Menu
Your Cart

Folyolar

Framar Silver Düz Termal Folyo 92m Framar Silver Düz Termal Folyo 92m
-22 %
Markası: FRAMAR
DuzTermal FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Açma/Boya işlemi sırasında saç ısısı 28 C°ye çıktığı zaman folyo basınç uyguladığı için şişme, kabarma ve sulanma gibi de..
109,00 ₺ 140,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Altın Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim -36 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Altin Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sıras..
160,00 ₺ 250,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m) Framar Sınırlı Üretim Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı Folyo (98m)
Sınırlı Üretim -42 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Gökkuşağı Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem s..
140,00 ₺ 240,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Neon Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim -36 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Renkli Neon Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırası..
160,00 ₺ 250,00 ₺
Framar Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m Framar Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı Folyo 98m
Sınırlı Üretim -14 % Tükendi
Markası: FRAMAR
Sınırlı Üretim Tropik Desenli Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında s..
160,00 ₺ 187,00 ₺
Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m Framar Siyah Termal Kabatmalı Folyo 98m
-33 %
Markası: FRAMAR
Renkli Siyah Termal Kabartmalı FolyoNEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapm..
160,00 ₺ 240,00 ₺
Framar Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m Framar Termal Kabatmalı Folyo Silver 98m
-28 %
Markası: FRAMAR
NEDEN İHTİYACİNİZ VAR:Super folyo özel kimyasal boyama işler için üretilmiştir! Kabartmalı dokusu olağanüstü tutuş sağlar.Kesme özelliği sayesinde istenilen uzunlukta folyo ile çalışma rahatlığı. Hafif yapısından dolayı işlem sırasında saçta ağırlık yapmaz.Açma/Boya işlemi sırasında saç ıs..
130,00 ₺ 180,00 ₺
Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet Framar Yıka Kullan Termal Folyo 50 Adet
-16 %
Markası: FRAMAR
Folyo alternatif kullan yıka folyo – 50 yaprak!NEDEN İHTİYACINIZ VAR:Ilık sabunlu suyla yıkayın, kurutun! YENİDEN KULLANIN!Çevre dostu folyo alternatifÖrgü dokusu sayesinde kaymaz ve çok iyi tutuş sağlar.Şeffaflığı sayesinde işlem sırasında rengi görmenizi sağlar.Kolay katlanır, röfle balyaj için ha..
160,00 ₺ 190,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)