve E vitamini cildin elastikiyetini ve direncini artırır.

Gold & Pearls Ceremony

Altın & İnciler Ritüeli, lüks yaşamın sembollerinin somutlaştırılmasıyla oluşan özel bir kozmetik serisidir. Purlés, altın, inci, şampanya ve havyar bazlı son derece sofistike formüller sunar. Altın, elastikiyetini artırarak ve kolajen üretimini uyararak cilde iyi gelir. Eskiler tarafından "meleklerin gözyaşları" olarak adlandırılan inciler, aydınlatıcı özellikleri nedeniyle değerlidir, kırışıklıkların azalmasını sağlar ve cilt elastikiyetini artırır. Şampanya özü ve havyar cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir.

Dahası, erken yaşlanmaya karşı doğal korumayı teşvik ederler. Altın & İnciler serisi sadece etkili bir bakım terapisi değil, aynı zamanda antik çağda Kleopatra tarafından deneyimlenen ve bugüne kadar gelen ritüel ruhunuzda da o zenginliği ve lüksü hissetmenizi sağlar.

Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi özel korumaya ve bakıma ihtiyaç duyar. Formül uzmanlarımız değerli bitkileri seçerek enerji ve yenilenme kaynağı en etkili etken maddeleri elde ederek ortaya çıkardıkları bu muhteşem seri ile her yaşa göre göz çevresi bakımı tasarlamışlardır. Bitki kaynaklı zararsız ve olağanüstü etkili organik bileşenlerin yanı sıra içeriğindeki maddelerin ustaca birleştirilmesi, olağanüstü etkiler sağlar. Çevre dostu bir bakış açısıyla ortaya çıkması onu zararsız ve güvenilir kılıyor.

Göz çevresi özel korumaya ve bakıma ihtiyaç duyar. Formül uzmanlarımız değerli bitkileri seçerek enerji ve yenilenme kaynağı en etkili etken maddeleri elde ederek ortaya çıkardıkları bu muhteşem seri ile her yaşa göre göz çevresi bakımı tasarlamışlardır. Bitki kaynaklı zararsız ve olağanüstü etkili organik bileşenlerin yanı sıra içeriğindeki maddelerin ustaca birleştirilmesi, olağanüstü etkiler sağlar. Çevre dostu bir bakış açısıyla ortaya çıkması onu zararsız ve güvenilir kılıyor.

Purles Yeni Seri: HydraOxy Intense

Yetersiz oksijenlenme cildin yenilenme sürecini bozar. Cilt daha hızlı yaşlanır, solgunlaşır ve parlaklığını kaybeder. Yeni nemlendirici ve ciltteki oksijen oranını dengeleyici Yoğun HydraOxy serisi, bu tür ciltlerin yanı sıra kuru, susuz kalmış ve olgun ciltlerin ihtiyaçları için de kullanılabilir. Teknolojik olarak gelişmiş komplekslerin kullanımı, yüksek hücresel solunumu garanti eder. Ürünlerde kullanılan diğer aktif maddeler, cildin uygun nem seviyesini geri kazandırır.

Bu, cildin genel durumunu iyileştirir, mikro sirkülasyonu ve rejenerasyon kapasitesini iyileştirir. Cilt sağlıklı bir ışıltı kazanır, pürüzsüzleşir ve yaşlanma belirtileri azalır.

0 Purlés Gentle Cleansing Milk Tüm Cilt Tipleri için Temizleme Sütü 500 ML
-25 %
Markası: PURLES
Tüm Cilt Tipleri için Temizleme Sütü 500 MLKadifemsi süt, tüm cilt tipleri için mükemmel temizlik ve yoğun bakım sağlar. Aktif formülü sayesinde yüz ve göz makyajını etkili bir şekilde temizler, aynı zamanda cildin kurumasını da önler. Antioksidan özelliklere sahip portakal yağı ve E vitamini, yaşla..
