Menu
Your Cart

Purlés Profesyonel Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri France

Purlés Professional Skin and Body Care Products. French Lab

FRANSIZ İNOVASYON LABORATUVARI

Purlés profesyonel kozmetik ürünleri, en yüksek üretim standartlarını karşılayan Fransız laboratuvarlarında yapılır - ürünlerin %80'i Fransa'da ve %20'si İspanya'da üretilir. Ürünlerimiz, uzun yıllara dayanan bilimsel deneyim, kalite kontrol ve sürekli bağımsız dermatolojik testlerle birleştirilmiştir. Yenilikçi teknolojilerin endüstri uzmanlığıyla birleşmesi, en yüksek kaliteyi ve görünür sonuçları garanti eden bir Purlés ticari markasını oluşturur. Bakım ve güzellik pazarındaki varlığımız, müşterilerimizin memnuniyetinin ve güvenliğinin bizim için çok önemli olduğunu kanıtladı.

Purlés, dünyanın dört bir yanından gelen doğa ananın şefkatli gelenekleriyle birleştirilmiş yenilikçi biyoteknolojik düşüncenin sonucudur.

Birinci sınıf bilim insanlarımız ve en son bilimsel keşifler, profesyonel ürünlerimizin hızlı ve görünür etkilerle dermokozmetik tedaviler sunmasını mümkün kılıyor. İnvaziv med estetik prosedürlere gerçek bir alternatif. Doğadan ilham alarak, sadece mükemmel güzelliği değil, duyuları harekete geçiren, etkili ve keyifli ritüeller yaratıyoruz.

Purlés'in ev bakım serileri, komple bakım çözümleri bulmayı hedefleyen ve her cilt yapısına uygun kozmetiklerdir. Purlés ürünlerinin kullanımıyla günlük bakım, sizi mükemmelliğe yaklaştıran bir ritüeldir. Cildinizin bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlanmış uygun bakım hakkında kozmetik uzmanınıza danışın.

Sushi Ceremony

Sushi Ceremony, olgun ciltlerde zaman içinde meydana gelen değişikliklerden kaynaklanan farklı ihtiyaçları karşılayabilecek, özenle seçilmiş kozmetik ürünlerden oluşur. Sushi Ceremony Uzak Doğu'nun asırlık bakım geleneklerini ifade eder. Kırışıklıkları azaltan ve mikro dolaşımı iyileştiren yüksek performanslı bir antioksidan olan orizanol, pirinç kepeğinden elde edilir, önemli bir rol oynar.

Ayrıca, Alp Bitki Kompleksi, melanogenez sürecini düzenleyerek hiper pigmentasyonu etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Cilt toksinlerden arınır, ışıltı ve canlılık kazanır. Hyaluronik Asit ve E vitamini cildin elastikiyetini ve direncini artırır.

Gold & Pearls Ceremony

Altın & İnciler Ritüeli, lüks yaşamın sembollerinin somutlaştırılmasıyla oluşan özel bir kozmetik serisidir. Purlés, altın, inci, şampanya ve havyar bazlı son derece sofistike formüller sunar. Altın, elastikiyetini artırarak ve kolajen üretimini uyararak cilde iyi gelir. Eskiler tarafından "meleklerin gözyaşları" olarak adlandırılan inciler, aydınlatıcı özellikleri nedeniyle değerlidir, kırışıklıkların azalmasını sağlar ve cilt elastikiyetini artırır. Şampanya özü ve havyar cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir.

Dahası, erken yaşlanmaya karşı doğal korumayı teşvik ederler. Altın & İnciler serisi sadece etkili bir bakım terapisi değil, aynı zamanda antik çağda Kleopatra tarafından deneyimlenen ve bugüne kadar gelen ritüel ruhunuzda da o zenginliği ve lüksü hissetmenizi sağlar.

Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi özel korumaya ve bakıma ihtiyaç duyar. Formül uzmanlarımız değerli bitkileri seçerek enerji ve yenilenme kaynağı en etkili etken maddeleri elde ederek ortaya çıkardıkları bu muhteşem seri ile her yaşa göre göz çevresi bakımı tasarlamışlardır. Bitki kaynaklı zararsız ve olağanüstü etkili organik bileşenlerin yanı sıra içeriğindeki maddelerin ustaca birleştirilmesi, olağanüstü etkiler sağlar. Çevre dostu bir bakış açısıyla ortaya çıkması onu zararsız ve güvenilir kılıyor.

Göz çevresi özel korumaya ve bakıma ihtiyaç duyar. Formül uzmanlarımız değerli bitkileri seçerek enerji ve yenilenme kaynağı en etkili etken maddeleri elde ederek ortaya çıkardıkları bu muhteşem seri ile her yaşa göre göz çevresi bakımı tasarlamışlardır. Bitki kaynaklı zararsız ve olağanüstü etkili organik bileşenlerin yanı sıra içeriğindeki maddelerin ustaca birleştirilmesi, olağanüstü etkiler sağlar. Çevre dostu bir bakış açısıyla ortaya çıkması onu zararsız ve güvenilir kılıyor.

