Menu
Your Cart

Ekipmanlar

Framar  2'Li Balyaj İnce Fırça Seti Framar  2'Li Balyaj İnce Fırça Seti
-35 %
Markası: FRAMAR
Balayaj ve ince boyama teknikler için eğimli ve düz bir fırçadan 2 li seti. Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır.Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın özellik..
166,00 ₺ 256,00 ₺
Framar 4'Lü Gator Klips Siyah Framar 4'Lü Gator Klips Siyah
-28 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – siyah klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
172,00 ₺ 239,00 ₺
Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Siyah Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Siyah
-28 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - siyahKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya  boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimy..
172,00 ₺ 239,00 ₺
Framar Color Bowls - 2li Boya Kase Seti Siyah - Şeffaf Framar Color Bowls - 2li Boya Kase Seti Siyah - Şeffaf
Yeni -6 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel vakumlu siyah kase.NEDEN İHTİYACIN VAR:Kaselerin kenarlarında, en hassas çizgiler ve güzel karışımlar için fırçalarınızdaki fazla boyayı sıyırmaya yardımcı dişler bulunur.Hepsini tek bir kapta karıştırın, taşıyın ve boyayın. Kaseler darbeye dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve renkli tezgaht..
238,00 ₺ 253,00 ₺
Framar Ombre Fırça 2'Li Seti Framar Ombre Fırça 2'Li Seti
-35 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Power Painter geniş yüzeyi sayesinde hızlı ve eşit uygulama sağlar. Özellikle ombre ve balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipmandır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar.&n..
208,00 ₺ 321,00 ₺
Framar Vakumlu Boya Kase Framar Vakumlu Boya Kase
-55 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Mükkemel vakumlu siyah kase.NEDEN İHTİYACIN VAR:Kaymayı ve devrilmeyi önleyen bir vakumlu tabanı. Kasenın şekil özellikle hızlı karıştırma için en uygundur .Kullanışlı ağızlık, karışımın dökülmesini kolaylaştırır.Boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Max 360 ml Framar ekipmanları&..
130,00 ₺ 288,00 ₺
Framar  Boyama için yaratıcı istasyonu  3 Adet Vakumlu Kase Dahil Framar  Boyama için yaratıcı istasyonu  3 Adet Vakumlu Kase Dahil
-15 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Isı ve lekeye dayanıklı alüminyum servis arabası.5 paten tekerleği sayesinde saçlar tekerleğe sıkışmazKolay hizli manevra Geniş yüzeyi sayesinde rahat çalışma alanı sağlar.  Masa 30x46 cm360 derece dönebilirAyarlanabilir yükseklik3 vakumlu kase dahildir..
2.673,00 ₺ 3.159,00 ₺
Framar 4'Lü Gator Klips Pembe Framar 4'Lü Gator Klips Pembe
-28 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket - lastikli – pembe klipsGüçlü tut! Geniş ağızlı lastikli, kaymayan klips ile büyük saç kısımlarını kolaylıkla tutunNEDEN İHTİYACIN VAR:Boyama, şekillendirme ve folyolama sırasında saçları tutunDayanıklı klipsler, saça 360 derece destek sağlamak için endüstriyel paslanmaz yaylarla ile iki ..
172,00 ₺ 239,00 ₺
Framar 4'Lü Güçlü Tutuşlu Klips Framar 4'Lü Güçlü Tutuşlu Klips
-100 %
Markası: FRAMAR
4 paket - ekstra güçlü tutuşlu - siyahSizi bile ısırabilir )NEDEN İHTİYACIN VAR:Zigzag kenarlar sayesinde saçı güçlü tutuş ile saçı yerinden oynamazTüm saç tipleri ile uyumludur.Yüksek elastikiyete ve paslanmaz metal yaya sahiptirBükülmeyen veya eğilmeyen sağlam metal..
178,00 ₺ 2.470.000,00 ₺
Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Pembe Framar 4'Lü Lastikli Krep Klips Pembe
-28 %
Markası: FRAMAR
4'lü paket – kabarma önleyen - pembeKabaran saçlar? Önemseyin!Şekillendirme veya boyama sırasında saçı kırışmadan ve saçta bir girinti bırakmadan bölümleyin.NEDEN İHTİYACIN VAR:Yastık sıkıştırmalı sıkı bağlantı.Saçı kırışmadan yerinde tutmak için silikon şerit ile kendiliğinden kilitlenir.Kimyasal D..
172,00 ₺ 239,00 ₺
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdir.Nasıl kullanılır: Framar ürünleri günlük işl..
365,00 ₺ 389,00 ₺
Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti Framar Big Daddy 3'lü Ekstra Geniş Renkli Fırça Seti
Çok Satan -35 %
Markası: FRAMAR
Tüm boyama çeşitler için harika!Artık işleri daha hızlı bir şekilde yapan ekstra geniş fırça.NEDEN İHTİYACIN VAR:Framar'ın ünlü AccuSoft kılları, mükemel hassasiyet ve doğal geçişler için konik üçlar.Ekstra Geniş fırça , dip çalışması için idealdir. Çalışma süresini kısaltarak geniş bir saç ala..
238,00 ₺ 367,00 ₺
Framar Boya Karıştırıcı Mikser Framar Boya Karıştırıcı Mikser
-13 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Kauçuk halkalara sahip metal çırpma teli, boyayı veya açıcı hızlı ve kolay bir şekilde karıştırır. Kauçuk çırpma teli halkaları, boyanın reaksyonu korur. Kolay saklama için ergonomik sap. Framar ekipmanları ve aksesuarları tüm boyama tekniklerine uygundur.Derecelen..
142,00 ₺ 163,00 ₺
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Pastel Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Pastel
Yeni -11 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - PastelPink (Small) Purple (Medium) Blue (Large)Saçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çelik bir kılkuyruk içerir..
400,00 ₺ 451,00 ₺
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Siyah Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - Siyah
-16 %
Markası: FRAMAR
Framar Dreamweaver 3lü Röfle Tarağı Seti - SiyahSaçları hızlı ve kolay bir şekilde küçük bölümlere ayırır.Tarağın basit bir hareketi, boyanmaya hazır birkaç eşit bölüm oluşturur.İnanılmaz hafif tarak, ayırma ve bölme için paslanmaz çelik bir kılkuyruk içerir.Anti-Statik, elektriklenmeleri ve uçuşmal..
347,00 ₺ 411,00 ₺
Markası: FRAMAR
250 ml - Sürekli püsküreli Sprey - Parlak Pembe!İnce dağılım spreyi Stilist'in asistanı, bastıktan sonra birkaç saniye püskürtmeye devam eder, böylece saçı damlatmadan daha hızlı ıslanabilir.Özel Framar tasarımı Parlak Pembe 250 ml ŞişeKullanımı kolay, yeniden kullanılabilir ve yeniden doldurulabili..
244,00 ₺ 259,00 ₺
Framar Pastel Me More - Power Painters 2li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim) Framar Pastel Me More - Power Painters 2li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim)
Çok Satan Sınırlı Üretim -5 %
Markası: FRAMAR
Fırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nedenle özellikle ombre balyaj tekniği için olağanüstü bir ekipman.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji kılları kullanır. AccuSoft kıllar, boyayı saça eşit, hızlı ve hassas bir şekilde uygulamak için inceltilmiştir.Boyama uygulamasında o..
350,00 ₺ 369,00 ₺
Framar Pembe Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe Framar Pembe Sürekli Püskürtücü Sprey Şişe
-6 % Tükendi
Markası: FRAMAR
250 ml - Sürekli püsküreli Sprey - Parlak Pembe!İnce dağılım spreyi Stilist'in asistanı, bastıktan sonra birkaç saniye püskürtmeye devam eder, böylece saçı damlatmadan daha hızlı ıslanabilir.Özel Framar tasarımı Parlak Pembe 250 ml ŞişeKullanımı kolay, yeniden kullanılabilir ve yeniden doldurulabili..
244,00 ₺ 259,00 ₺
Framar Power Painter - Palmshell 2'li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim) Framar Power Painter - Palmshell 2'li Boyama Fırça Seti (Sınırlı Üretim)
Yeni -5 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı sayıda! Power Painter Palmshell - 2'li Set - Yeşil ve PembeHadi eğlenelim!Sadece folyolarınıza değil, salon dekorunuza da uyum sağlayacak iki yeni yapraklı desenli Power Painter!YENİ! Lüks geri dönüştürülebilir karton ambalaj.Fırçalar boya uygulamayı hızlı ve eşit bir şekilde sağlar. Bu nede..
350,00 ₺ 370,00 ₺
Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırça Framar Röfle İğne Uçlu Boyama Fırça
-25 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel tasarlamış iğneli fırça folyo ile röfle teknikleri koylaştırır ve hızlandırır. Ayrıca dip rötüşlar,bebek sarısı teknikler için ideal bir ekipman .Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanız..
98,00 ₺ 130,00 ₺
Framar Saç Kesim Önlüğü Framar Saç Kesim Önlüğü
-11 %
Markası: FRAMAR
Saça ve suya dayanıklı - kauçuklu çıtçıtlı yaka!NEDEN İHTİYACIN VAR:Saç ve suyun müşterilerinizin boynundan aşağı akmasını önleyen kauçuk yakalı yenilikçi yaka!Kaşıntı veya terleme yok!Kesilen saçın pelerininden kaymasını sağlayan pürüzsüz yüzeyPelerinin ön yüzünde ikonik renkli dairelerimiz ve müşt..
624,00 ₺ 700,00 ₺
Framar Saç Yıkama Önlüğü Framar Saç Yıkama Önlüğü
-11 %
Markası: FRAMAR
Suya dayanıklı - çıtçıtlı yaka - şampuan pelerin.Kuru kalın! Müşteriler saçı yıkarken boyunlarını, göğüslerini ve kıyafetlerini kuru tuttuğunuz için size teşekkür edecekler.NEDEN İHTİYACIN VAR:Suyun müşterilerinizin boynundan aşağı akmasını önleyen kauçuk yakalı yenilikçi yaka!Pelerinin ön yüzünde i..
535,00 ₺ 600,00 ₺
Framar Silver Düz Termal Folyo 92m Framar Silver Düz Termal Folyo 92m
-26 % Tükendi
Markası: FRAMAR
DuzTermal FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Açma/Boya işlemi sırasında saç ısısı 28 C°ye çıktığı zaman folyo basınç uyguladığı için şişme, kabarma ve sulanma gibi de..
268,00 ₺ 360,00 ₺
Framar Silver Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m Framar Silver Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m
Çok Satan -20 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapmaz.Açma/Boya işlemi sırasında saç ıs..
395,00 ₺ 495,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim All Y All Gökkuşağı Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim All Y All Gökkuşağı Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Yeni -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim All Y All - Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim California Dreamin' Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim California Dreamin' Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Yeni -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim California Dreamin' Çiçek Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından ..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Palmshell Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Palmshell Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Yeni -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Palmshell - Palmiye Yaprağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısında..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Pastel Switch Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Pastel Switch Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Pastel Switch Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sıra..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m
-18 %
Markası: FRAMAR
Renkli Siyah Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapm..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sombre Fırça Renkli 3'lü Set Framar Sombre Fırça Renkli 3'lü Set
-35 %
Markası: FRAMAR
Set, 3 renkli klasik konik fırçadan oluşmaktadır. Dip rötüşlar, sombre ve diğer teknikler için uygundur.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları defor..
184,00 ₺ 285,00 ₺
Framar Taraklı Saç Boyama Fırça Framar Taraklı Saç Boyama Fırça
-35 %
Markası: FRAMAR
Kolay bölme için entegre taraklı yan açılı fırça. Mükemmel hassasiyet ve ince çizgiler için konik kenarlar. Ergonomik, fırçayı hassas olarak dikey veya daha büyük uygulamalar için yatay olarak kullanın. AccuSoft Kıllar - Optimum kontrol sağlamak için yumuşak ve sertliğin mükemmel karı..
128,00 ₺ 197,00 ₺
Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet
-6 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Folyo alternatif kullan yıka folyo – 50 yaprak!NEDEN İHTİYACINIZ VAR:Ilık sabunlu suyla yıkayın, kurutun! YENİDEN KULLANIN!Çevre dostu folyo alternatifÖrgü dokusu sayesinde kaymaz ve çok iyi tutuş sağlar.Şeffaflığı sayesinde işlem sırasında rengi görmenizi sağlar.Kolay katlanır, röfle balyaj için ha..
213,00 ₺ 227,00 ₺
Mikser 6'lı Paket
-29 % Tükendi
Mikser 6'lı Paket - BFCOL42641 - BIFULL PROFESSIONAL..
163,00 ₺ 230,00 ₺
Penguin Black Hair Clips 4 Adet
-33 %
Penguen Saç Klipsi iki yay ve üç sert plastik desteklidir. (normal saç klipslerinde bir yay ve iki plastik destek vardır).Yüksek bir esnekliğe sahiptir, olağanüstü bir sabitleme sağlar...
200,00 ₺ 300,00 ₺
Framar Boyama servis araba Framar Boyama servis araba
Sınırlı Üretim -6 %
Markası: FRAMAR
Boya servis arabası - tekerlekli katlanır:Çalışma yüzeyinin boyutu: 36 x 38 cm,Sabit yükseklik - 89 cm,Monte edilmiş uzunluk - 120 cm,Hızlı ve kolay montaj - 4 tekerlek...
2.600,00 ₺ 2.757,46 ₺
Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe Framar Klasik Saç Boya Fırçası Pembe
-16 %
Markası: FRAMAR
Klasik bir fırçanın boyutu (ne geniş ne de dar) sayesinde tüm teknikler için idealdır.Her Framar fırçası AccuSoft teknoloji ile kılları kullanır. Boyama uygulamasında olağanüstü geçişleri sağlarlar ve çeşitli tekniklerle çalışmanıza olanak tanırlar. AccuSoft kılları deformasyon olmuyor ve fırçanın ö..
74,00 ₺ 88,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)