653,00 ₺ 870,00 ₺
1 Purlés Multipurpose Jelly Cleanser Pirinç Özlü Aydınlatıcı Çok Amaçlı Jel 200 ML
-15 %
Markası: PURLES
Pirinç Özlü Aydınlatıcı Çok Amaçlı Jel 200 MLÖzellikle yüz ve göz çevresinde, hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş pirinç özü içeren yenilikçi bir ürün. Masaj sırasında hassas, eşsiz jöle dokusu suyla temas ettiğinde süte dönüşür. Yüzdeki diğer kirlerin yanı sıra makyajı (suy..
1.211,00 ₺ 1.427,00 ₺
10 Purlés Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ML
-22 %
Markası: PURLES
Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 MLMicellar Makyaj Temizleme Suyu, cildin gün boyunca maruz kaldığı makyaj, fazla sebum ve küçük kirlerin mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar. Ürün, hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur. Göz çevresinde de kullanıma uygundur. Aktif bileşe..
731,00 ₺ 938,00 ₺
Markası: PURLES
Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 MLAnında nemlendirici ve yatıştırıcı etkiye sahip hafif krem-jel. Yoğun estetik ilaç tedavileri ve plastik ameliyatlar sonrası nemini kaybetmiş ciltler ve iyileşme döneminde mükemmel bakım. Mikroenjeksiyonlar, peelingler, kalıcı makyaj ve lazer tedavil..
0,00 ₺
101 Purlés Rice Exfoliator Cilt Tonu Eşitleyici Pirinç Özlü Yüz Temizleyici 50 ml
-29 %
Markası: PURLES
101 Purlés Rice Exfoliator Cilt Tonu Eşitleyici Pirinç Özlü Yüz Temizleyici 50 mlÖzellikle hiperpigmentasyon sorunu olan olgun ve hassas ciltler için önerilen ince taneli yüz peelingi. Doğal içeriklere (%98) dayalı ürün, yumuşaklık ve etkinliğin mükemmel bir birleşimidir. Pirinç tozu, oryzanol ve E ..
417,00 ₺ 591,00 ₺
102 Purlés Rice Elixir Kuru İnce Ciltler için Pirinç Özlü Nemlendirici Dolgunlaştırıcı Serum 30 ml
-26 %
Markası: PURLES
Kuru İnce Ciltler için Pirinç Özlü Nemlendirici Dolgunlaştırıcı Serum 30 mlÜrün, genç bir görünümü korumak için zamana karşı dengesiz mücadelede hızlı ve muhteşem sonuçlar sağlar. Tüm cilt tipleri, özellikle olgun ve etkilenmiş hiperpigmentasyon sorunu için tasarlanmıştır. İçindekilerin %97'si doğal..
567,00 ₺ 769,00 ₺
103 Purlés Rice Cream Anında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 ml
-28 %
Markası: PURLES
 Anında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 mlCildin yaşlanma sürecini geciktiren ve hiperpigmentasyonu azaltan, kullanımı kolay, zengin kremsi maske. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! Oryzanol, hiperpigmentasyonu hafifleten..
467,00 ₺ 650,00 ₺
104 Purlés Advanced Rice Cream Leke Karşıtı Gençleştirici Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem 50 ml
-25 %
Markası: PURLES
 Leke Karşıtı Gençleştirici Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem 50 mlÖzellikle dehidrasyon eğilimi olan olgun ciltleri tedavi etmek için tasarlanmış hafif ürün. Formül, geniş etki spektrumuna sahip bitki bileşenlerinin bir derlemesidir. İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Oryzanol, üstün serbest radikal..
644,00 ₺ 858,00 ₺
Markası: PURLES
Leke Karşıtı Gençleştirici Aydınlatıcı Pirinç Özlü Vücut Kremi 160 mlYoğun yaşlanma karşıtı faydalar sağlayan, vücut için özel olarak geliştirilmiş nemlendirici ürün. İçeriğin %96'sı doğal kaynaklıdır! Formülde bulunan pirinç kepeği yağı ve Alp Bitki Kompleksi tahrişleri yatıştırır, cildi besler ve ..
0,00 ₺
106 Purlés Precious Exfoliator Olgun Cilt için Yüz Temizleyici Altın Eksfoliyatör 50 ml
-29 %
Markası: PURLES
106 Purlés Precious  Olgun Cilt için Yüz Temizleyici  Altın Eksfoliyatör  50 mlOlgun ciltler için yoğun peeling önerilir. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! İnci ve korundum (asil bir safir çeşidi) ile zenginleştirilmiş, epidermisi nazikçe eksfoliye eder, temizler ve aydınlatır. ..
447,00 ₺ 626,00 ₺
107 Purlés Goddess' Anında Güzelleştirme Yeniyeleci ve Canlandırıcı Altın Serum 30 ml
-17 %
Markası: PURLES
 Anında Güzelleştirme Yeniyeleci ve Canlandırıcı Altın Serum 30 mlKısa sürede muhteşem sonuçlar sağlayan yoğun yenileyici ve canlandırıcı tedavi.  İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Değerli argan yağı, E vitamini ve havyar özü sayesinde koruyucu bariyeri güçlendirir ve cildi besler. Parlak ..
498,00 ₺ 598,00 ₺
108 Purlés Goddess' Olgun Ciltler için Gençleştirme Altın Kremi 50 ml
-25 %
Markası: PURLES
 Olgun Ciltler için Gençleştirme Altın Kremi 50 mlOlgun ciltler için tasarlanmış, hassas bir dokuya ve enfes kokuya sahip özel bir krem. Genç bir görünümün korunmasında muhteşem sonuçlar sağlar. 23 ayar altın, havyar özü, hyaluronik asit ve inci tozunun bir derlemesi, etkili bir şekilde yenilen..
653,00 ₺ 870,00 ₺
109 Purlés Goddess' Vücut ve Cild için Altın Kuru Bakım Yağ 50 ml
-26 %
Markası: PURLES
Vücut ve Cild  için Altın Kuru Bakım Yağ 50 mlVücut ve yüz için tasarlanmış besleyici ürün. Üç yağın (jojoba, kayısı çekirdeği ve tatlı badem) sinerjisi, uygulamadan hemen sonra harika sonuçlar sağlar: şehvetli bir koku ile çevrili parlak, beslenmiş, pürüzsüz bir cilt. Vitaminler, mikro element..
507,00 ₺ 686,00 ₺
11 Purlés Hydra Sprey Toner Yoğun Nemlendirici Tonik Kuru Ciltler 500 ML
-24 %
Markası: PURLES
☷ PDF Yoğun Nemlendirici Tonik Kuru Ciltler 500 MLPirinç yağı açık turuncu renge ve yumuşak, taze bir aromaya  sahiptir .Duyuları uyarır ve vücudun rahatlamasına yardımcı olur. Güçlü ve besleyici özellikleri, yüksek seviyelerde oleik ve linoleik asitler oluşturur. Hidrolipid bariyerin..
908,00 ₺ 1.190,00 ₺
110 Purlés Soothing Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Nemlendici Serum 30 ml
-29 %
Markası: PURLES
Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Nemlendici Serum 30 mlTahrişe eğilimli hassas ciltler için yoğun, yatıştırıcı-nemlendirici bakım. Hafif bir formülde bulunan konsantre yatıştırıcı bileşenler, kızarıklığı etkili bir şekilde azaltarak dış etkenlere karşı uzun süreli koruma sağlar. Azaltma, yenileme ve ..
439,00 ₺ 617,00 ₺
111 Purlés Soothing Hassas Cilt ve Kılcal Damar Sorunları için Yatıştırıcı Krem 50 ml
-27 %
Markası: PURLES
  Hassas Cilt ve Kılcal Damar Sorunları için Yatıştırıcı Krem 50 mlHassas cilt ve damar sorunları için ürün. Hidrolipid dengesini geri kazandırır ve dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlar. Formül, kan damarlarını iyileştiren, anında yatıştıran ve kızarıklığı azaltan zayıflatıcı bileşenlere ..
531,00 ₺ 726,00 ₺
112 Purlés Age Control Kırışıklık Önleyici Gençleştirici Göz Kremi 30 ml
-27 %
Markası: PURLES
Kırışıklık Önleyici Gençleştirici Göz  Kremi 30 mlGöz çevresi bakımı için tasarlanmış canlandırıcı krem. İçeriğin %96'sı doğal kaynaklıdır! Özel olarak seçilmiş organik bitkiler ve aktif maddeler (yulaf özü, hamamelin, argan yağı, yeşil çay) içeren bir kokteyl, göz çevresindeki cildin bariyer i..