Purles Yeni Seri: HydraOxy Intense

Yetersiz oksijenlenme cildin yenilenme sürecini bozar. Cilt daha hızlı yaşlanır, solgunlaşır ve parlaklığını kaybeder. Yeni nemlendirici ve ciltteki oksijen oranını dengeleyici Yoğun HydraOxy serisi, bu tür ciltlerin yanı sıra kuru, susuz kalmış ve olgun ciltlerin ihtiyaçları için de kullanılabilir. Teknolojik olarak gelişmiş komplekslerin kullanımı, yüksek hücresel solunumu garanti eder. Ürünlerde kullanılan diğer aktif maddeler, cildin uygun nem seviyesini geri kazandırır.

Bu, cildin genel durumunu iyileştirir, mikro sirkülasyonu ve rejenerasyon kapasitesini iyileştirir. Cilt sağlıklı bir ışıltı kazanır, pürüzsüzleşir ve yaşlanma belirtileri azalır.

0 Purlés Gentle Cleansing Milk Tüm Cilt Tipleri için Temizleme Sütü 500 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
0 Purlés Total Cleansing Gentle Cleansing MilkPortakal Yağı ve E vitamini içeren Tüm Cilt Tipleri için Temizleme Sütü 500 mlKadifemsi süt, tüm cilt tipleri için mükemmel temizlik ve yoğun bakım sağlar. Aktif formülü sayesinde yüz ve göz makyajını etkili bir şekilde temizler, aynı zamanda cildin..
0,00 ₺
1 Purlés Multipurpose Jelly Cleanser Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
1 Purlés Total Cleansing Multipurpose Jelly CleanserPirinç Özlü Aydınlatıcı Çok Amaçlı Jel 200 mlÖzellikle yüz ve göz çevresinde, hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş pirinç özü içeren yenilikçi bir ürün. Masaj sırasında hassas, eşsiz jöle dokusu suyla temas ettiğinde süte dö..
0,00 ₺
10 Purlés Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
10 Purlés Total Cleansing Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 MLMicellar Makyaj Temizleme Suyu, cildin gün boyunca maruz kaldığı makyaj, fazla sebum ve küçük kirlerin mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar. Ürün, hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur. Göz ..
0,00 ₺
100 Purlés HydraCalm Cream Gel Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
100 Purlés HydraCalm Cream Gel Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 MLAnında nemlendirici ve yatıştırıcı etkiye sahip hafif krem-jel. Yoğun estetik ilaç tedavileri ve plastik ameliyatlar sonrası nemini kaybetmiş ciltler ve iyileşme döneminde mükemmel bakım. Mikroenjeksiyonlar, peelingler,..
0,00 ₺
101 Purlés Rice Exfoliator Cilt Tonu Eşitleyici Pirinç Özlü Peeling 50 ml 101 Purlés Rice Exfoliator Cilt Tonu Eşitleyici Pirinç Özlü Peeling 50 ml
-34 %
Markası: PURLES
101 Purlés Rice Exfoliator Cilt Tonu Eşitleyici Pirinç Özlü Peeling 50 mlÖzellikle hiperpigmentasyon sorunu olan olgun ve hassas ciltler için önerilen ince taneli yüz peelingi. Doğal içeriklere (%98) dayalı ürün, yumuşaklık ve etkinliğin mükemmel bir birleşimidir. Pirinç tozu, oryzanol ve E vitamini..
776,00 ₺ 1.181,00 ₺
102 Purlés Rice Elixir Tüm Ciltler için Anti-Aging Aydınlatıcı Serum 30 ml 102 Purlés Rice Elixir Tüm Ciltler için Anti-Aging Aydınlatıcı Serum 30 ml
-35 %
Markası: PURLES
102 Purlés Sushi Ceremony Rice Elixir Kuru İnce Ciltler için Pirinç Özlü Nemlendirici Dolgunlaştırıcı Serum 30 ml"Gençleştirici ve Parlatıcı"Ürün, genç bir görünümü korumak için zamana karşı dengesiz mücadelede hızlı ve muhteşem sonuçlar sağlar. Tüm cilt tipleri, özellikle olgun ve etkilenmiş h..
1.054,00 ₺ 1.619,00 ₺
103 Purlés Rice Cream Anında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 ml 103 Purlés Rice Cream Anında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 ml
-36 %
Markası: PURLES
103 Purlés Sushi Ceremony Rice Cream MaskAnında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 mlCildin yaşlanma sürecini geciktiren ve hiperpigmentasyonu azaltan, kullanımı kolay, zengin kremsi maske. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! Oryz..
859,00 ₺ 1.345,00 ₺
