Menu
Your Cart

TiareColor Platinum Blonde Anti-Yellow 9 Ton Saç Açıcı Toz 500 GR Blue

TiareColor Platinum Blonde Anti-Yellow 9 Ton Saç Açıcı Toz 500 GR Blue
TiareColor Platinum Blonde Anti-Yellow 9 Ton Saç Açıcı Toz 500 GR Blue
TiareColor Platinum Blonde Anti-Yellow 9 Ton Saç Açıcı Toz 500 GR Blue
-26 %
TiareColor Platinum Blonde Anti-Yellow 9 Ton Saç Açıcı Toz 500 GR Blue
9+ seviyeye kadar yüksek açma gücüne sahip toz

Hızlı etki eder, uygulaması rahattır. Tozun içeriğindeki kaolin, her türlü açma tekniğinde çalışma için rahat bir kıvam yaratılmasına katkıda bulunur.
- saç diplerinde kızıllık yapmaz!
- saç rengini hızlı ve güçlü bir şekilde 9 ton açma özelliği
- kontrollü ve sabit açma
- anti-yellow etki
- kaolin kili sayesinde homojen kıvamı ve konforlu bir uygulama sağlar.

KULLANMA TALİMATLARI: TiareColor oksitleyici emülsiyon 5 vol. (%1,5) - 40 vol. (%12)  tercihinize ve seçilen tekniğe bağlı olarak 1: 1,5 veya 1: 2 oranında. İstenilen parlaklık seviyesine ulaşılana kadar oda sıcaklığında çalışır, ancak bu süre 45 dakikayı geçmez. Tavsiye edilen bekletme süresini aşmayın, ısı kaynağı kullanmayın veya saçları kapatmayın. Bekletme süresi dolduktan sonra bol ılık su ile durulayın.
GÜVENLİK TALİMATLARI: UYARI - Tahriş edici. Bu ürün, bazı bireylerde cilt tahrişine neden olabilecek içerikler içermektedir. Kullanmadan önce eşlik eden talimatlara göre bir ön test yapılmalıdır. Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın. Bu ürün kirpik veya kaş boyamak için kullanılmamalıdır; aksi takdirde gözlere zarar verebilir. Yaralı cilde uygulamayın. Göz temasından kaçının. Karıştırma ve kullanmadan önce koruyucu eldivenler giyin. YUTULDUĞUNDA: Hemen tıbbi tavsiye/alım alın. GÖZLERE GİRDİĞİNDE: Birkaç dakika boyunca dikkatlice suyla durulayın. Var ise lensleri çıkarın ve çıkarmak kolaysa çıkarın. Isıdan, kıvılcımlardan ve açık alevlerden uzak tutun. Talimatlara kesinlikle uygun şekilde karıştırın. Diğer kimyasallar, kağıt veya diğer yanıcı malzemelerle temas etmesi durumunda yangına neden olabilir. KULLANMADAN ÖNCE OKUYUN: Kullanmadan önce, aşağıdaki talimatlara göre kullanımdan 48 saat önce bir duyarlılık testi yapılması önemlidir. ÖN TEST: toz ve suyun eşit miktarda küçük miktarlarını karıştırın. Metal eşyalar kullanmayın. Kulak arkası veya dirsek iç kısmındaki 1 cm² cildi nazikçe (alkol ile) temizleyin. Bir pamuklu çubuk kullanarak, açıcı karışımının küçük bir miktarını bölgeye uygulayın ve 45 dakika bekletin. Ürününü yeniden uygulamadan önce 48 saat bekleyin. Herhangi bir kaşıntı veya kızarıklık oluşursa, bu ürünü uygulamayın. Bu test sadece bir önlem olup garanti değildir; hala alerjik reaksiyon oluşabilir. Yoğun batma, döküntü, saç derisinde yanma hissi veya nefes almada zorluk gibi bir reaksiyon durumunda, hemen ılık suyla durulayın ve kullanımı durdurun. Yeni bir ağartıcı ürünü uygulamadan önce bir doktora başvurun.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: TiareColor Platinum 9+ Ton Bleach Powder 500 gr
  • Weight: 0.00kg
1.169,00 ₺
1.580,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz