Menu
Your Cart

Yağlı Karma ve Akneli Ciltler

91 Purlés Soft Gommage Karma Yağlı Ciltler için Yumuşak Dokulu Peeling 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Karma Yağlı Ciltler için Yumuşak Dokulu Peeling 200 mlTüm cilt tipleri, özellikle yağlı ve karma ve aynı zamanda susuz kalmış ciltler için önerilir. Ölü cilt hücrelerini nazikçe eksfoliye eder, cildi temizler ve pürüzsüzleştirir. E Vitamini, shea yağı ile birlikte, doğal koruyucu cilt bariyerini güç..
0,00 ₺
92 Purlés Sebo Regulating Elixir Akneli Ciltler için Sebum Dengeleyici Serum 50 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Akneli Ciltler için Sebum Dengeleyici Serum 50 mlAkneli cilt bakımı için tasarlanmış dengeleyici ve bakım serumu. Kompozisyon, uygun cilt fonksiyonlarını geri kazandıran ve böylece görünümünü olumlu yönde etkileyen, meyve ve salisilik asidin seçici olarak seçilmiş bileşenlerine dayanmaktadır. İltiha..
0,00 ₺
93 Purlés Multi Solution Mask Yağlı, Karma ve Problemli Ciltler için Kil Maske 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler için Beyaz & Yeşil Kil Özlü Maske  200 mlBu yenilikçi, çok amaçlı maske yağlı, karma ve problemli ciltler için tasarlanmıştır. Beyaz ve yeşil kil bileşimine dayalı olarak cildi derinlemesine temizler ve dezenfekte eder ve gözenekleri etkili bir şekilde da..
0,00 ₺
94 Purlés Smart Balance Cream Problemli Ciltler için Sebum ve Bakteri Florasını Düzenleyici Krem 100 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler için Sebum ve Bakteri Florasını Düzenleyici Krem 100 mlYağlı, karma ve problemli ciltler için çok etkili krem. İçeriğindeki dulavratotu ve maya özleri sayesinde bir yandan cildin sebum ve bakteri florasını düzenler. Diğer yandan, aktif bileşenler olan niasina..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)