Menu
Your Cart

PROFESYONEL SALON BAKIMI

0 Purlés Gentle Cleansing Milk Tüm Cilt Tipleri için Temizleme Sütü 500 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
0 Purlés Total Cleansing Gentle Cleansing MilkPortakal Yağı ve E vitamini içeren Tüm Cilt Tipleri için Temizleme Sütü 500 mlKadifemsi süt, tüm cilt tipleri için mükemmel temizlik ve yoğun bakım sağlar. Aktif formülü sayesinde yüz ve göz makyajını etkili bir şekilde temizler, aynı zamanda cildin..
0,00 ₺
1 Purlés Multipurpose Jelly Cleanser Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
1 Purlés Total Cleansing Multipurpose Jelly CleanserPirinç Özlü Aydınlatıcı Çok Amaçlı Jel 200 mlÖzellikle yüz ve göz çevresinde, hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş pirinç özü içeren yenilikçi bir ürün. Masaj sırasında hassas, eşsiz jöle dokusu suyla temas ettiğinde süte dö..
0,00 ₺
10 Purlés Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
10 Purlés Total Cleansing Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 MLMicellar Makyaj Temizleme Suyu, cildin gün boyunca maruz kaldığı makyaj, fazla sebum ve küçük kirlerin mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar. Ürün, hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur. Göz ..
0,00 ₺
100 Purlés HydraCalm Cream Gel Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
100 Purlés HydraCalm Cream Gel Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 MLAnında nemlendirici ve yatıştırıcı etkiye sahip hafif krem-jel. Yoğun estetik ilaç tedavileri ve plastik ameliyatlar sonrası nemini kaybetmiş ciltler ve iyileşme döneminde mükemmel bakım. Mikroenjeksiyonlar, peelingler,..
0,00 ₺
11 Purlés Hydra Sprey Toner Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Tonik 500 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
☷ PDF 11 Purlés Total Cleansing Hydra Sprey TonerYoğun Nemlendirici Tonik Kuru Ciltler 500 mlPirinç yağı açık turuncu renge ve yumuşak, taze bir aromaya  sahiptir. Duyuları uyarır ve vücudun rahatlamasına yardımcı olur. Güçlü ve besleyici özellikleri, yüksek seviyelerde oleik ve ..
0,00 ₺
12 Purlés Raspberry Jelly Exfoliator Ahududu Jöle Peeling 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
12 Purlés Ahududu Jöle Eksfoliye Edici 200 mlJel benzeri doku enzim-asit peeling. Üründe kullanılan Postbiyotik Enzim Kompleksi, epidermisin nasırlı tabakasının ovalamadan nazikçe çıkarılmasını sağlar. Ayrıca glikolik asit, küçük molekülü sayesinde son derece etkili bir pürüzsüzleştirme etkisi sağla..
0,00 ₺
14 Purlés Precious Exfoliator Olgun Ciltler için Sıkılaştırıcı Peeling 200 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Olgun Ciltler için Temizleyici Eksfoliyatör 200 MLKorundum (elmas benzeri bir mineral) parçacıkları ve incilerle besleyicileştirilmiş Değerli Arındırıcı, nazikçe eksfoliye eder, temizler ve cildi aydınlatır. Şampanya ve inci özleri sayesinde cilt ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur. İkincisi, kozmetikte ..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Aljinat Maske 700 MLElastik bir yosun maskesi, yenilikçi teknoloji ile aktif bileşenlerin doğal, tedavi edici özelliklerinin birleşimidir. Özel bir tarif, Goddess’ Elixir Bakım Yağının aktif bileşenlerini harekete geçirerek genç, ışıltılı bir görünüm verir. Maske, genç ve sıkı bir cildi korumanın öz..
0,00 ₺
17 Purlés Pro-Vascular Concentrate Kızarık Ciltler ve Rosacea için Yatıştırıcı Konsantre Serum 10 amp*2 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kızarık Ciltler ve Rosacea için Yatıştırıcı Konsantre Serum 10 amp*2 MLVasküler, olgun ve kızarık, gül hastalığı olan ve tahrişe meyilli ciltler için tasarlanmış, yüksek konsantrasyonda doğal kökenli aktif bileşenlere sahip özel bir ürün. Formül, sinerjik olarak hareket eden benzersiz Asya maddeleri..
