Menu
Your Cart

SensiSkin Garden Ceremony - Hassas Ciltler

12 Purlés Raspberry Jelly Exfoliator Ahududu Jöle Peeling 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
12 Purlés Ahududu Jöle Eksfoliye Edici 200 mlJel benzeri doku enzim-asit peeling. Üründe kullanılan Postbiyotik Enzim Kompleksi, epidermisin nasırlı tabakasının ovalamadan nazikçe çıkarılmasını sağlar. Ayrıca glikolik asit, küçük molekülü sayesinde son derece etkili bir pürüzsüzleştirme etkisi sağla..
0,00 ₺
24 Purlés Bamboo Powder Enzyme Exfoliator Bambu Tozu Peeling 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
24 Purlés Bamboo Powder Enzyme Exfoliator Bambu Tozu Peeling 300 mlÜrünün formülü profesyonel bakımdaki modern trendleri yansıtır. Su ile karıştırıldıktan sonra, mikronize bitki yağlarına dayalı ince toz kremsi bir köpüğe dönüşecektir. Ürünün aktif bileşenlerinin bolluğu onu oldukça etkili kılar. Bi..
0,00 ₺
25 Purlés Sweet Red Berry Alginate Mask Yorgun Ciltler için Kırmızı Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml
-50 %
Markası: PURLES
Kurumuş ve Yorgun Ciltler için Kırmızı Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 mlEşsiz şeker formülüne dayalı aljinat maskesi. Uygulama sırasında en yüksek konfor için tasarlanmıştır. Susuz kalmış ve yorgun cildi rahatlatır, eşit olmayan cilt tonunu rahatlatır. Hassas, tatlı meyveli aroma, duyuları nazik..
2.500,00 ₺ 5.000,00 ₺
26 Purlés Soothing Elixir Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Serum 50 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Tahrişe eğilimli hassas ciltler için yoğun bakım. Serumun hafif, kadifemsi dokusuna gömülü konsantre, yatıştırıcı aktif maddeler, kızarıklığı etkili bir şekilde azaltır ve dış etkenlere karşı uzun süreli korumayı garanti eder. Yatıştırıcı İksir koruyucu bariyeri güçlendirir, cilt reaksiyonlarını uya..
0,00 ₺
27 Purlés Blackcurrant Alginate Mask Hassas ve Kuperozlu Ciltler için Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml
-40 %
Markası: PURLES
Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 mlElastik bir maske, özellikle hazırlanmış alg hücre duvarları olan aljinatlardan oluşur ve siyah frenk üzümü özütü ve C vitamini içerir. Siyah frenk üzümü meyvesi, cildin doğru işleyişinden sorumlu neredeyse tüm gerekli bileşenleri sağlayan vitaminler ve minerall..
1.836,00 ₺ 3.050,00 ₺
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Canlandırıcı Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 mlÜrünün yenilikçi formülü su ile karıştırıldıktan sonra kiraz kremine dönüşür ve cilde uygulandığında doğal parlaklığını ortaya çıkarır.Yüksek kaliteli, doğal aktif bileşenler sayesinde ürün iyi tolere edilir. Hafif, kadifemsi bir ..
0,00 ₺
29 Purlés Billberry Alginate Mask Hassas ve Kızarık Ciltler için Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 ml
-40 %
Markası: PURLES
29 Purlés Billberry Alginate Mask Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 mlTüm cilt tipleri için önerilen elastik bir maske, özellikle hassas ve kızarıklığa meyilli ciltler için tavsiye edilir. Ürün kızarıklığı azaltır, yatıştırır ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Hoş bir serinlik ve rahatlık hissi ver..
1.836,00 ₺ 3.050,00 ₺
30 Purlés Herbal Powder Mask Tüm Cilt Tipleri için Bitkisel Toz Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
30 Purlés Herbal Powder Mask Bitkisel Toz Maske 300 mlÜrünün suyla temas eden yenilikçi formülü, otlar ile süzme peynir dokusunu andıran yumuşak, kabarık bir maskeye dönüşür. Toz maske doğal bitki yağları, suda hemen çözülür. Bitkilerden oluşan zengin bir kompozisyon, hem yağlı hem de karma hassas c..
0,00 ₺
31 Purlés Soothing Cream Kızarıklığı Azaltan Yatıştırıcı Krem 100 ml
Profesyonel Giriş Tükendi
Markası: PURLES
Kızarıklığı Azaltan Yatıştırıcı Krem 100 mlHemen sakinleştiren, kızarıklığı azaltan ve kılcal damar duvarlarını güçlendiren yatıştırıcı bileşenlere dayalı yenilikçi formül. Hafif dokusu ciltte yağlı bir his bırakmadan anında emilir. Krem hidrolipid dengesini geri kazandırır ve dış etkenlere karşı ma..
0,00 ₺
32 Purlés Cranberry Heating Exfoliator Termal Etkili Kızılcık Özlü Peeling 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Termal Etkili Kızılcık Özlü Eksfoliyatör 200 mlTermal etkili bu orijinal maske formülü, özelliklerini "sıcak taşlar" olarak da adlandırılan zeolitlere (alümino-silikat mineralleri) borçludur. Maske su ile temas ettiğinde ısınır. Artan sıcaklık cilt gözeneklerini açar ve detoks ve oksijenlenme süreçl..
0,00 ₺
39 Purlés Calming SOS Mask Kızarık Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kızarık ve Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 mlNemlendirici ve sakinleştirici etkisi olan maske, uyguladıktan sadece birkaç dakika sonra cildi yatıştırır. Yoğun kozmetik tedavilerin ve dış etkenlere aşırı maruz kalmanın neden olduğu tahrişleri mükemmel şekilde yatıştırı..
0,00 ₺
42 Purlés Raspberry Concentrate Ahududu Konsantresi Mezokokteyl 10 amp*2ml
-50 %
Markası: PURLES
Ahududu Konsantresi Mezokokteyl 10 amp*2mlAhududu özü cildi tazeler, nemlendirir ve canlandırır. Ahududu tahrişleri yatıştırır ve kan damarlarını güçlendirir. Hassas cilt bakımı için mükemmeldir. Vitamin (büyük miktarda C vitamini dahil) ve mikro besinlerin zenginliği cildin durumunu iyileştirir, pü..
1.145,00 ₺ 2.290,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)