500,00 ₺ 689,00 ₺
113 Purlés Exotic Tüm Ciltler için Rahatlatıcı Canlandırıcı Vücut Peelingi 160 ml
-25 %
Markası: PURLES
 Tüm Ciltler için Rahatlatıcı  Canlandırıcı Vücut Peelingi 160 mlTüm cilt tipleri için önerilen canlandırıcı, canlandırıcı bir peeling. %97 doğal kaynaklı içerik. Deniz tuzu, nilüfer ve kızılcık tozu kristalleri epidermisi temizler ve pürüzsüzleştirir, elastikiyetini arttırır. Ananas cilt ..
638,00 ₺ 852,00 ₺
114 Purlés Protective Mist SPF 50 ve Vücüt Cilt Günes Koruyucu Aydınlatıcı Sprey Krem 50 ml
-27 %
Markası: PURLES
Protective Mist SPF 50 ve Vücüt Cilt Günes Koruyucu Aydınlatıcı Sprey Krem 50 mlYenilikçi formül, hoş ve hızlı bir uygulama sağlar. UV radyasyonuna karşı koruyan filtreler çok yüksek koruma sağlar ve temassız uygulama hijyen sağlar. Bu, özellikle kozmetik prosedürlerden sonra cildi tahriş ettiğinde ..
525,00 ₺ 719,00 ₺
115 Purlés Pistachio Kuru Ciltler için Fıstık Badem özlü Besleyici Yumuşatıcı Vücut Peelingi 160 ml
-25 %
Markası: PURLES
  Kuru Ciltler için Fıstık  Badem özlü Besleyici  Yumuşatıcı Vücut Peelingi 160 mlKremsi, kadifemsi dokuya sahip tatlı vücut peelingi. Besleyici ve antioksidan özellikleri ile bilinen fıstık, badem ve jojoba yağlarına dayalı formül. Cildin en kuru kısımlarını (dirsekler, dizler, topuk..
660,00 ₺ 877,00 ₺
116 Purlés Exotic Tüm Ciltler için Nemlendirici Canlandırıcı Vücut Kema 160 ml
-15 %
Markası: PURLES
Tüm Ciltler için Nemlendirici & Canlandırıcı Vücut Kema 160 mlİpeksi dokuya sahip besleyici vücut kremi, özellikle kuru olmak üzere her cilt tipine uygundur. Su kivi içeriği sayesinde cildi nemlendirir ve serbest radikallere karşı korur, yaşlanma sürecini geciktirir. Vitamin açısından zengin man..
697,00 ₺ 821,00 ₺
117 Purlés Pistachio Besleyici Anti-Oksidan Vücut Kremi 160 ml
-15 %
Markası: PURLES
 Pistachio Besleyici Anti-Oksidan Vücut Kremi 160 mlOlağanüstü besleyici özelliklere ve kadifemsi dokuya sahip vücut kremi.  İçeriğin %90'ı doğal kaynaklıdır. Çok kuru, dış etkenlerin (güneş, rüzgar, don) olumsuz etkisine maruz kalan tüm cilt tipleri için idealdir. Doymamış yağ asitleri ba..
697,00 ₺ 821,00 ₺
118 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 200 ml
-20 %
Markası: PURLES
Tüm Cilt tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 200 mlHer tip cildin günlük bakımı için önerilen yenileyici toner. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! Asit meyvelerinin (glikolik, suçlu, laktik, malik ve sitrik) bir kombinasyonuna dayanan, bu içerik epidermis yenileme süreçlerini uyarır. Taz..
359,00 ₺ 448,00 ₺
119 Purlés Repairing Night Peel Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Onarıcı Gece Peelingi 50 ml
-24 %
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Onarıcı Gece Peelingi 50 mlPeeling ve biyostimüle edici etkiye sahip günlük bakım için devrim niteliğinde krem. Tüm cilt tipleri için uygundur. Dört Alfa Hidroksi Asit'in (glikolik, mandelik, sitrik, laktik) sinerjik etkisi cildi nazikçe eksfoliye eder, temizler ve parlat..