0,00 ₺
18 Purlés Beauty LiftoLogy V-Shape Olgun Ciltler için Yoğun Sıkılaştırıcı Set
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
V-Shape Set İçerik:18.1 LiftUp Face Shot 5 x 2mlÜrün, steril bir ampul içinde yer alır ve cilt yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan bir sıkılaştırma etkisi sunar. İçeriğinde %7 DMAE bulunur. Bu bileşik, kasları sıkılaştırarak kaldırma etkisi yapan bir nörotransmitter olan asetilkolini..
0,00 ₺
19 Purlés Goddess Cream Olgun Ciltler için Yenileyici Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Olgun Ciltler için 23 ayar altın ve Havyar özlü Yenileyici Krem 100 MLYumuşak dokulu ve sofistike aromalı özel bir krem. Etkileri olgun cilt üzerinde garanti edilir ve gençliğini korumak için zamanla eşitsiz bir mücade eder. 23 ayar altın, havyar özü, hyaluronik asit ve inci tozunun sinerj..
0,00 ₺
2 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt Tipleri için Canlandırıcı Tonik 500 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
2 Purlés Total Cleansing Gentle Toner Tüm Cilt tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 500 mlBir cilt yenileyici ürün, tüm cilt tiplerinde kullanım için önerilir. Ürünün tarifi, beş meyve asidinin (şeker kamışı, akçaağaç, yaban mersini, portakal ve limon) kombinasyonuna dayanmaktadır: g..
0,00 ₺
20 Purlés Youth Revolution (EGF) Yenileyici & Gençleştirici Set 20 Purlés Youth Revolution (EGF) Yenileyici & Gençleştirici Set
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
20.1 EGF Youth ShotCapacity: 5 x 2 mlGüçlü yenileyici ve gençleştirici özelliklere sahip büyüme faktörlerinden oluşan uzman bir ürün. Bileşenlerin yoğun etkisi hücresel düzeyde gerçekleşir. Peptitler şeklindeki büyüme faktörleri, hücre bölünmesini, deri liflerinin üretimini ve hücre dışı matrisin el..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Purles 20.4 Büyüme Faktörü Teknolojisi EGF Gençlik Kremi Olgun Ciltler İçin Yoğun Yenileme 100 mlCildi ipeksi bir yumuşaklıkta bırakan besleyici formüle sahip yeni nesil krem.Güçlü yenilenme gerektiren kuru ciltlerin yanı sıra sıkılık kaybı ve yaşlanma belirtileriyle mücadele eden olgun ciltler için..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Havyar Özlü Nemlendirici & Parlatıcı Vücut Peelingi 500 MLŞeker kamışının ışıltılı noktaları ile baştan çıkarıcı ve ilgi çekici bir ürün. Temeli, havyar özleri, jojoba yağı ve üzüm çekirdeği yağının sofistike bir karışımından oluşur. Minik şeker kristalleri cildi nazikçe eksfoliye ederek ipeksi ..
0,00 ₺
Markası: PURLES
İnci Özlü Toz Vücut  Sarma Maskesi 2500 MLCanlandırıcı bakım ritüelleri için tasarlanmış, ışıltılı inci tozu ve şampanya içeren prestijli bir vücut maskesi. Yumuşak, kadifemsi, altın renkli bir jeli andıran kıvamda benzersiz, yenilikçi formüle sahip bir ürün. Şampanya özü ve inci tozunun m..
0,00 ₺
24 Purlés Bamboo Powder Enzyme Exfoliator Bambu Tozu Peeling 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
24 Purlés Bamboo Powder Enzyme Exfoliator Bambu Tozu Peeling 300 mlÜrünün formülü profesyonel bakımdaki modern trendleri yansıtır. Su ile karıştırıldıktan sonra, mikronize bitki yağlarına dayalı ince toz kremsi bir köpüğe dönüşecektir. Ürünün aktif bileşenlerinin bolluğu onu oldukça etkili kılar. Bi..
0,00 ₺
25 Purlés Sweet Red Berry Alginate Mask Yorgun Ciltler için Kırmızı Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml
-45 %
Markası: PURLES
Kurumuş ve Yorgun Ciltler için Kırmızı Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 mlEşsiz şeker formülüne dayalı aljinat maskesi. Uygulama sırasında en yüksek konfor için tasarlanmıştır. Susuz kalmış ve yorgun cildi rahatlatır, eşit olmayan cilt tonunu rahatlatır. Hassas, tatlı meyveli aroma, duyuları nazik..
4.350,00 ₺ 7.900,00 ₺
26 Purlés Soothing Elixir Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Serum 50 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Tahrişe eğilimli hassas ciltler için yoğun bakım. Serumun hafif, kadifemsi dokusuna gömülü konsantre, yatıştırıcı aktif maddeler, kızarıklığı etkili bir şekilde azaltır ve dış etkenlere karşı uzun süreli korumayı garanti eder. Yatıştırıcı İksir koruyucu bariyeri güçlendirir, cilt reaksiyonlarını uya..
0,00 ₺
27 Purlés Blackcurrant Alginate Mask Hassas ve Kuperozlu Ciltler için Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml
-45 %
Markası: PURLES
Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 mlElastik bir maske, özellikle hazırlanmış alg hücre duvarları olan aljinatlardan oluşur ve siyah frenk üzümü özütü ve C vitamini içerir. Siyah frenk üzümü meyvesi, cildin doğru işleyişinden sorumlu neredeyse tüm gerekli bileşenleri sağlayan vitaminler ve minerall..
2.585,00 ₺ 4.700,00 ₺
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Canlandırıcı Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 mlÜrünün yenilikçi formülü su ile karıştırıldıktan sonra kiraz kremine dönüşür ve cilde uygulandığında doğal parlaklığını ortaya çıkarır.Yüksek kaliteli, doğal aktif bileşenler sayesinde ürün iyi tolere edilir. Hafif, kadifemsi bir ..
0,00 ₺
29 Purlés Billberry Alginate Mask Hassas ve Kızarık Ciltler için Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 ml
-45 %
Markası: PURLES
29 Purlés Billberry Alginate Mask Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 mlTüm cilt tipleri için önerilen elastik bir maske, özellikle hassas ve kızarıklığa meyilli ciltler için tavsiye edilir. Ürün kızarıklığı azaltır, yatıştırır ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Hoş bir serinlik ve rahatlık hissi ver..
2.585,00 ₺ 4.700,00 ₺
3 Purlés Rice Exfoliator Cilt Tonu Eşitleyici Pirinç Özlü Peeling 200 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Cilt Tonu Eşitlryici Pirinç Özlü Yüz Temizleyici Eksfoliyatör 200 MLDoğal bileşenlere dayalı bu ürün, nazik ve etkili, mükemmel dengeli bir şekilde çalışır. Mikro pirinç parçacıkları ile besleyicileştirilmiş hafif, kremsi dokusu, ölü deri hücrelerini uzaklaştırarak cildi pürüzsüzleştirir. Pirinç par..
0,00 ₺
30 Purlés Herbal Powder Mask Tüm Cilt Tipleri için Bitkisel Toz Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
30 Purlés Herbal Powder Mask Bitkisel Toz Maske 300 mlÜrünün suyla temas eden yenilikçi formülü, otlar ile süzme peynir dokusunu andıran yumuşak, kabarık bir maskeye dönüşür. Toz maske doğal bitki yağları, suda hemen çözülür. Bitkilerden oluşan zengin bir kompozisyon, hem yağlı hem de karma hassas c..
0,00 ₺
31 Purlés Soothing Cream Kızarıklığı Azaltan Yatıştırıcı Krem 100 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kızarıklığı Azaltan Yatıştırıcı Krem 100 mlHemen sakinleştiren, kızarıklığı azaltan ve kılcal damar duvarlarını güçlendiren yatıştırıcı bileşenlere dayalı yenilikçi formül. Hafif dokusu ciltte yağlı bir his bırakmadan anında emilir. Krem hidrolipid dengesini geri kazandırır ve dış etkenlere karşı ma..
0,00 ₺
32 Purlés Cranberry Heating Exfoliator Termal Etkili Kızılcık Özlü Peeling 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Termal Etkili Kızılcık Özlü Eksfoliyatör 200 mlTermal etkili bu orijinal maske formülü, özelliklerini "sıcak taşlar" olarak da adlandırılan zeolitlere (alümino-silikat mineralleri) borçludur. Maske su ile temas ettiğinde ısınır. Artan sıcaklık cilt gözeneklerini açar ve detoks ve oksijenlenme süreçl..
0,00 ₺
33 Purlés Age Control Eye Cream Kırışıklık Önleyici Gençleştirici Göz  Kremi 50 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kırışıklık Önleyici Gençleştirici Göz  Kremi 50 mlCanlandırıcı bir göz kremi. Alerjik reaksiyon veya tahriş riski olmadan en hassas cilt dahil göz çevresini besler. Özenle seçilmiş, organik bitkiler ve aktif bileşenlerden oluşan bir kokteyl, göz çevresindeki cilt bariyerini etkili bir şekilde g..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Çikolata Canlandırıcı Vücut Peelingi 500 MLAsil çikolata ve canlandırıcı portakalın deniz tuzu ile tatlandırılmış hali, tuzlu-tatlı, ilgi çekici bir kombinasyonu.Ürünün son derece kalın, kadifemsi dokusu, nazik bir peeling etkisini garanti eder. Vitaminler, mikro elementler ve besleyici maddeler içe..
0,00 ₺
35 Purlés P-Peel Yağlı ve Akneli Ciltler için Pürüzsüzleştirici Kimyasal Peeling 30 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
35 Purlés P-Peel 44% Yağlı Sivilceli Sebo Dermatit Ciltler için Pürüzsüzleştirici Peeling Bu ürün (%39 piruvik asit, %5 laktik asit içerir) pH < 1Parlaklıktan yoksun olgun, mat ciltlerin profesyonel bakımı için mükemmel olan piruvik asit (alfa-keto-asit) ile karışım.  Yağ bezlerini..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Pürüzsüzleştirici Exotic Vücut Peelingi 500 MLPeelingin tropikal aroması, adeta egzotik bir gezintiye çıkmışsınız hissi yaşatır. Kadifemsi bir jele gömülü doğal deniz tuzu kristalleri ve nilüfer tozu, cildi temizleyip pürüzsüzleştirerek harika bir yumuşaklık ve elastikiyet sağlar. Ananas cilt hücrel..
0,00 ₺
38 Purlés Cotton Foam Cleanser Doğal Pamuk Özlü Köpük Temizleyici 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
38 Purlés Total Cleansing Cotton Foam CleanserDoğal Pamuk Özlü Köpük Temizleyici 200 mlGöz çevresi dahil kullanıma uygun cilt temizleme ve makyaj temizleme köpüğü. Bu özenle seçilmiş kompozisyon, nazik hareketini garanti eder. Köpüğün hafif temizleme maddeleri epidermisin hidrolipid bariyerini etkil..
0,00 ₺
39 Purlés Calming SOS Mask Kızarık Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kızarık ve Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 mlNemlendirici ve sakinleştirici etkisi olan maske, uyguladıktan sadece birkaç dakika sonra cildi yatıştırır. Yoğun kozmetik tedavilerin ve dış etkenlere aşırı maruz kalmanın neden olduğu tahrişleri mükemmel şekilde yatıştırı..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Pirinç Özlü Yüz ve Vücut Masaj Jeli 300 MLJöle dokulu yenilikçi şeker bazlı jel formülü, uzun süren yüz ve vücut masajı için tasarlanmıştır. Alp Bitkileri Kompleksi ve pirinç kepeği yağı cildi nemlendirir, parlak ve mükemmel bir şekilde sıkılaştırır. Proteinler, mineral tuzlar ve vitaminler gibi cil..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Fıstık Özlü Nemlendirici Vücut Peelingi 500 MLFıstık ve bademlerin davetkar aromasıyla, duyuları baştan çıkaran kremsi, kadifemsi dokuya sahip tatlı bir peeling. Ürün hassas cildi nazikçe temizler ve pürüzsüzleştirir. Özellikle topuklar, dizler ve dirsekler olmak üzere daha yoğun ve kapsamlı bir ted..
0,00 ₺
42 Purlés Raspberry Concentrate Ahududu Konsantresi Mezokokteyl 10 amp*2ml
-50 %
Markası: PURLES
Ahududu Konsantresi Mezokokteyl 10 amp*2mlAhududu özü cildi tazeler, nemlendirir ve canlandırır. Ahududu tahrişleri yatıştırır ve kan damarlarını güçlendirir. Hassas cilt bakımı için mükemmeldir. Vitamin (büyük miktarda C vitamini dahil) ve mikro besinlerin zenginliği cildin durumunu iyileştirir, pü..
