Menu
Your Cart

Folyolar

Framar Silver Düz Termal Folyo 92m Framar Silver Düz Termal Folyo 92m
-26 % Tükendi
Markası: FRAMAR
DuzTermal FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Açma/Boya işlemi sırasında saç ısısı 28 C°ye çıktığı zaman folyo basınç uyguladığı için şişme, kabarma ve sulanma gibi de..
268,00 ₺ 360,00 ₺
Framar Silver Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m Framar Silver Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m
Çok Satan -20 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapmaz.Açma/Boya işlemi sırasında saç ıs..
395,00 ₺ 495,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim All Y All Gökkuşağı Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim All Y All Gökkuşağı Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Yeni -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim All Y All - Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim California Dreamin' Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim California Dreamin' Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Yeni -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim California Dreamin' Çiçek Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından ..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Palmshell Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Palmshell Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Yeni -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Palmshell - Palmiye Yaprağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısında..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Pastel Switch Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Pastel Switch Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -18 %
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Pastel Switch Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sıra..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m
-18 %
Markası: FRAMAR
Renkli Siyah Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapm..
516,00 ₺ 630,00 ₺
Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet
-6 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Folyo alternatif kullan yıka folyo – 50 yaprak!NEDEN İHTİYACINIZ VAR:Ilık sabunlu suyla yıkayın, kurutun! YENİDEN KULLANIN!Çevre dostu folyo alternatifÖrgü dokusu sayesinde kaymaz ve çok iyi tutuş sağlar.Şeffaflığı sayesinde işlem sırasında rengi görmenizi sağlar.Kolay katlanır, röfle balyaj için ha..
213,00 ₺ 227,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)