104 Purlés Advanced Rice Cream Leke Karşıtı Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem 50 ml 104 Purlés Advanced Rice Cream Leke Karşıtı Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem 50 ml
-36 %
Markası: PURLES
 104 Purlés Sushi Ceremony Advanced Rice CreamLeke Karşıtı Gençleştirici Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem 50 mlÖzellikle dehidrasyon eğilimi olan olgun ciltleri tedavi etmek için tasarlanmış hafif ürün. Formül, geniş etki spektrumuna sahip bitki bileşenlerinin bir derlemesidir. İçeriğin %98'i doğal..
1.196,00 ₺ 1.870,00 ₺
106 Purlés Precious Exfoliator Olgun Ciltler için Yoğun Peeling 50 ml 106 Purlés Precious Exfoliator Olgun Ciltler için Yoğun Peeling 50 ml
-40 %
Markası: PURLES
 106 Purlés Gold & Pearls Ceremony Precious Exfoliator Olgun Ciltler için Yüz Temizleyici Altın Eksfoliyatör  50 mlOlgun Ciltler ve Tüm Cilt Tipleri için önerilir. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! İnci ve korundum (asil bir safir çeşidi) ile zenginleştirilmiş..
831,00 ₺ 1.387,00 ₺
107 Purlés Goddess' Anında Yenileyici ve Canlandırıcı Altın Serum 30 ml
-37 %
Markası: PURLES
107 Purlés Gold & Pearls Ceremony Goddess' ElixirAnında Güzelleştirme Yenileyici  ve Canlandırıcı Altın Serum 30 mlKısa sürede muhteşem sonuçlar sağlayan yoğun yenileyici ve canlandırıcı tedavi.  İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Değerli argan yağı, E vitamini ve havyar özü sayesi..
1.122,00 ₺ 1.768,00 ₺
108 Purlés Goddess' Cream Olgun Ciltler için Gençleştirici Altın İçeren Krem 50 ml 108 Purlés Goddess' Cream Olgun Ciltler için Gençleştirici Altın İçeren Krem 50 ml
-36 %
Markası: PURLES
108 Purlés Gold & Pearls Ceremony Goddess' Cream Olgun Ciltler için Gençleştirici Krem 50 mlOlgun ciltler için tasarlanmış, hassas bir dokuya ve enfes kokuya sahip özel bir krem. Genç, ışıltılı bir cilt için etkileyici muhteşem sonuçlar sağlar. 23 ayar altın, havyar özü, hyaluroni..
1.215,00 ₺ 1.890,00 ₺
109 Purlés Goddess' Dry Oil Yüz ve Vücut için Altın Kuru Bakım Yağ 50 ml 109 Purlés Goddess' Dry Oil Yüz ve Vücut için Altın Kuru Bakım Yağ 50 ml
-37 %
Markası: PURLES
109 Purlés Gold & Pearls Ceremony Goddess'  Yüz ve Vücut için Altın Kuru Bakım Yağı 50 mlVücut ve yüz için tasarlanmış besleyici ürün. Üç yağın (jojoba, kayısı çekirdeği ve tatlı badem) sinerjisi, uygulamadan hemen sonra harika sonuçlar sağlar: şehvetli bir koku ile çevrili parlak, bes..
1.122,00 ₺ 1.768,00 ₺
11 Purlés Hydra Sprey Toner Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Tonik 500 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
☷ PDF 11 Purlés Total Cleansing Hydra Sprey TonerYoğun Nemlendirici Tonik Kuru Ciltler 500 mlPirinç yağı açık turuncu renge ve yumuşak, taze bir aromaya  sahiptir. Duyuları uyarır ve vücudun rahatlamasına yardımcı olur. Güçlü ve besleyici özellikleri, yüksek seviyelerde oleik ve ..
0,00 ₺
110 Purlés Soothing Elixir Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Serum 30 ml 110 Purlés Soothing Elixir Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Serum 30 ml
-32 %
Markası: PURLES
110 Purlés SensiSkin Garden Ceremony Soothing Elixir Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Nemlendirici Serum 30 mlTahrişe eğilimli hassas ciltler için yoğun, yatıştırıcı-nemlendirici bakım. Hafif bir formülde bulunan konsantre yatıştırıcı bileşenler, kızarıklığı etkili bir şekilde azaltara..
808,00 ₺ 1.197,00 ₺
111 Purlés Soothing Hassas Cilt ve Kılcal Damar Sorunları için Yatıştırıcı Krem 50 ml 111 Purlés Soothing Hassas Cilt ve Kılcal Damar Sorunları için Yatıştırıcı Krem 50 ml
-32 %
Markası: PURLES
111 Purlés SensiSkin Garden Ceremony Soothing Cream Hassas Cilt ve Kılcal Damar Sorunları için Yatıştırıcı Krem (antikuperoz) 50 mlHassas cilt ve damar sorunları için ürün. Hidrolipid dengesini geri kazandırır ve dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlar. Bitkisel bileşenlere dayalı ..
978,00 ₺ 1.446,00 ₺
112 Purlés Age Control Yaşlanma Karşıtı & Kırışıklık Önleyici Göz Kremi 30 ml 112 Purlés Age Control Yaşlanma Karşıtı & Kırışıklık Önleyici Göz Kremi 30 ml
-33 %
Markası: PURLES
112 Purlés Eye Contour Age Control Eye Cream Anti-Aging & Lifting Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Önleyici Gençleştirici Göz  Kremi 30 mlGöz çevresi bakımı için tasarlanmış canlandırıcı krem. İçeriğin %96'sı doğal kaynaklıdır! Özel olarak seçilmiş organik bitkiler ve aktif maddeler (y..
929,00 ₺ 1.380,00 ₺
113 Purlés Exotic Body Scrub Tüm Ciltler için Rahatlatıcı Canlandırıcı Vücut Peelingi 160 ml 113 Purlés Exotic Body Scrub Tüm Ciltler için Rahatlatıcı Canlandırıcı Vücut Peelingi 160 ml
-39 %
Markası: PURLES
113 Purlés Glamour Body Ceremony Exotic Body ScrubTüm Ciltler için Rahatlatıcı Canlandırıcı Vücut Peelingi 160 mlTüm cilt tipleri için önerilen canlandırıcı, canlandırıcı bir peeling. %97 doğal kaynaklı içerik. Deniz tuzu, nilüfer ve kızılcık tozu kristalleri epidermisi temizler ve pürüzsüzleştirir,..
1.243,00 ₺ 2.050,00 ₺
115 Purlés Pistachio Body Scrub Kuru Ciltler için Fıstık Özlü Yumuşatıcı Vücut Peelingi 160 ml 115 Purlés Pistachio Body Scrub Kuru Ciltler için Fıstık Özlü Yumuşatıcı Vücut Peelingi 160 ml
-39 %
Markası: PURLES
115 Purlés Glamour Body Ceremony Pistachio Scrub 160 mlKuru Ciltler için Fıstık  Badem özlü Besleyici  Yumuşatıcı Vücut Peelingi 160 mlKremsi, kadifemsi dokuya sahip tatlı vücut peelingi. Besleyici ve antioksidan özellikleri ile bilinen fıstık, badem ve jojoba yağlarına dayalı formül. Cild..
1.400,00 ₺ 2.301,00 ₺
116 Purlés Exotic Body Tüm Ciltler için Nemlendirici Vücut Kremi 160 ml 116 Purlés Exotic Body Tüm Ciltler için Nemlendirici Vücut Kremi 160 ml
-31 %
Markası: PURLES
116 Purlés Glamour Body Ceremony Exotic SmoothieTüm Ciltler için Nemlendirici & Canlandırıcı Vücut Kremi160 mlİpeksi dokuya sahip besleyici vücut kremi, özellikle kuru olmak üzere her cilt tipine uygundur. Su kivi içeriği sayesinde cildi nemlendirir ve serbest radikallere karşı korur, yaşlanma s..
1.480,00 ₺ 2.141,00 ₺
117 Purlés Pistachio Body Smoothie Besleyici Anti-Oksidan Vücut Kremi 160 ml 117 Purlés Pistachio Body Smoothie Besleyici Anti-Oksidan Vücut Kremi 160 ml
-31 %
Markası: PURLES
117 Purlés Glamour Body Ceremony Pistachio Body SmoothieBesleyici Anti-Oksidan Vücut Kremi 160 mlOlağanüstü besleyici özelliklere ve kadifemsi dokuya sahip vücut kremi.  İçeriğin %90'ı doğal kaynaklıdır. Çok kuru, dış etkenlerin (güneş, rüzgar, don) olumsuz etkisine maruz kalan tüm ci..
1.480,00 ₺ 2.141,00 ₺
118 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt Tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 200 ml 118 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt Tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 200 ml
-33 %
Markası: PURLES
118 Purlés Total Cleansing Gentle Toner All Skin TypesTüm Cilt tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 200 mlHer tip cildin günlük bakımı için önerilen yenileyici toner. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! Asit meyvelerinin (glikolik, suçlu, laktik, malik ve sitrik) bir kombinasyonuna dayanan..
660,00 ₺ 978,00 ₺
119 Purlés Repairing Night Peel Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Gece Peelingi 50 ml 119 Purlés Repairing Night Peel Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Gece Peelingi 50 ml
-33 %
Markası: PURLES
119 Purlés Acid Peels Repairing Night Peel Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Onarıcı Gece Peelingi 50 mlPeeling ve biyostimüle edici etkiye sahip günlük bakım için devrim niteliğinde krem. Tüm cilt tipleri için uygundur. Dört Alfa Hidroksi Asit'in (glikolik, mandelik, sitrik, laktik) sinerjik etkisi ..
1.419,00 ₺ 2.114,00 ₺
12 Purlés Advanced  Rice Wrap Pirinç Özlü Pudrali Vücut Sarma Maskesi 2500 ML
-30 %
Markası: PURLES
Pirinç Özlü Pudrali Vücut Sarma Maskesi 2500 MLMikronize pirinç ile yumuşak bir vücut sargısı, cilt için bir zevk ve duyular için bir keyifli bir deneyimdir. Pirincin antioksidan ve nemlendirici özelliklerini birleştirir, özünü, pirinç kepeği yağının besleyici ve sakinleştirici etkileri ve Alp Bitki..
2.708,00 ₺ 3.855,00 ₺
12 Purlés Raspberry Jelly Exfoliator Ahududu Jöle Peeling 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
12 Purlés Ahududu Jöle Eksfoliye Edici 200 mlJel benzeri doku enzim-asit peeling. Üründe kullanılan Postbiyotik Enzim Kompleksi, epidermisin nasırlı tabakasının ovalamadan nazikçe çıkarılmasını sağlar. Ayrıca glikolik asit, küçük molekülü sayesinde son derece etkili bir pürüzsüzleştirme etkisi sağla..
0,00 ₺
120 Purlés Restoring Night Peel Güçlendirici Yenileyici Gece Peelingi (Anti-Kuperoz) 50 ml 120 Purlés Restoring Night Peel Güçlendirici Yenileyici Gece Peelingi (Anti-Kuperoz) 50 ml
-31 %
Markası: PURLES
120 Purlés Acid Peels Restoring Night PeelGüçlendirici Anti-Kuperoz Yenileyici Gece Peelingi 50 mlAyrıca Rosacea'ya bağlı genişlemiş kılcal damarlara sahip cildi tedavi etmek için tasarlanmış günlük bakım için özel terapi. Azelaik ve fitik asitlere dayalı benzersiz formülü, nem seviyesini artırırken..
1.505,00 ₺ 2.175,00 ₺
121 Purlés Stem Cells Kök Hücre Yenileyici Canlandırıcı Krem 50 ml 121 Purlés Stem Cells Kök Hücre Yenileyici Canlandırıcı Krem 50 ml
-35 %
Markası: PURLES
121 Purlés Derma Solution Stem Cells Nourishing CreamKök Hücre Canlandırıcı Yenileyici Krem 50 ml30+ yaş için önerilen canlandırıcı krem. PhytoCellTecTM MD – lipozomlardaki çiçek kök hücreleri içerir). Kompleks yenileyici özelliklere sahiptir ve cilt yaşlanma sürecini geciktirir. Ayrıca hyaluronik a..
1.192,00 ₺ 1.845,00 ₺
122 Purlés Brightening SPF 50+ Güneş Koruyucu ve Aydınlatıcı Baz Krem 30 ml 122 Purlés Brightening SPF 50+ Güneş Koruyucu ve Aydınlatıcı Baz Krem 30 ml
-31 %
Markası: PURLES
122 Purlés Brightening Base SPF 50+ Güneş Koruyucu ve Aydınlatıcı Baz Krem 30 mlTüm cilt tiplerinin eksiksiz bakımı için baz makyaj altına kulanılabilir. Ultra hafif, kadifemsi formül, hafif bir parlaklık, çok boyutlu bakım ve UV ışınlarına karşı mükemmel cilt koruması sağlar. Eşsiz kompleks tahrişi..
960,00 ₺ 1.385,00 ₺
123 Purlés Peptide Rich Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml 123 Purlés Peptide Rich Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml
-32 %
Markası: PURLES
123 Purlés Derma Solution Peptide Rich CreamYaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 mlÖzellikle kuru ve olgun tüm cilt tipleri için hiperaktif yenileyici krem. Polipeptitlerin ve retinol türevlerinin etkisini birleştiren lüks formül, optimal gençleştirme ve koruma sonucu sağlar..
1.561,00 ₺ 2.287,00 ₺
124 Purlés Aloe Vera Calming Gel Anında Yatıştırıcı Saf Aloe Vera Jel 50 ml 124 Purlés Aloe Vera Calming Gel Anında Yatıştırıcı Saf Aloe Vera Jel 50 ml
-35 %
Markası: PURLES
124 Purlés Acid Peels Aloe Vera Calming Gel 98%Anında Yatıştırıcılı %98 Saf Aloe Vera Özlü Jel 50 mlAnında yatıştırıcı etkiye sahip %98 saf Aloe Vera özüne dayalı bir jel. Özellikle invaziv kozmetik tedaviler veya estetik tıpla ilgili tedaviler (kimyasal peeling, lazer, RF, epilasyon, mezoterapi) so..
776,00 ₺ 1.191,00 ₺
125 Purlés HyalurSoft Tüm Ciltler için Hyaluronik Asit Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml 125 Purlés HyalurSoft Tüm Ciltler için Hyaluronik Asit Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
-32 %
Markası: PURLES
125 Purlés HydraOxy Intense HyalurSoft CreamHyaluronik Asit içeren Tüm Ciltler için Nemlendirici Yüz Kremi 50 mlÖzellikle kuru ve susuz kalmış tüm cilt tipleri için hafif dokulu yoğun nemlendirici krem. Yüksek hyaluronik asit içeriği (%7) sayesinde etkili bir şekilde nemlendirir, koruyucu bir f..
1.277,00 ₺ 1.890,00 ₺
126 Purlés HyalurOxy Çok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml 126 Purlés HyalurOxy Çok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
-31 %
Markası: PURLES
126 Purlés HydraOxy Intense Rich CreamÇok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml Kuru, çok kuru ve olgun ciltler için besleyici, yoğun nemlendirici krem. Zengin ve kadifemsi doku kullanım rahatlığını garanti eder. Doğal kaynaklı hyaluronik asit ve gliserin cildin nemini g..
1.266,00 ₺ 1.839,00 ₺
127 Purlés Oxy Skin Oksijen Verici & Hücre Yenileyici Serum 5 ampul x2 ml 127 Purlés Oxy Skin Oksijen Verici & Hücre Yenileyici Serum 5 ampul x2 ml
-32 %
Markası: PURLES
127 Purlés HydraOxy Intense Oxy Skin Cell ActivatorKuru, Susuz Kalmış ve Olgun Ciltler için Oksijen Verici & Hücre Yenileyici Serum 5 ampul x2 mlBir ampul içine konan konsantre aktif madde dozu. Formül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi ..
1.003,00 ₺ 1.485,00 ₺
128 Purlés Raspberry Kuru Hassas Ciltler için Ahududu Konsantresi Yenileyici 5 ampul x 2 ml 128 Purlés Raspberry Kuru Hassas Ciltler için Ahududu Konsantresi Yenileyici 5 ampul x 2 ml
-33 %
Markası: PURLES
128 Purlés SensiSkin Garden Ceremony Raspberry ConcentrateKuru Hassas Cilt için  Ahududu Konsantresi Yenileme ve  Nemlendirme 5 ampul x 2 mlAktif maddelerin konsantre bir dozunu içeren ampul. İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Ahududu özünün yüksek konsantrasyonu cilt üzerinde ferahlatıcı, ..
999,00 ₺ 1.485,00 ₺
129 Purlés Cotton Foam Yüz Temizleyici Köpük 125 ml 129 Purlés Cotton Foam Yüz Temizleyici Köpük 125 ml
-36 %
Markası: PURLES
129 Purlés Total Cleansing Cotton Cleansing FoamYumuşak Dokulu Nemledirici Temizleyici Köpük 125 mlTemizleme ve makyaj temizleme için tasarlanmış krem ​​köpüğü. Göz çevresine de uygulanabilir. Köpüğün nazik hareketi, onu çok hassas ciltler için bile mükemmel şekilde uygun kılan özenle seçilmiş bileş..
924,00 ₺ 1.455,00 ₺
130 Purlés Gentle Cleansing Milk Kuru Ciltler için Nemledirici Temizleme Sütü  200 ml 130 Purlés Gentle Cleansing Milk Kuru Ciltler için Nemledirici Temizleme Sütü  200 ml
-32 %
Markası: PURLES
130 Purlés Total Cleansing Gentle Cleansing Milk for Dry Skin Kuru Ciltler için Nemledirici Yumuşatıcı Temizleme Sütü  200 mlTüm cilt tiplerinin günlük bakımı için kadifemsi süt. İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır! Cildin kurumasını önlerken yüz ve göz makyajını nazikçe temizler. Portakal es..
668,00 ₺ 985,00 ₺
131 Purlés Anti-Acne İltihaplı ve Yağlı Ciltler için Akne Karşıtı Serum 30 ml 131 Purlés Anti-Acne İltihaplı ve Yağlı Ciltler için Akne Karşıtı Serum 30 ml
-36 %
Markası: PURLES
131 Purlés Pure Rebalancing Ceremony Anti-Acne Elixirİltihaplı ve Yağlı ciltler için Akne Karşıtı Serum 30 mlSivilceli ve iltihaplı yağlı ciltler için önerilen bu arındırıcı serum 30 günlük bir bakımdır. Bakterilerin geliştiği, derinin derinliklerindeki iyileşme değişikliklerini hızlandıran aktif bi..
1.007,00 ₺ 1.578,00 ₺
132 Purlés Smart Balance Yağlı ve Problemli Ciltler için Yağ Dengeliyici Krem 50 ml 132 Purlés Smart Balance Yağlı ve Problemli Ciltler için Yağ Dengeliyici Krem 50 ml
-30 %
Markası: PURLES
132 Purlés Pure Rebalancing Ceremony Smart Balance CreamYağlı, Karma ve Problemli C Ciltler için Yağ Dengeliyici Krem 50 mlYağlı, karma ve problemli ciltler için tasarlanmış çok etkili krem. Dulavratotu ve maya özlerinin içeriği sayesinde yağ bezleri mikroflora cildini düzenler ve dengeler. Nia..
1.230,00 ₺ 1.758,00 ₺
135 Purlés Age Reverse Concentrate Gençleştirici Konsantre Serum 30 ml 135 Purlés Age Reverse Concentrate Gençleştirici Konsantre Serum 30 ml
-37 %
Markası: PURLES
135 Purlés Clinical Repair Care Age Reverse ConcentrateGençleştirici Konsantre Serum 30 mlOlgun cilt bakımı ve medestetik tedavinin etkilerini sürdürmek için tasarlanmış ultra aktif konsantre. Kırışıklıkları düzelten ve cilt yapısını güçlendiren çift etkili konsantre formüle sahip aktif bileşenlerin..
1.194,00 ₺ 1.895,00 ₺
137 Purlés Age Reverse Yaşlanma Karşıtı Kompleks Krem 50 ml 137 Purlés Age Reverse Yaşlanma Karşıtı Kompleks Krem 50 ml
-35 %
Markası: PURLES
137 Purlés Clinical Repair Care Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Kompleks Krem 50 mlÖzellikle Lazer, enjeksiyon veya kimyasal peeling ile yapılan tedavilerden sonra iyileşme sırasında özellikle cilt fonksiyonlarının yoğun şekilde desteklenmesi için önerilen oldukça etkili bir krem. Cilt yaşlanması..
1.624,00 ₺ 2.500,00 ₺
138 Purlés Age Reverse Eye Anti-Aging Kırışıklık Azaltıcı Yoğun Göz Kremi 50 ml 138 Purlés Age Reverse Eye Anti-Aging Kırışıklık Azaltıcı Yoğun Göz Kremi 50 ml
-34 %
Markası: PURLES
138 Purlés Clinical Repair Care Age Reverse Eye CreamAnti-Aging Kırışıklıkları Azaltıcı Göz Kremi 50 mlLifting ve canlandırma etkisine sahip yoğun bir krem. Zorlu göz çevresi için tasarlanmış, şişliği azaltan, gölgeleri aydınlatan ve kırışıklıkları düzelten kapsamlı bir bakım programıdır. Aktif Matr..
1.183,00 ₺ 1.787,00 ₺
139 Purlés HydraCalm Cream-Gel Hassas İrite Ciltler için Anında Sakinleştirici Jel Krem 50 ml 139 Purlés HydraCalm Cream-Gel Hassas İrite Ciltler için Anında Sakinleştirici Jel Krem 50 ml
-38 %
Markası: PURLES
139 Purlés Clinical Repair Care HydraCalm Cream-GelHassas İrite Ciltler için Anında Sakinleştirici Nemledirici Jel Kremi 50 mlJel-krem dokulu kadifemsi formül, optimum nem sağlayarak ciltteki pürüzleri ve istenmeyen gerginliği ortadan kaldırır. Mikroenjeksiyon, kimyasal peeling veya lazer tedavisi g..
1.083,00 ₺ 1.759,00 ₺
14 Purlés Precious Exfoliator Olgun Ciltler için Sıkılaştırıcı Peeling 200 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Olgun Ciltler için Temizleyici Eksfoliyatör 200 MLKorundum (elmas benzeri bir mineral) parçacıkları ve incilerle besleyicileştirilmiş Değerli Arındırıcı, nazikçe eksfoliye eder, temizler ve cildi aydınlatır. Şampanya ve inci özleri sayesinde cilt ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur. İkincisi, kozmetikte ..
0,00 ₺
140 Purlés Night Cream %0.5 Retinol İçeren Yoğun Onarıcı Gece Kremi 50 ml 140 Purlés Night Cream %0.5 Retinol İçeren Yoğun Onarıcı Gece Kremi 50 ml
-31 %
Markası: PURLES
140 Purlés Clinical Repair Care Retinol Night Cream 0,5%%0.5 Retinol İçeren Yoğun Onarıcı Gece Kremi 50 mlYoğun yenilenme ve onarım etkileri gösteren bir krem. Gelişmiş tarif, % 0,5 konsantrasyonlu mikro taşıyıcılarda stabil bir Retinol formunu kapsülleme teknolojisine dayanmaktadır. Kulla..
2.052,00 ₺ 2.989,00 ₺
141 Purlés Lipolytic Cream Selülit Önleyici Vücut Kremi 200 ml 141 Purlés Lipolytic Cream Selülit Önleyici Vücut Kremi 200 ml
-50 %
Markası: PURLES
141 Purlés Clinical Repair Body Care Lipolytic CreamLipolitik Selülit Önleyici Vücut Kremi 200 mlYenilikçi aktif bileşen Lipout™'u içeren Lipolitik vücut kremi, insan yağ hücrelerinin - bej adipositlerin aktivitesine ilişkin en son bilimsel bulgulara dayanmaktadır. Lipolitik Krem, metabolize et..
1.500,00 ₺ 3.000,00 ₺
142 Purlés Perfector Concentrate Gençleştirici ve Aydınlatıcı Konsantre Serum 30 ml 142 Purlés Perfector Concentrate Gençleştirici ve Aydınlatıcı Konsantre Serum 30 ml
-31 %
Markası: PURLES
142 Purlés DNA Protection Expert Perfector ConcentrateGençleştirici ve Aydınlatıcı Konsantre Serum 30 mlZamanın geçmesine rağmen genç ve ışıltılı görünümü korumak için uzman bir ürün. Konsantre cildin hidrolipid bariyerini korurken aynı zamanda temizleme etkisi de gösterir. Kirlilik Karşıtı Yağ Komp..
1.001,00 ₺ 1.455,00 ₺
143 Purlés VitC Serum Perfector Cilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Serum 30 ml 143 Purlés VitC Serum Perfector Cilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Serum 30 ml
-31 %
Markası: PURLES
143 Purlés DNA Protection Expert VitC Serum PerfectorCilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Serum 30 mlTüm cilt tipleri, özellikle eşit olmayan tonlu olgun ciltler için güzelleştirici bir serum. Üç aktif C vitamini formuna (lipozomal, stabilize, taze) sahip %10 Üçlü VitC Sistemi, DNA hasarı riski..
1.484,00 ₺ 2.150,00 ₺
144 Purlés Perfector Cilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Krem 50 ml 144 Purlés Perfector Cilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Krem 50 ml
-34 %
Markası: PURLES
144 Purlés DNA Protection Expert VitC Cream PerfectorCilt Tonu Eşitleyici C Vitamini Krem 50 mlTüm cilt tipleri, özellikle eşit olmayan tonlu olgun ciltler için güzelleştirici bir krem. Serumla birlikte zamana ve DNA kodunun bozulmasına karşı en büyük silahı oluştururlar. C vitamininin üç ..
1.539,00 ₺ 2.320,00 ₺
145 Purlés Eye Cream Perfector C Vitamini Anti-Aging Göz Kremi  30 ml 145 Purlés Eye Cream Perfector C Vitamini Anti-Aging Göz Kremi  30 ml
-33 %
Markası: PURLES
145 Purlés DNA Protection Expert Eye Cream C Vitamini Anti-Aging Göz Kremi  30 mlKonsantre gençleştirici etkiye sahip, olgun ciltlere özel göz bakım kremi. Yaşlanma karşıtı etki, C vitamini (lipozomal ve stabilize formlarda) ve peptitlerin sinerjisi ile sağlanır. Anti-Puff Complex, kılcal damar..
1.226,00 ₺ 1.825,00 ₺
146 Purlés Micellar Water Tüm Ciltler için Misel Makyaj Temizleme Suyu  200 ml 146 Purlés Micellar Water Tüm Ciltler için Misel Makyaj Temizleme Suyu  200 ml
-34 %
Markası: PURLES
146 Purlés Total Cleansing Micellar Water for Combination SkinYatıştırıcı Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu  200 ml En hassas olanlar dahil tüm cilt tipleri için uygundur.Misel suyu, cildin gün boyunca maruz kaldığı makyaj, fazla sebum ve küçük kirlerin mükemmel şekilde temizlenmesi..
789,00 ₺ 1.200,00 ₺
147 Purlés Pro-Vascular Kılcal Damar Kızarıklık ve Tahrişi Yatıştırıcı Köpük Yüz Maske 50 ml 147 Purlés Pro-Vascular Kılcal Damar Kızarıklık ve Tahrişi Yatıştırıcı Köpük Yüz Maske 50 ml
-30 %
Markası: PURLES
147 Purlés Redness Stop System Pro-Vascular Mousse Face MaskKılcal Damar Kızarıklık ve Tahrişi Yatıştırıcı Köpük Yüz Maske 50 mlDokusu ve tatlı kokusuyla baştan çıkaran kadifemsi köpüğün hoş bir kıvamı ile hassas ve damarlı bir cilde adanmış bir maske. Aktif bileşenlerin doğal bileşimi aşırı tepki v..
1.336,00 ₺ 1.897,00 ₺
148 Purlés Pro-Vascular Green Kızarıklık Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyen Yeşil Krem 50 ml 148 Purlés Pro-Vascular Green Kızarıklık Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyen Yeşil Krem 50 ml
-37 %
Markası: PURLES
148 Purlés Redness Stop System Pro-Vascular Green Face CreamKızarıklık Karşıtı Cilt Ton Eşitleyen Yatıştırıcı Krem 50 mlDamarlı ciltler veya rosacealı ciltler için önerilen hafif kıvamlı yüz bakım ürünü. İçeriğin %92'si doğal kökenlidir. Farmakolojik tedaviye ek olarak kullanılabilir. Kremin yeşil r..
1.484,00 ₺ 2.345,00 ₺
150 Purlés Enzymatic Face Powder Leke Karşıtı Yıkama ve Peeling (2'si1arada) 100 ml 150 Purlés Enzymatic Face Powder Leke Karşıtı Yıkama ve Peeling (2'si1arada) 100 ml
-32 %
Markası: PURLES
150 Purlés Total Cleansing Enzymatic Face Powder2'si 1 arada ürün Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Temizleyici ve Peeling Pudra 100 mlYenilikçi 2'si 1 arada ürün – Yıkama ve Peeling. Toz, suyla karıştırıldıktan sonra, papain ve bambu parçacıklarının içeriği sayesinde ölü deri hücrelerini etkili bi..
850,00 ₺ 1.250,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 158 (4 Sayfa)