763,00 ₺ 999,00 ₺
12 Purlés Advanced Rice Wrap Pirinç Özlü Pudrali Vücut Sarma Maskesi 2500 ML
-36 %
Markası: PURLES
Pirinç Özlü Pudrali Vücut Sarma Maskesi 2500 MLMikronize pirinç ile yumuşak bir vücut sargısı, cilt için bir zevk ve duyular için bir keyifli bir deneyimdir. Pirincin antioksidan ve nemlendirici özelliklerini birleştirir, özünü, pirinç kepeği yağının besleyici ve sakinleştirici etkileri ve Alp Bitki..
2.021,00 ₺ 3.180,00 ₺
120 Purlés Restoring Night Peel Güçlendirici Anti-Kuperoz Yenileyici Gece Peelingi 50 ml
-23 %
Markası: PURLES
Güçlendirici Anti-Kuperoz Yenileyici Gece Peelingi 50 mlAyrıca Rosacea'ya bağlı genişlemiş kılcal damarlara sahip cildi tedavi etmek için tasarlanmış günlük bakım için özel terapi. Azelaik ve fitik asitlere dayalı benzersiz formülü, nem seviyesini artırırken kılcal damarların daralmasını garanti ede..
809,00 ₺ 1.054,00 ₺
121 Purlés Stem Cells Nourishing Kök Hücre Canlandırıcı Yenileyici Krem 50 ml
-19 %
Markası: PURLES
Kök Hücre Canlandırıcı Yenileyici Krem 50 ml30+ yaş için önerilen canlandırıcı krem. PhytoCellTecTM MD – lipozomlardaki çiçek kök hücreleri içerir). Kompleks yenileyici özelliklere sahiptir ve cilt yaşlanma sürecini geciktirir. Ayrıca hyaluronik asit, A ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiş formül,..
642,00 ₺ 795,00 ₺
122 Purlés Brightening Base SPF 50 ve Aydınlatıcı Koruma Makyaj Altına Gündüz Kremi 30 ml
-24 %
Markası: PURLES
Brightening Base SPF 50 ve Aydınlatıcı Koruma Makyaj Altına Gündüz Kremi 30 mlTüm cilt tiplerinin eksiksiz bakımı için uygun krem ​​bazlı. Ultra hafif, kadifemsi formül, hafif bir parlaklık, çok boyutlu bakım ve UV ışınlarına karşı mükemmel cilt koruması sağlar. Eşsiz kompleks tahrişi yatıştırır, ci..
516,00 ₺ 678,00 ₺
123 Purlés Peptide Rich Sıkılaştırıcı Yaşlanma Peptit Besleyici Krem 50 ml
-17 %
Markası: PURLES
Sıkılaştırıcı Yaşlanma Peptit Besleyici Krem 50 mlÖzellikle kuru ve olgun tüm cilt tipleri için hiperaktif yenileyici krem. Polipeptitlerin ve retinol türevlerinin etkisini birleştiren lüks formül, optimal gençleştirme ve koruma sonucu sağlar. Kolajen üretimini artırarak (kollajen tip I ve III dahil..
840,00 ₺ 1.008,00 ₺
124 Purlés Aloe Vera Calming Gel 98% Anında Yatıştırıcı etkiye sahip %98 saf Aloe Vera Özlü Jel 50 ml
-29 %
Markası: PURLES
 98% Anında Yatıştırıcı etkiye sahip %98 saf Aloe Vera Özlü Jel 50 mlAnında yatıştırıcı etkiye sahip %98 saf Aloe Vera özüne dayalı bir jel. Özellikle invaziv kozmetik tedaviler veya estetik tıpla ilgili tedaviler (kimyasal peeling, lazer, RF, epilasyon, mezoterapi) sonrası tahriş olan tüm cilt..
417,00 ₺ 591,00 ₺
125 Purlés HyalurSoft Hyaluronik Asit içeren Tüm Ciltler icin Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
-17 %
Markası: PURLES
Asit içeren Tüm Ciltler icin Nemlendirici Yüz Kremi 50 mlÖzellikle kuru ve susuz kalmış tüm cilt tipleri için hafif dokulu yoğun nemlendirici krem. Yüksek hyaluronik asit içeriği (%7) sayesinde etkili bir şekilde nemlendirir, koruyucu bir film oluşturur ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. 3 saatlik u..
