Menu
Your Cart

Yaşlanma Karşıtı Tıbbi Estetik Uygulamalar Sonrası Onarıcı Bakım

Markası: PURLES
Anında Nemlendirici ve Yatıştırıcı Jel Krem 100 MLAnında nemlendirici ve yatıştırıcı etkiye sahip hafif krem-jel. Yoğun estetik ilaç tedavileri ve plastik ameliyatlar sonrası nemini kaybetmiş ciltler ve iyileşme döneminde mükemmel bakım. Mikroenjeksiyonlar, peelingler, kalıcı makyaj ve lazer tedavil..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Gençleştirici Konsantre Serum 50 MLKonsantre bir serum aktivatörü, olgun ciltler için bir onarım programıdır. Gençleştirici tedavilere dengeli bir destek oluşturur ve iğneli mezoterapi, radyo frekansı veya kimyasal peeling gibi medestetik tedavilerin etkilerini optimize eder. Seçilen bileşenlerin bi..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske Olgun cildin yenilenmesini uyaran maddeler açısından zengin olağanüstü bir maske. Tedavi sonrası bakım olarak da önerilir (özellikle lazer, RF veya enjeksiyon tedavisi). Bu dondurularak kurutulmuş bileşim, polisakkaritler, vitaminler, makro ve mikro elementler açısı..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Krem 100 MLMuhteşem etkiler sunan karmaşık bir yaşlanma karşıtı krem. Yoğun yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltlerde, ameliyatlar ve güzelleştirici tedaviler sonrasında estetik tedavilerin etkilerini korur. Ürünün zengin, besleyici formülü, biyovektör hidroksiprolinin lipoamino asidi ola..
0,00 ₺
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Krem 50 MLŞişliği azaltmaya, gölgeleri aydınlatmaya ve göz çevresindeki kırışıklıkları daha sığ hale getirmeye odaklanan zengin bileşime sahip bir toparlayıcı krem. Çok amaçlı tarif, küresel gençleştirici ve dermo-rahatlatıcı etkileri etkinleştiren hassas aktif bileşenleri birleştir..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)