Menu
Your Cart

Folyolar

Framar Silver Düz Termal Folyo 92m Framar Silver Düz Termal Folyo 92m
-22 %
Markası: FRAMAR
DuzTermal FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Açma/Boya işlemi sırasında saç ısısı 28 C°ye çıktığı zaman folyo basınç uyguladığı için şişme, kabarma ve sulanma gibi de..
196,00 ₺ 250,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim -54 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Altin Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sıras..
160,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -29 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem s..
250,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Neon Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırası..
0,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında s..
350,00 ₺
Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m
-20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Renkli Siyah Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapm..
280,00 ₺ 350,00 ₺
Framar Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m Framar Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m
Çok Satan -20 % Tükendi
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapmaz.Açma/Boya işlemi sırasında saç ıs..
240,00 ₺ 300,00 ₺
Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet
-15 %
Markası: FRAMAR
Folyo alternatif kullan yıka folyo – 50 yaprak!NEDEN İHTİYACINIZ VAR:Ilık sabunlu suyla yıkayın, kurutun! YENİDEN KULLANIN!Çevre dostu folyo alternatifÖrgü dokusu sayesinde kaymaz ve çok iyi tutuş sağlar.Şeffaflığı sayesinde işlem sırasında rengi görmenizi sağlar.Kolay katlanır, röfle balyaj için ha..
213,00 ₺ 250,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)