Menu
Your Cart

TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Şampuan 500 ml

TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Şampuan 500 ml
TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Şampuan 500 ml
-35 %
TiareColor Post Color Boyama Sonrası Aydınlatıcı ve Koruyucu Şampuan 500 ml

 Post Color İşlem görmüş ve boyanmış saçlar için Aydınlatıcı ve Koruyucu Şampuan

İtalyan markasının boyalı saçlar için şampuanıdır. Şampuanın etkisi, saçın pullarını hassas bir şekilde yumuşatmak ve kapatmaktan ibarettir, bu da rengin yıkanmasını ve solmasını önler, boya sabitlenir, renk stabil hale gelir ve boyama gününde olduğu gibi aynı kalır. Şampuan formülünde monoi yağı ve meyve asitleri bulunur. Şampuana yumuşatıcı özellikler verir, saçı nemlendirir, parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Hassas olanlar da dahil olmak üzere her türlü saç derisi için uygundur.

İçeriğindeki monoi yağları ve meyve asitleriyle saçınızın rengini korur, çabuk akmasını önler ayrıca alkali işlemleri nötralize eder, pHı dengeler.

Kütikülü tamamen kapatır ve tüm kimyasal işlemi sonlandırır. Saça yumuşaklık, koruma, doğal parlakılık verir.

Tüm saç derisi için kullanıma uygundur hassas ciltler dahil.

Kullanımı: Nemli saça uygulanır, hafif masaj yaparak, durulanır.

Üretim ve son kullanma tarihi kutu üzerindedir. Açıldıktan sonra 12 ay.

Profesyonel kullanım içindir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: TiareColor Post Color Illuminating Shampoo 500 ml
  • Weight: 0.00kg
766,00 ₺
1.180,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz