Menu
Your Cart

Yaşlanma Karşıtı Tıbbi Estetik Uygulamalar Sonrası Onarıcı Bakım

100 Purlés HydraCalm Cream Gel Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
100 Purlés HydraCalm Cream Gel Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 MLAnında nemlendirici ve yatıştırıcı etkiye sahip hafif krem-jel. Yoğun estetik ilaç tedavileri ve plastik ameliyatlar sonrası nemini kaybetmiş ciltler ve iyileşme döneminde mükemmel bakım. Mikroenjeksiyonlar, peelingler,..
0,00 ₺
95 Purlés Age Reverse Activator Gençleştirici Konsantre Serum 50 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Gençleştirici Konsantre Serum 50 MLKonsantre bir serum aktivatörü, olgun ciltler için bir onarım programıdır. Gençleştirici tedavilere dengeli bir destek oluşturur ve iğneli mezoterapi, radyo frekansı veya kimyasal peeling gibi medestetik tedavilerin etkilerini optimize eder. Seçilen bileşenlerin bi..
0,00 ₺
96 Purlés Age Reverse Patch Mask Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske Olgun cildin yenilenmesini uyaran maddeler açısından zengin olağanüstü bir maske. Tedavi sonrası bakım olarak da önerilir (özellikle lazer, RF veya enjeksiyon tedavisi). Bu dondurularak kurutulmuş bileşim, polisakkaritler, vitaminler, makro ve mikro elementler açısı..
0,00 ₺
98 Purlés Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
98 Purlés Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 100 MLMuhteşem etkiler sunan karmaşık bir yaşlanma karşıtı krem. Yoğun yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltlerde, ameliyatlar ve güzelleştirici tedaviler sonrasında estetik tedavilerin etkilerini korur. Ürünün zengin, besleyici formülü, biyovektör hidroksi..
0,00 ₺
99 Purlés Age Reverse Eye Cream Aydınlatıcı ve Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 50 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
99 Purlés Age Reverse Eye Cream Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 50 MLŞişliği azaltmaya, gölgeleri aydınlatmaya ve göz çevresindeki kırışıklıkları daha sığ hale getirmeye odaklanan zengin bileşime sahip bir toparlayıcı krem. Çok amaçlı tarif, küresel gençleştirici ve dermo-rahatlatıcı etkileri etkinleştir..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)