Menu
Your Cart

Kuru Cilt Bakımı

49 Purlés HyalurSoft Cream Hyaluronik Asit Nemlendirici Yüz Kremi 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Hyaluronik Asit içeren Nemlendirici Yüz Kremi Tüm Cilt tipleri 100 MLHafif dokulu yoğun nemlendirici krem. İçeriğindeki hyaluronik asit tuzu ve türevleri sayesinde etkili bir şekilde nemlendirir, koruyucu bir film oluşturur ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. 3 saatlik uygulamadan sonra cilt nemi %30..
0,00 ₺
50 Purlés HyalurOxy Rich Cream Çok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Besleyici Yüz Kremi 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Çok Kuru ve Olgun Ciltler için Yoğun Besleyici Yüz Kremi 100 MLKuru ve olgun ciltler için besleyici, yoğun nemlendirici krem. Doğal kaynaklı hyaluronik asit ve gliserin cildin nemini geri kazandırır. Glikokin Kompleksi, cilt için gerekli olan birçok makromolekülün (laminin-5, hyaluronik asit) sentez..
0,00 ₺
51 Purlés Oxy Skin Cell Activator Oksijen Verici Hücre Yenileyici Serum 10 amp 2 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Oksijen Verici Hücre Yenileyici Serum 10 amp 2 MLFormül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi içerir. Cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir ve mitokondriyi 4 saat sonra seviyesi %110 artan ATP (enerji transferi) sentezlemesi için uyarır! Ürün, kök ..
0,00 ₺
52 Purlés Oxy Biocellulose Mask Oksijen Verici Biyo-Selüloz Maske 1pc
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Oksijen Verici Biyo-Selüloz Maske 1pc Formül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi içerir. Cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir ve mitokondriyi 4 saat sonra seviyesi %110 artan ATP (enerji transferi) sentezlemesi için uyarır! Ürün, kök hücrel..
0,00 ₺
9 Purlés HyalurSoft Ultra Nemlendirici Serum 50 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
9 Purlés HyalurSoft Hydra Güçlendirici Serum 50 mlYüz, boyun ve dekolte için ultra nemlendirici serum. Ürün inanılmaz hafif dokusu sayesinde cilde uygulandıktan hemen sonra emiliyor. Aquaxyl kompleksinin içeriği, suyun tutulmasını sağlar ve buharlaşmasını azaltır. Ayrıca, biyoteknolojik olarak geliş..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)