Menu
Your Cart

Boya Kasesi

Framar Color Bowls Sıyırıcılı 2li Boya Kasesi Siyah - Şeffaf Framar Color Bowls Sıyırıcılı 2li Boya Kasesi Siyah - Şeffaf
-25 %
Markası: FRAMAR
Mükkemel vakumlu, Boya sıyırıcılı kaseNEDEN İHTİYACIN VAR:Kaselerin kenarlarında, en hassas çizgiler ve güzel karışımlar için fırçalarınızdaki fazla boyayı sıyırmaya yardımcı dişler bulunur.Hepsini tek bir kapta karıştırın, taşıyın ve boyayın. Kaseler darbeye dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve renk..
614,00 ₺ 820,00 ₺
Framar Connect & Color Bowls 7'li Lego Boya Kasesi Framar Connect & Color Bowls 7'li Lego Boya Kasesi
-30 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdir.Nasıl kullanılır: Framar ürünleri günlük işl..
945,00 ₺ 1.350,00 ₺
Framar Moonstone Connect & Color Bowls 3'lü Lego Boya Kasesi Framar Moonstone Connect & Color Bowls 3'lü Lego Boya Kasesi
-35 %
Markası: FRAMAR
3'lü Set - Renkli Kaseler - Mor, Pembe ve MaviNEDEN İHTİYACIN VAR:Bağlayın ve Renklendirin Kaseler sağlam bir yapı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanır. Dayanıklı, boyaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Set yedi kase içerir.Aynı anda birden fazla boya karışımı çalışmak için idealdi..
614,00 ₺ 950,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)