Menu
Your Cart

Ekipmanlar

Framar Color Bowls Sıyırıcılı 2li Boya Kasesi Siyah - Şeffaf Framar Color Bowls Sıyırıcılı 2li Boya Kasesi Siyah - Şeffaf
-25 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel vakumlu, Boya sıyırıcılı kaseNEDEN İHTİYACIN VAR:Kaselerin kenarlarında, en hassas çizgiler ve güzel karışımlar için fırçalarınızdaki fazla boyayı sıyırmaya yardımcı dişler bulunur.Hepsini tek bir kapta karıştırın, taşıyın ve boyayın. Kaseler darbeye dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve renk..
614,00 ₺ 820,00 ₺
Framar Detail Brush  2'li İnce Balyaj Fırçası Framar Detail Brush  2'li İnce Balyaj Fırçası
-35 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Balayaj ve ince boyama teknikler için eğimli ve düz bir fırçadan 2 li seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır.Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özellik..
429,00 ₺ 665,00 ₺
Framar Mercury in Retrograde - Gator Grip Clips 4'lü Framar Mercury in Retrograde - Gator Grip Clips 4'lü
Sınırlı Üretim -29 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – siyah klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
461,00 ₺ 648,00 ₺
Framar Power Painter Ombre Boya Fırçası 2'li Framar Power Painter Ombre Boya Fırçası 2'li
-35 %
Markası: FRAMAR
Power Painter geniş yüzeyi sayesinde hızlı ve eşit uygulama sağlar. Özellikle ombre ve balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipmandır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar.&n..
538,00 ₺ 825,00 ₺
Framar All Y All Gökkuşağı Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim Framar All Y All Gökkuşağı Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim
-34 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim All Y All - Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından..
960,00 ₺ 1.450,00 ₺
Framar Big Bite Güçlü Tutuşlu 4'lü Klips Framar Big Bite Güçlü Tutuşlu 4'lü Klips
-32 %
Markası: FRAMAR
4 paket - ekstra güçlü tutuşlu - siyahSizi bile ısırabilir )NEDEN İHTİYACIN VAR:Zigzag kenarlar sayesinde saçı güçlü tutuş ile saçı yerinden oynamazTüm saç tipleri ile uyumludur.Yüksek elastikiyete ve paslanmaz metal yaya sahiptirBükülmeyen veya eğilmeyen sağlam metal..
459,00 ₺ 679,00 ₺
Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Boya Fırça Seti Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Boya Fırça Seti
Çok Satan -30 %
Markası: FRAMAR
Tüm saç boyama işlemleri için harika! Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir s..
702,00 ₺ 997,00 ₺
Framar Boya Karıştırıcı Mikser Framar Boya Karıştırıcı Mikser
-32 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Kauçuk halkalara sahip metal çırpma teli, boyayı veya açıcı hızlı ve kolay bir şekilde karıştırır. Kauçuk çırpma teli halkaları, boyanın reaksiyonunu korur. Kolay saklama için ergonomik sap. Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Derece..
367,00 ₺ 536,00 ₺
Framar California Dreamin Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim Framar California Dreamin Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim
-30 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim California Dreamin' Çiçek Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından ..
1.075,00 ₺ 1.535,00 ₺
Framar Connect & Color Bowls 7'li Lego Boya Kasesi Framar Connect & Color Bowls 7'li Lego Boya Kasesi
-30 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdir.Nasıl kullanılır: Framar ürünleri günlük işl..
945,00 ₺ 1.350,00 ₺
Framar Creation Station Boyama Servis Arabası 3'lü Vakumlu Kase Dahil Framar Creation Station Boyama Servis Arabası 3'lü Vakumlu Kase Dahil
-27 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Kuaför Salonlarına ÖzelNEDEN İHTİYACIN VAR:Isı ve lekeye dayanıklı alüminyum servis arabası.5 paten tekerleği sayesinde saçlar tekerleğe sıkışmazKolay hizli manevra Geniş yüzeyi sayesinde rahat çalışma alanı sağlar.  Masa 30x46 cm360 derece dönebilirAyarlanabilir yükseklik3 vakumlu kase da..
9.129,00 ₺ 12.450,00 ₺
Framar Dispenser Folyo Kesme ve Katlama Aparatı Framar Dispenser Folyo Kesme ve Katlama Aparatı
-35 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACINIZIN VAR:İhtiyacınız kadar folyo uzunluğunu keser ve katlarTek elinizle folyoları kesme ve tutma kolaylığıTüm Framar folyo rulolarını tutar.Gereksiz folyo masrafını ortadan kaldırır.Son derece kullanışlı ve kullanımı kolaydır...
3.141,00 ₺ 4.850,00 ₺
Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - Pastel Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - Pastel
-29 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - PastelPink (Small) Purple (Medium) Blue (Large)Saçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çelik bir kılkuyruk içeri..
1.053,00 ₺ 1.485,00 ₺
Framar Emperor Taraklı Saç Boyama Fırçası Framar Emperor Taraklı Saç Boyama Fırçası
-34 %
Markası: FRAMAR
Kolay bölme için entegre taraklı yan açılı fırça. Mükemmel hassasiyet ve ince çizgiler için konik kenarlar. Ergonomik, fırçayı hassas olarak dikey veya daha büyük uygulamalar için yatay olarak kullanın. AccuSoft Kıllar - Optimum kontrol sağlamak için yumuşak ve sertliğin mükemmel karı..
330,00 ₺ 500,00 ₺
Framar Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Siyah Fırça Seti Framar Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Siyah Fırça Seti
Çok Satan -32 %
Markası: FRAMAR
Çok fonksyonlu boyama fırça seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özelliklerini korur. Fırçalar ergonomiktir: ..
544,00 ₺ 795,00 ₺
Framar Funked up Film Balyaj Film 135 m Framar Funked up Film Balyaj Film 135 m
-31 %
Markası: FRAMAR
Yapışmaz 135 m - balayaj teknikleri için ideal arkadaşı)))NEDEN İHTİYACINIZ VAR:ÇEVRE dostu Boyama ve balayaj tekniklerde kullanırTermal fonksyon sayesinde saç açarken saç yapısı korumak için idealdir.Paket üzerinde her uzunlukta kesim için özel bir bıçak bulunmaktadır.Saçı tutan yumuşak büküle..
1.069,00 ₺ 1.550,00 ₺
Framar Golden Hour - Dreamweaver Comb 3'lü Röfle Tarağı Seti Framar Golden Hour - Dreamweaver Comb 3'lü Röfle Tarağı Seti
Sınırlı Üretim -29 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3'lü Röfle Tarağı Seti - PastelSet of 3 - Şeftali (Small) Krem (Medium) Sarı (Large)Saçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çel..
1.053,00 ₺ 1.485,00 ₺
Framar Golden Hour Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Fırça Seti Framar Golden Hour Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Fırça Seti
-24 %
Markası: FRAMAR
Framar Golden Hour Family Pack Çok Fonksiyonlu 3'lü Fırça Seti1 adet Classic Fırça (Küçük)1 adet Triple Threat (Orta)1 adet  Big Daddy (Büyük)Göreceğiniz en şık Aile Paketi! Çevre dostu terimine yeni bir anlam kazandırıyor. Doğal ve kompostlanabilir saman liflerinden yapılan bu f..
1.088,00 ₺ 1.428,00 ₺
Framar Golden Hour Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim Framar Golden Hour Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim
-30 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Golden Hour Termal Kabartmalı FolyoNEDEN FRAMAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağ..
1.075,00 ₺ 1.535,00 ₺
Framar Holi-Yay Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti - Gold & Silver Framar Holi-Yay Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti - Gold & Silver
-30 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika! Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç al..