2.487,00 ₺ 4.974,00 ₺
43 Purlés Pro-Vascular Mousse Mask Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 MLDokusu ve tatlı kokusuyla baştan çıkaran kadifemsi köpüğün hoş kıvamı ile hassas ve damarlı bir cilde adanmış maske. İçeriğinin bdoğal bileşimi aşırı tepki veren cildi sakinleştirir, kızarıklık ve tahrişi yatıştırır, koruyucu bariyeri yenile..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Hindistan Cevizi Özlü Masaj Yağı 500 MLYatıştırıcı, egzotik bir aromaya sahip hindistan cevizi yağı, masaj ve vücut bakımı için kullanılan en değerli maddelerden biridir. Ürün sadece duyuları yatıştırmakla kalmaz, aynı zamanda harika besleyici özelliklere sahiptir, cilt durumunu iyileştirir ve pürüz..
0,00 ₺
45 Purlés Pro-Vascular Green Cream Kızarık ve Rosacea Ciltler için Yeşil Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yeşil Krem Kızarık Ciltler ve Rosacea 100 MLDamarlı ciltler ve gül hastalığı olan ciltler için önerilen hafif kıvamlı yüz bakım ürünü. Farmakolojik tedaviye ek olabilir. Kremin yeşil rengi kızarıklığı hemen maskeler. Cilt yenilenmesi, aynı zamanda anti-inflamatuar özellikleri ile bilinen Shea yağı v..
0,00 ₺
46 Purlés Eye Patches Peptit Hidrojel Kırışıklık Önleyici ve Koyu Halka Karşıtı Göz Altı Bantları 60 adet
Profesyonel Giriş -50 %
Markası: PURLES
Kırışıklık Önleyici, Şişlik ve Koyu Halka Görünümü Karşıtı Nemlendirici Göz Altı Bantları 60 adetPeptid Hidrojel Göz Bantları, her gün stres ve yorgunluk belirtileriyle mücadele eden göz altındaki cilt için nemlendirici, yatıştırıcı ve gençleştirici bir bakım. Bantları uyguladıktan hemen s..
2.495,00 ₺ 4.990,00 ₺
47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set 47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
47.1 Mikrobiyom Yenileme AşısıKapasite: 5 x 2 miBir ampul içinde bulunan aktif bileşenlerin konsantre gücü. Bir probiyotik bakteri lizatından elde edilen gelişmiş biyoteknolojik bileşen ProBio Repair, cildin doğal mikrobiyotasını destekler. Bu ve aynı zamanda bağışıklığı uyarıcı etkisi sayesinde, ci..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Purles 47.3 Mikrobiyom Koruma Kremi, nemlendirmek ve koruyucu bir cilt bariyeri oluşturmak için tasarlanmış mükemmel bir besleyici çözümdür.Cilt bakım rejimlerini tamamlamak için ideal olan bu ürün, faydalı bakteri üremesini teşvik etmek, cildin mikrobiyom dengesini yeniden sağlamak ve sürdürmek içi..
0,00 ₺
48 Purlés Vit-C Peel Mask Leke ve Yara İzleri için Aydınlatıcı Mikro Peeling Maske 5*10 ML 48 Purlés Vit-C Peel Mask Leke ve Yara İzleri için Aydınlatıcı Mikro Peeling Maske 5*10 ML
-50 %
Markası: PURLES
Leke, Akne Yara İzleri olan Ciltler için C Vitamini Kimyasal Peeling Maske 5*10 ML(%91 askorbik asit, %3 kojik asit) içerir.Bu mikro peeling maskesi, parlaklık eksikliği çeken ve pigmentasyon sorunlarına, akne veya yara izlerine meyilli damarlı, olgun ciltlere adanmış hem aydınlatıcı hem de gençleşt..
2.500,00 ₺ 5.000,00 ₺
48.1 Purlés Vit-C Peel Mask Leke ve Yara İzleri için Aydınlatıcı Mikro Peeling Maske10 ml * 1 adet 48.1 Purlés Vit-C Peel Mask Leke ve Yara İzleri için Aydınlatıcı Mikro Peeling Maske10 ml * 1 adet
-50 %
Markası: PURLES
48.1 Purlés Vit-C Peel Mask Leke, Akne Yara İzleri olan Ciltler için Peeling Maske 10 ML(%91 askorbik asit, %3 kojik asit) içerir.Bu mikro peeling maskesi, parlaklık eksikliği çeken ve pigmentasyon sorunlarına, akne veya yara izlerine meyilli damarlı, olgun ciltlere adanmış hem aydınlatıcı hem de ge..
500,00 ₺ 1.000,00 ₺
49 Purlés HyalurSoft Cream Hyaluronik Asit Nemlendirici Yüz Kremi 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Hyaluronik Asit içeren Nemlendirici Yüz Kremi Tüm Cilt tipleri 100 MLHafif dokulu yoğun nemlendirici krem. İçeriğindeki hyaluronik asit tuzu ve türevleri sayesinde etkili bir şekilde nemlendirir, koruyucu bir film oluşturur ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. 3 saatlik uygulamadan sonra cilt nemi %30..
0,00 ₺
5 Purlés Rice Elixir Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yaşlanma Karşıtı Serum 50 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yaşlanma karşıtı Bakım Ekstersi 50 MLYaşlanma ve renk solmasına karşı savaşmaya yardımcı olan konsantre bir bakım. Cildin nemini geri kazandırır ve kırışıklık karşıtı etkiyi tamamen uyarır. Cilt Bakım Yağı, pigmentasyon sorunları (hiperpigmente alanlar, çiller, lekeler) ve dü..
0,00 ₺
50 Purlés HyalurOxy Rich Cream Çok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Besleyici Yüz Kremi 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Çok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Besleyici Yüz Kremi 100 MLKuru ve olgun ciltler için besleyici, yoğun nemlendirici krem. Doğal kaynaklı hyaluronik asit ve gliserin cildin nemini geri kazandırır. Glikokin Kompleksi, cilt için gerekli olan birçok makromolekülün (laminin-5, hyaluronik asit) sentez..
0,00 ₺
51 Purlés Oxy Skin Cell Activator Oksijen Verici Hücre Yenileyici Serum 10 amp 2 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Oksijen Verici Hücre Yenileyici Serum 10 amp 2 MLFormül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi içerir. Cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir ve mitokondriyi 4 saat sonra seviyesi %110 artan ATP (enerji transferi) sentezlemesi için uyarır! Ürün, kök ..
0,00 ₺
52 Purlés Oxy Biocellulose Mask Oksijen Verici Biyo-Selüloz Maske 1pc
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Oksijen Verici Biyo-Selüloz Maske 1pc Formül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi içerir. Cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir ve mitokondriyi 4 saat sonra seviyesi %110 artan ATP (enerji transferi) sentezlemesi için uyarır! Ürün, kök hücrel..
0,00 ₺
53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Kimyasal Peeling 50 ML 53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Kimyasal Peeling 50 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Çok Fonksiyonlu Kimyasal Peeling 50 ML(%16 laktobiyonik asit, %13 laktik asit, çinko glukonat + Peptitler) içerir.Bu yenilikçi bileşim, nazik, çok yönlü bir peeling oluşturur. Peelingin ana bileşenleri, su moleküllerinin cilde bağlanmasına yardımcı ola..
0,00 ₺
54 Purlés AZ-Peel Hassas ve Rosacea Ciltler için Kimyasal Peeling 30 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Purles 54 Az-Peel 16%, akne vulgaris ve rosacea gibi yaygın cilt sorunlarının üstesinden gelmek için tasarlanmış, sinerjistik asit peeling formunda bir çözüm sağlayan devrim niteliğinde bir Asit Peel cilt bakımıdır. %14 azelaik, %2 salisilik asit pH<3,5Azelaik ve salisilik asi..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Hindistan Cevizi Pudrası Yumuşatıcı  Vücut Sarma Maskesi 2500 MLÜrün, rahatlatıcı ve besleyici bir ritüel için mükemmel bir temeldir. Ürün, yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir, çok kuru bir cildin ihtiyaçlarını karşılamak için seçilmiş besleyici bileşenler içerir. Hindistan cevizi paha ..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Fıstık Özlü Nemlendirici Vücut Kremi 500 MLOlağanüstü besleyici özelliklere ve kadifemsi bir dokuya sahip smoothie. Dış etkenlerin (güneş, rüzgar, soğuk) zararlı etkilerine maruz kalan çok kuru ciltler dahil tüm cilt tipleri için mükemmeldir. Esansiyel yağ asitleri ve badem yağı bakımından besleyici..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 100 (2 Sayfa)