Menu
Your Cart

Yüz Bakım Maskeleri

103 Purlés Rice Cream Anında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 ml 103 Purlés Rice Cream Anında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 ml
-35 %
Markası: PURLES
103 Purlés Sushi Ceremony Rice Cream MaskAnında Gençleştirici ve Aydınlatıcı Pirinç Özlü Krem Maske 50 mlCildin yaşlanma sürecini geciktiren ve hiperpigmentasyonu azaltan, kullanımı kolay, zengin kremsi maske. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! Oryz..
1.210,00 ₺ 1.859,00 ₺
147 Purlés Pro-Vascular Damarlı ve Hassas Ciltler için Sakinleştirici Köpük Maske 50 ml 147 Purlés Pro-Vascular Damarlı ve Hassas Ciltler için Sakinleştirici Köpük Maske 50 ml
-35 %
Markası: PURLES
147 Purlés Redness Stop System Pro-Vascular Mousse Face Mask Kılcal Damar Kızarıklık ve Tahrişi Yatıştırıcı Köpük Yüz Maske 50 mlHassas ve damarlı cilde sahip olanlar için ustalıkla hazırlanmış Purles 147 Pro-Vascular Mousse Mask'in lüks bakımına dalın.Bu enfes maske, hafif tatlı..
1.882,00 ₺ 2.897,00 ₺
156 Purlés Calming SOS Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici Jel-Krem Maske 50 ml 156 Purlés Calming SOS Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici Jel-Krem Maske 50 ml
-34 %
Markası: PURLES
156 Purlés SensiSkin Garden Ceremony Calming SOS MaskKızarık Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 50 mlBu zarif jel-krem maskesi, sert kozmetik işlemlerden ve çevresel stres faktörlerinden kaynaklanan rahatsızlık ve tahrişi gidermek için ustalıkla hazırlanmış olup, evinizin ra..
1.194,00 ₺ 1.800,00 ₺
164 Purlés Ear Hook Mask Yoğun Sıkılaştırıcı Kolajen Kağıt Maske 1 adet 164 Purlés Ear Hook Mask Yoğun Sıkılaştırıcı Kolajen Kağıt Maske 1 adet
-36 %
Markası: PURLES
https://www.youtube.com/shorts/U09INaQ93L0Kulak kancalı kağıt maske - Beauty LiftoLogy serisine aittir ve cildi yoğun bir şekilde nemlendirmek ve sıkılaştırmak için yaratılmıştır. Olgun ve kuru ciltler de dahil olmak üzere cilt bakımında olağanüstü etkili kılan, doğal kolajen ve E vitamini açısından..
698,00 ₺ 1.099,00 ₺
18 Purlés Beauty LiftoLogy V-Shape Olgun Ciltler için Yoğun Sıkılaştırıcı Set
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
V-Shape Set İçerik:18.1 LiftUp Face Shot 5 x 2mlÜrün, steril bir ampul içinde yer alır ve cilt yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan bir sıkılaştırma etkisi sunar. İçeriğinde %7 DMAE bulunur. Bu bileşik, kasları sıkılaştırarak kaldırma etkisi yapan bir nörotransmitter olan asetilkolini..
0,00 ₺
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Canlandırıcı Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 mlÜrünün yenilikçi formülü su ile karıştırıldıktan sonra kiraz kremine dönüşür ve cilde uygulandığında doğal parlaklığını ortaya çıkarır.Yüksek kaliteli, doğal aktif bileşenler sayesinde ürün iyi tolere edilir. Hafif, kadifemsi bir ..
0,00 ₺
30 Purlés Herbal Powder Mask Tüm Cilt Tipleri için Bitkisel Toz Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
30 Purlés Herbal Powder Mask Bitkisel Toz Maske 300 mlÜrünün suyla temas eden yenilikçi formülü, otlar ile süzme peynir dokusunu andıran yumuşak, kabarık bir maskeye dönüşür. Toz maske doğal bitki yağları, suda hemen çözülür. Bitkilerden oluşan zengin bir kompozisyon, hem yağlı hem de karma hassas c..
0,00 ₺
39 Purlés Calming SOS Mask Kızarık Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kızarık ve Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 mlNemlendirici ve sakinleştirici etkisi olan maske, uyguladıktan sadece birkaç dakika sonra cildi yatıştırır. Yoğun kozmetik tedavilerin ve dış etkenlere aşırı maruz kalmanın neden olduğu tahrişleri mükemmel şekilde yatıştırı..
0,00 ₺
43 Purlés Pro-Vascular Mousse Mask Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 MLDokusu ve tatlı kokusuyla baştan çıkaran kadifemsi köpüğün hoş kıvamı ile hassas ve damarlı bir cilde adanmış maske. İçeriğinin bdoğal bileşimi aşırı tepki veren cildi sakinleştirir, kızarıklık ve tahrişi yatıştırır, koruyucu bariyeri yenile..
0,00 ₺
47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set 47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
47.1 Mikrobiyom Yenileme AşısıKapasite: 5 x 2 miBir ampul içinde bulunan aktif bileşenlerin konsantre gücü. Bir probiyotik bakteri lizatından elde edilen gelişmiş biyoteknolojik bileşen ProBio Repair, cildin doğal mikrobiyotasını destekler. Bu ve aynı zamanda bağışıklığı uyarıcı etkisi sayesinde, ci..
0,00 ₺
52 Purlés Oxy Biocellulose Mask Oksijen Verici Biyo-Selüloz Maske 1pc
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Oksijen Verici Biyo-Selüloz Maske 1pc Formül, amino asitler açısından zengin, teknolojik olarak gelişmiş bir Hücre Yenileme Kompleksi içerir. Cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir ve mitokondriyi 4 saat sonra seviyesi %110 artan ATP (enerji transferi) sentezlemesi için uyarır! Ürün, kök hücrel..
0,00 ₺
7 Purlés Crystal Rice Powder Mask Aydınlatıcı Toz Pirinç Maskesi 300 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kristal Pirinç Pudra Maskesi 300 MLÜrün, erken yaşlanma ve renk bozulmasının ilk belirtileri olan cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Özenle seçilmiş aktif bileşen bileşimi cilt hücresi yenilenmesini hızlandırır, hiperpigmental anomalileri düzenler ve cilt yüzeyindeki renk bozulmal..
0,00 ₺
70 Purlés Modelling Mask Termal Yüz ve Dekolte Bölgesi Toparlayıcı Alçı Maske 250 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Termal Yüzü Toparlama Maske 250 MLYüz ve göğüs bakım ürünü olarak tasarlanmış yenilikçi, kendi kendine ısınan bir alçı maskesi. Özellikle gözle görülür sıkılık ve elastikiyet eksikliği olan olgun bir cilt için önerilir. Eşsiz bir termal teknoloji, İçeriğin emilimini artırır, cilde oksijen verir ve m..
0,00 ₺
71 Purlés Collagen Mask Yaşlanma Karşıtı Kolajen Maskesi
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Maske %92 kolajen içeren yoğun bakım maskesi. Özellikle yaşlanmanın ilk belirtileriyle susuz kalmış tüm cilt tipleri için önerilir. Kollajen maskesi, cildin yapısına mükemmel şekilde uyan bir ağ oluşturur ve oklüzyon işlemleri epidermisin güçlü bir şekilde nemlenmes..
0,00 ₺
74 Purlés Black Mask Aktif Karbonla Zenginleştirilmiş Krem Maske 300 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Aktif Karbonla Zenginleştirilmiş Krem Maske 300 MLAktif karbonla besleyicileştirilmiş kremsi dokuya sahip temizleme maskesi, artırılmış yaşlanma karşıtı etki için Mükemmelleştirici Aktivatör ile birlikte kullanılır. Ürün, tonunu eşitlerken gözenekleri temizler ve cildi tazeler. Emici özelliği ile bi..
0,00 ₺
78 Purlés Stem Cells Biocellulose Mask Cilt Hücrelerini Canlandırıcı Maske 1 adet
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Kök Hücre BiyoSelüloz Maske Cilt Hücrelerini Canlandırıcı MaskeBiyoselüloz maskesinin ileri teknolojisine dayalı nemlendirici ve gençleştirici bir ürün. Epidermisin yüzeyine bitişik benzersiz yapısı sayesinde temel bileşenlerin daha derine nüfuz etmesini sağlar: PhytoCell TecTM MD Kompleksi, yabanme..
0,00 ₺
79 Purlés Stem Cells Powder Mousse Mask Yoğun Gençleştirici Köpük Maske 300 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Tüm cilt tipleri, özellikle gözle görülür yaşlanma belirtileri olan yorgun ciltler için önerilen yoğun gençleştirici maskePhytoCellTec™ MD, lipozom taşıyıcılarında kapalı bitki kök hücrelerine dayanan formülün ana aktif bileşenidir. Bu hücreler, deri kök hücrelerinin stabilitesini ve canlılığını sağ..
0,00 ₺
90 Purlés Rice Cream Mask Pirinç Özlü Aydınlatıcı Krem Maske 200 ML
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Pirinç Özlü Krem Maske 200 MLHiperpigmentasyonlar ve gözle görülür yaşlanma belirtileri olan kuru ciltler için önerilen kadifemsi, kremsi maske. Cildi iyileştirmekten çok bozucu içerikli kozmetik tedavilerden sonra (örn. eksfoliasyon, mikro iğneli mezoterapi) yatıştırıcı bir “sargı” olarak da ideald..
0,00 ₺
93 Purlés Multi Solution Mask Yağlı, Karma ve Problemli Ciltler için Kil Maske 200 ml
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler için Beyaz & Yeşil Kil Özlü Maske  200 mlBu yenilikçi, çok amaçlı maske yağlı, karma ve problemli ciltler için tasarlanmıştır. Beyaz ve yeşil kil bileşimine dayalı olarak cildi derinlemesine temizler ve dezenfekte eder ve gözenekleri etkili bir şekilde da..
0,00 ₺
96 Purlés Age Reverse Patch Mask Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske
Profesyonel Giriş
Markası: PURLES
Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske Olgun cildin yenilenmesini uyaran maddeler açısından zengin olağanüstü bir maske. Tedavi sonrası bakım olarak da önerilir (özellikle lazer, RF veya enjeksiyon tedavisi). Bu dondurularak kurutulmuş bileşim, polisakkaritler, vitaminler, makro ve mikro elementler açısı..
0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)