Menu
Your Cart

TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Maske 500 ml

TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Maske 500 ml
TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Maske 500 ml
TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Maske 500 ml
-37 %
TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Maske 500 ml

Boyalı saçlar için rengi koruyan ve parlaklık veren bir maske. İtalyan markası Tiare Color'dan boyalı ve rengi açılmış saçların bakımı için profesyonel kozmetik ürün. Ürün, kimyasal olarak zarar görmüş saçları canlandırmak ve rengin kalıcılığını uzatmak için tasarlanmıştır. Maskenin etkisi, saçın pullarını hassas bir şekilde yumuşatmak ve kapatmaktır, bu da rengin akmasını ve solmasını önler, boya sabitlenir, renk boyandığı gün gibi aynı kalır. Ürün formülünde Monoi yağ ve meyve asitleri bulunmaktadır. Maske bakım özelliği verir, taramayı kolaylaştırır, nemlendirir, antioksidan etkiye sahiptir, saça sağlıklı parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Hassas olanlar da dahil olmak üzere her türlü saç derisi için uygundur.

  • Saç rengini sabitler, parlak ve uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • Mineral ve vitamin kompleksleriyle zenginleştirilmiş formülü saçınızı derinden nemlendirir,
  • Saçların onarılmasına yardımcı olur, saçınızın esnekliğini koruduğu gibi çevresel faktörlerdende saçınızı korur.
  • Tüm alkali işlemleri nötralize eder ve kimyasal süreci durdurur.

Kullanımı: Tiare Color Postcolor Aydınlatıcı Maske, ıslak saça tüm saç uzunluğuna eşit şekilde dağıtılarak uygulanır. Maruz kalma süresi 3-10 dakikadır. Daha sonra bol su ile durulayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: TiareColor Postcolor Illuminating Mask 500 ml
  • Weight: 0.00kg
857,00 ₺
1.350,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz