Menu
Your Cart

Specific Products - Özel Ürünler

70 Purlés Modelling Mask Termal Yüz ve Dekolte Bölgesi Toparlayıcı Alçı Maske 250 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Termal Yüzü Toparlama Maske 250 MLYüz ve göğüs bakım ürünü olarak tasarlanmış yenilikçi, kendi kendine ısınan bir alçı maskesi. Özellikle gözle görülür sıkılık ve elastikiyet eksikliği olan olgun bir cilt için önerilir. Eşsiz bir termal teknoloji, İçeriğin emilimini artırır, cilde oksijen verir ve m..
0,00 ₺
71 Purlés Collagen Mask Yaşlanma Karşıtı Kolajen Maskesi
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Maske %92 kolajen içeren yoğun bakım maskesi. Özellikle yaşlanmanın ilk belirtileriyle susuz kalmış tüm cilt tipleri için önerilir. Kollajen maskesi, cildin yapısına mükemmel şekilde uyan bir ağ oluşturur ve oklüzyon işlemleri epidermisin güçlü bir şekilde nemlenmes..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Günlük güneş koruması için doğal ve etkili bir çözüm olan Purles 71 Mineral Güneş Koruyucu SPF30 ile tanışın.Bu mineral bazlı krem, bileşimini kullanarak fiziksel bir bariyer oluşturarak güneşin zararlı ışınlarını yansıtır ve cilt hasarını önler.Nazik formülü onu hassas, reaktif ve tedavi sonrası ci..
0,00 ₺
72  Purlés Triple Action Cream SPF 50 Tüm Cilt Tipleri için Kompleks Krem 50 ML
-33 %
Markası: PURLES
72  Purlés Triple Action Cream SPF 50+ Tüm Cilt Tipleri için Kompleks KremTüm cilt tipleri için tasarlanmış kompleks krem. Yoğun bakım, UV koruması ve cildin hafifçe aydınlatılması sağlar. Ürünün ultra hafif, kadifemsi dokusu benzersiz bir yatıştırıcı kompleks Soothex®'e dayanmaktadır. Bu ..
2.055,00 ₺ 3.083,00 ₺
Markası: PURLES
97 Purlés Melting Massage Cream - Profesyonel bakım için tasarlanmış zengin yüz masaj kremi.Eşsiz formülü, terapistin ellerinin sıcaklığına tepki vererek hoş bir şekilde erir ve masaj yapılan cildi sarar. Ürünün kıvamı uzun süreli bir kayma sağlar. Özenle seçilmiş bileşenler sayesinde inanılmaz bir ..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)