913,00 ₺ 1.300,00 ₺
Framar Maniac Mesh Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet Framar Maniac Mesh Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet
-35 %
Markası: FRAMAR
Folyo alternatif kullan yıka folyo – 50 yaprak!NEDEN İHTİYACINIZ VAR:Ilık sabunlu suyla yıkayın, kurutun! YENİDEN KULLANIN!Çevre dostu folyo alternatifÖrgü dokusu sayesinde kaymaz ve çok iyi tutuş sağlar.Şeffaflığı sayesinde işlem sırasında rengi görmenizi sağlar.Kolay katlanır, röfle balyaj için ha..
630,00 ₺ 967,00 ₺
Framar Mercury in Retrograde Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim Framar Mercury in Retrograde Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim
Sınırlı Üretim -30 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Mercury in Retrograde Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem..
1.075,00 ₺ 1.535,00 ₺
Framar Moonstone Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti Framar Moonstone Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti
Sınırlı Üretim -30 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika! Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç al..
904,00 ₺ 1.300,00 ₺
Framar Moonstone Connect & Color Bowls 3'lü Lego Boya Kasesi Framar Moonstone Connect & Color Bowls 3'lü Lego Boya Kasesi
-35 %
Markası: FRAMAR
3'lü Set - Renkli Kaseler - Mor, Pembe ve MaviNEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdi..
614,00 ₺ 950,00 ₺
Framar Moonstone Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim Framar Moonstone Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim
-30 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Moonstone Termal Kabartmalı FolyoNEDEN FRAMAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağır..
1.075,00 ₺ 1.535,00 ₺
Framar Myst Assist Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe Pembe 250 ml Framar Myst Assist Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe Pembe 250 ml
-28 % Tükendi
Markası: FRAMAR
250 ml - Sürekli püsküreli Sprey - Parlak Pembe!İnce dağılım spreyi Stilist'in asistanı, bastıktan sonra birkaç saniye püskürtmeye devam eder, böylece saçı damlatmadan daha hızlı ıslanabilir.Özel Framar tasarımı Parlak Pembe 250 ml ŞişeKullanımı kolay, yeniden kullanılabilir ve yeniden doldurulabili..
630,00 ₺ 875,00 ₺
Framar Palmshell Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim Framar Palmshell Termal Kabartmalı Folyo (98m) Sınırlı Üretim
-30 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Palmshell - Palmiye Yaprağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısında..
1.075,00 ₺ 1.535,00 ₺
Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırçası Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırçası
-30 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel tasarlamış iğneli fırça folyo ile röfle teknikleri koylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca dip rötüşlar,bebek sarısı teknikler için ideal bir ekipman .Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanız..
253,00 ₺ 360,00 ₺
Framar Super Sectioner 4'lü Lastikli Krep Klips Pembe Framar Super Sectioner 4'lü Lastikli Krep Klips Pembe
-34 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - pembeKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimyasal D..
444,00 ₺ 675,00 ₺
Framar Super Sectioner 4'lü Lastikli Krep Klips Siyah Framar Super Sectioner 4'lü Lastikli Krep Klips Siyah
-34 % Tükendi
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - siyahKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya  boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimy..
444,00 ₺ 675,00 ₺
Framar Triple Threat Ombre Boya Fırçası 3'lü Set Framar Triple Threat Ombre Boya Fırçası 3'lü Set
-32 %
Markası: FRAMAR
Set, 3 renkli klasik konik fırçadan oluşmaktadır. Dip rötüşlar, sombre ve diğer teknikler için uygundur.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları defor..
544,00 ₺ 795,00 ₺
Framar Folding Trolley Katlanabilir Boyama Servis Arabası Framar Folding Trolley Katlanabilir Boyama Servis Arabası
Sınırlı Üretim -28 %
Markası: FRAMAR
Boya servis arabası - tekerlekli katlanır:Çalışma yüzeyinin boyutu: 36 x 38 cm,Sabit yükseklik - 89 cm,Monte edilmiş uzunluk - 120 cm,Hızlı ve kolay montaj - 4 tekerlek...
7.110,00 ₺ 9.850,00 ₺
Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe
-32 %
Markası: FRAMAR
Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın ö..
203,00 ₺ 300,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 34 arası, toplam: 34 (1 Sayfa)