687,00 ₺ 830,00 ₺
126 Purlés HyalurOxy Çok Kuru ve Olgun ciltler için Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
-17 %
Markası: PURLES
126 Purlés HyalurOxy Çok Kuru ve Olgun ciltler için Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml Kuru, çok kuru ve olgun ciltler için besleyici, yoğun nemlendirici krem . Zengin ve kadifemsi doku kullanım rahatlığını garanti eder. Doğal kaynaklı hyaluronik asit ve gliserin cildin nemini geri kazandırır. ..
687,00 ₺ 830,00 ₺
127 Purlés Oxy Skin Oksijen Verici & Hücre Yenileyici Cilt Serum 5 ampul x2 ml
-27 %
Markası: PURLES
 Oksijen Verici & Hücre Yenileyici Cilt Serum 5 ampul x2 mlBir ampul içine konan konsantre aktif madde dozu. Formül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi içerir. Cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir ve hücresel solunum sürecini uyarır, ür..
540,00 ₺ 736,00 ₺
128 Purlés Raspberry Kuru Hassas Cilt için Ahududu Konsantresi Yenileme ve Nemlendirme 5 ampul x 2 ml
-27 %
Markası: PURLES
Kuru Hassas Cilt için  Ahududu Konsantresi Yenileme ve  Nemlendirme 5 ampul x 2 mlAktif maddelerin konsantre bir dozunu içeren ampul. İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Ahududu özünün yüksek konsantrasyonu cilt üzerinde ferahlatıcı, nemlendirici ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Ahududu ..
513,00 ₺ 704,00 ₺
129 Purlés Cotton Foam Yumuşak Dokulu Nemledirici Temizleyici Köpüğü 200 ml
-19 %
Markası: PURLES
Yumuşak Dokulu Nemledirici Temizleyici Köpüğü 200 mlTemizleme ve makyaj temizleme için tasarlanmış krem ​​köpüğü. Göz çevresine de uygulanabilir. Köpüğün nazik hareketi, onu çok hassas ciltler için bile mükemmel şekilde uygun kılan özenle seçilmiş bileşimi sayesinde garanti edilir. İçindekilerin %97..
483,00 ₺ 599,00 ₺
130 Purlés Cleansing Milk Kuru Ciltler için Nemledirici Yumuşatıcı Temizleme Sütü 200 ml
-26 %
Markası: PURLES
 Kuru Ciltler için Nemledirici Yumuşatıcı Temizleme Sütü  200 mlTüm cilt tiplerinin günlük bakımı için kadifemsi süt. İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Cildin kurumasını önlerken yüz ve göz makyajını nazikçe temizler. Portakal esansiyel yağı ve E vitamini içeriği sayesinde cildi rahatlatır..
359,00 ₺ 483,00 ₺
131 Purlés Anti-Acne İltihaplı ve Yağlı ciltler için Akne Karşıtı Serum 30 ml
-27 %
Markası: PURLES
 İltihaplı ve Yağlı ciltler için Akne Karşıtı Serum 30 mlPostüllü ve iltihaplı yağlı ciltler için önerilen bu arındırıcı serum 30 günlük bir tedavidir. Bakterilerin geliştiği, derinin derinliklerindeki iyileşme değişikliklerini hızlandıran aktif bileşenlerin konsantre etkisini garanti eder. Ürü..
508,00 ₺ 698,00 ₺
132 Purlés Smart Balance Yağlı, Karma ve Sorunlu Ciltler için Yağ Dengeliyici Krem 50 ml
-25 %
Markası: PURLES
Yağlı, Karma ve Sorunlu Ciltler için Yağ Dengeliyici Krem 50 mlYağlı, karma ve problemli ciltler için tasarlanmış çok etkili krem. Dulavratotu ve maya özlerinin içeriği sayesinde yağ bezleri mikroflora cildini düzenler ve dengeler. Niasinamid, pantenol ve piridoksin gibi aktif maddeler iltihabı azal..
644,00 ₺ 858,00 ₺
138 Purlés Age Reverse Eye Yaşlanma Karşıtı Botoks Etki ile Göz Kremi 50 ml
-25 %
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Botoks Etki ile Göz Kremi 50 mlKaldırma ve canlandırma etkisine sahip yoğun bir krem. Zorlu göz çevresi için tasarlanmış, şişliği azaltan, gölgeleri aydınlatan ve kırışıklıkları düzelten kapsamlı bir bakım programıdır. Aktif Matrixyl synthe 6 ve Zirhafirm® kompleksleri ile dermo-rah..
643,00 ₺ 857,00 ₺
139 Purlés HydraCalm Hassas İrite Ciltler için Anında Sakinleştirici Nemledirici Jel Kremi 50 ml
-26 %
Markası: PURLES
Hassas İrite Ciltler için  Anında Sakinleştirici Nemledirici Jel Kremi 50 mlJel-krem dokulu kadifemsi formül, optimum nem sağlayarak ciltteki pürüzleri ve istenmeyen gerginliği ortadan kaldırır. Mikroenjeksiyon, kimyasal peeling veya lazer tedavisi gibi yoğun estetik ilaç tedavilerinden sonraki..
567,00 ₺ 769,00 ₺
14 Purlés Precious Exfoliator Olgun Ciltler için Temizleyici Eksfoliyatör 200 ML
-28 %
Markası: PURLES
Olgun Ciltler için Temizleyici Eksfoliyatör 200 MLKorundum (elmas benzeri bir mineral) parçacıkları ve incilerle besleyicileştirilmiş Değerli Arındırıcı, nazikçe eksfoliye eder, temizler ve cildi aydınlatır. Şampanya ve inci özleri sayesinde cilt ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur. İkincisi, kozmetikte ..
990,00 ₺ 1.367,00 ₺
140 Purlés Retinol %0.5 İçeren Yoğun Onarıcı Gece Kremi 50 ml
-15 %
Markası: PURLES
 Retinol %0.5 İçeren Yoğun Onarıcı Gece Kremi 50 mlYoğun yenilenme ve onarım etkileri gösteren bir krem. Gelişmiş tarif, % 0,5 konsantrasyonlu mikro taşıyıcılarda stabil bir Retinol formunu kapsülleme teknolojisine dayanmaktadır. Kullanım, cilt tarafından daha fazla stabilite ve geliştirilmiş r..
1.103,00 ₺ 1.300,00 ₺
141 Purlés Lipolytic Lipout İçeren Lipolitik Vücut Kremi 200 ml
-28 %
Markası: PURLES
 Lipout İçeren Lipolitik Vücut Kremi 200 mlYenilikçi aktif bileşen Lipout™'u içeren Lipolitik vücut kremi, insan yağ hücrelerinin - bej adipositlerin aktivitesine ilişkin en son bilimsel bulgulara dayanmaktadır.  Lipout™ deri altı dokudaki termojenezi ve yağ yakma süreçlerini artırarak “po..
974,00 ₺ 1.348,00 ₺
142 Purlés Perfector Gençleştirme ve Aydınlatıcı Koruma Cilt Serum 30 ml
-27 %
Markası: PURLES
Gençleştirme ve Aydınlatıcı Koruma Cilt Serum 30 mlZamanın geçmesine rağmen genç ve ışıltılı görünümü korumak için uzman bir ürün. Konsantre cildin hidrolipid bariyerini korurken aynı zamanda temizleme etkisi de gösterir. Kirlilik Karşıtı Yağ Kompleksi, güçlü antioksidanların gücünü yenileyici etkiy..
539,00 ₺ 735,00 ₺
143 Purlés Perfector C Vitamini Cilt Tonu Eşitleyici Serum 30 ml
-17 %
Markası: PURLES
C Vitamini Cilt Tonu Eşitleyici Serum 30 mlTüm cilt tipleri, özellikle eşit olmayan tonlu olgun ciltler için güzelleştirici bir serum. Üç aktif C vitamini formuna (lipozomal, stabilize, taze) sahip %10 Üçlü VitC Sistemi, DNA hasarı riskini azaltır ve cildi vurgular. %5 Antioksidan Kompleks serbest r..
799,00 ₺ 960,00 ₺
144 Purlés Perfector C Vitamini Cilt Tonu Eşitleyici Krem 50 ml
-17 %
Markası: PURLES
Perfector C Vitamini Cilt Tonu Eşitleyici Krem 50 mlTüm cilt tipleri, özellikle eşit olmayan tonlu olgun ciltler için güzelleştirici bir krem. Serumla birlikte zamana ve DNA kodunun bozulmasına karşı en büyük silahı oluştururlar. C vitamininin üç aktif formuna (lipozomal, stabilize, taze) sahip %7 Ü..
828,00 ₺ 994,00 ₺
145 Purlés Perfector C Vitamini Mükemmelleştirici Göz Kremi 30 ml
-25 %
Markası: PURLES
C Vitamini Mükemmelleştirici Göz Kremi  30 mlKonsantre gençleştirici etkiye sahip, olgun ciltlere özel göz bakım kremi. Yaşlanma karşıtı etki, C vitamini (lipozomal ve stabilize formlarda) ve peptitlerin sinerjisi ile sağlanır. Anti-Puff Complex, kılcal damarların geçirgenliğini artırarak göz a..
660,00 ₺ 877,00 ₺
146 Purlés Micellar Water Kombi Ciltler için Yatıştırıcı Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 200 ml
-18 %
Markası: PURLES
Kombi Ciltler için Yatıştırıcı Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu  200 ml Misel suyu, cildin gün boyunca maruz kaldığı makyaj, fazla sebum ve küçük kirlerin mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar. İçeriğin %92'si doğal kökenlidir. Ürün günlük kullanım için ve tüm cilt tipleri, hatta ..
424,00 ₺ 520,00 ₺
150 Purlés Enzymatic Face Powder Leke Karşıtı Aydınlatıcı Peeling Pudra 100 ml
-18 %
Markası: PURLES
2'si 1 arada ürün Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Temizleyici ve Peeling Pudra 100 mlYenilikçi 2'si 1 arada ürün – Yıkama ve Peeling. Toz, suyla karıştırıldıktan sonra, papain ve bambu parçacıklarının içeriği sayesinde ölü deri hücrelerini etkili bir şekilde temizleyen ve uzaklaştıran bir peeling..
458,00 ₺ 556,00 ₺
151 Purlés EGF Şişlik ve Koyu Halka Görünümü Karşıtı Gençleştirici Göz Serum 15 ML
-20 %
Markası: PURLES
Şişlik ve Koyu Halka Görünümü Karşıtı Gençleştirici Göz Serum 15 MLKollajen dahil cildin genç görünümünden sorumlu elementlerin sentezini uyaran büyüme faktörleri içeren bir iksir. Hafif doku, bileşenlerin cildin derinliklerine nüfuz etmesini destekler. Fucogel kompleksi, müstahzarın nemlendirici et..
675,00 ₺ 845,00 ₺
152 Purlés EGF Youth Cream Cilt Gençleştirici Sıkılaştırıcı Kremi 50 ML
-21 %
Markası: PURLES
152 Purlés EGF Youth Cream Cilt Gençleştirici Sıkılaştırıcı Kremi 50 MLCildi ipeksi yumuşaklıkta bırakan besleyici formüle sahip yeni nesil krem. Güçlü yenilenme gerektiren kuru ciltler ile sıkılık kaybı ve yaşlanma belirtileri ile mücadele eden olgun ciltler için önerilir. Formülünde bulunan sodyum..
1.327,00 ₺ 1.676,00 ₺
155 Purlés Soft Shield SPF 30 Günes Koruyucu Nemlendirici Bakım Krem 50 ml
-26 %
Markası: PURLES
 Günes Koruyucu Nemlendirici Bakım Krem 50 mlHafif, kadifemsi bir dokuya ve yüksek güneş korumasına sahip nemlendirici krem. Ultraviyole radyasyonun kuruluk, kırışıklık, renk değişikliği ve sıkılık kaybı gibi olumsuz etkilerini önler. Hyaluronik asit ilavesi de krem ​​nemlendirici etkiler verir..
551,00 ₺ 748,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 130 (3 Sayfa)